Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
29. apr 2011

@miskatn suhlas co pise zfidorka. Este dodam ze problem teplej alebo otlacenej ritky nemusi byt nutne zo zlej plienky - napriklad ked mi krpec dlhsie sedi v autosedacke, tiez ma prdku otlacenu a cervenu (nemyslim tym zaparenu), ale to ma asi kazdy clovek. 😉
ale chodcov by som v lete vonku nechavala bud naostro, alebo len v plienke bez vrchnych gati - zalezi od toho, kde by som bola.
a na noc jednoznacne vlniaky, hned odkedy prestane vnoci kadit.

labutka
29. apr 2011

@sima.p no a anavy, viem ze majitelka sa niekolkokrat pokusala kontaktovat @ivuska.h majlom, ale bezuspesne. Ak mate @sulky @taanak na nu cislo, sem s nim. 😉😀
a tie wonder wrapsy neni to cista zlta, skor taka do oranzova.

crysmile
29. apr 2011

baby ktore susite v susicke stvorce, stane sa vam ze su take zvlnene? lebo ja som myslela ze budu pekne rovne a oni su zvlnene, ako nevadi mi to, su makke ale je to len esteticky problem..
a kde skladujete svoje plienocky? lebo dost miesta to zabera, ja som pri dcerke mala taku tenku komodu, ale to sme mali len nohavickove plienky, novosklad zaberie ovela viac miesta..

emjee
29. apr 2011

@sima.p ja obcas dam stvorec na rovno aj do tots flexiwraps - tam je zaklapka iba vpredu

@sulky dik, uz som kupila inde

emjee
29. apr 2011

@crysmile ano, hlavne kikko bambusove, ale su take akoby nadychane 😀

labutka
29. apr 2011

@crysmile plienky mam v prebalovacom pulte - mam z ikey skrinku Trofast, 4 sufliky mam plienkove, druhu stranu mam uteraky a tak. Oblecko mam v druhej komode.

crysmile
29. apr 2011

@emjee hej hej, su nadychane, ja som prala teraz nebielene popolini a ma to prekvapilo co som vytiahla zo susicky.. skoda ze nemam balkon, teraz by mi to krasne vysusilo vonku..
aj nebielene kikko bambusove mi urobili veru to iste... tiez su navlnene, nadychane..

crysmile
29. apr 2011

@labutka diky za odpoved, no, trofast mam aj ja, ale mala v nej ma hracky.. mi prichadza nieco na tie latkovky vymysliet, lebo sufliky v komode mam nizke, tak sa mi tam toho vela nenarve, kamoska mi poradila taky ten box na hracky latkovy z ikey pod postel, ale mame vlhko, sa bojim ze mi to bude tam vlhnut..

labutka
29. apr 2011

@crysmile ked chces na tom trofaste prebalovat, je to krasa ze plienky mas hned po ruke. Pod postel supni hracky a hned mas miesto v skrinke. 😉 V ikey maju aj krabice Samla a tam mame hracky my.

sladkasue
29. apr 2011

ja mam plienky v komode tiez🙂 latkove, jednorazove, obyc. plienky, vlhcene obrusky, drobne hracky, lieky pre maleho + ine prkotinky...

chcela by som sa spytat... a kolko kusov plienok mate doma, ked sa vam to nepomesti do vasich priestorov???

crysmile
29. apr 2011

@sladkasue ja neviem, cez 40 stvorcov mam.. ale mam to naskladane uz na novosklad, tak to zaberie viac miesta ako ked to mas len na stvrtiny alebo tretiny.. a komodu mam aj ja, len suflik ma vysku asi tak 20cm, take mi to pride neprakticke.. na malinke veci sa da, ale plienky ked su dve na sebe, uz chytaju pri otvarani..
tak ako @labutka pise, tak by boli prakticke tie ulozne boxy.. ale ako to domysliet..

sladkasue
29. apr 2011

@crysmile treba vymenit komodu :D

crysmile
29. apr 2011

@sladkasue nejake lacnejsie riesenie nemas? 😀 co uz, uvidime ako to budeme prakticky realizovat a kde mi budu plienky vsade zavadzat.. nejaky system-nesystem sa najde..

lucinka83
29. apr 2011

kedy bude tyzden plienok ? :D

crysmile
29. apr 2011

@lucinka83 od 16-22. maj myslim..

estterka
29. apr 2011

@lucinka83 a to co je ten tyzden plienok?

lucinka83
29. apr 2011

@estterka vtedy su v eshopoch zlavy na plienky 🙂

crysmile
29. apr 2011

@estterka je to tyzden kedy byvaju zlavy v e-shopoch na plienocky.. ja sa tesim na to..

zfidorka
29. apr 2011

@crysmile nebielene kikko bambus sa zvlnia aj bez susenia v susicke...

crysmile
29. apr 2011

@zfidorka ja som mala pri malej farebne a tie doteraz pouzivam na utieranie po kupani, tie su uz v strasnom stave, takze viem, kym sme nebyvali tu kde byvame, ze aj na vzduchu sa tak zvlnia, mna viac prekvapili klasika stvorce.. ale nevadi, zehlit ich nechcem, naco..

estterka
29. apr 2011

to ste mi nemohli povedat skor? ja som teraz kupila zostavu,som mohla pockat tu chvilku na zlavy 😀

crysmile
29. apr 2011

@estterka neboj, nejake veci sa isto najdu co este budes "urcite" potrebovat...

labutka
29. apr 2011

@estterka - @crysmile ma pravdu, vzdy nieco potrebujes, hlavne ked je to v zlave. 😀

zuzanockamt
29. apr 2011

dievcata, ked by som dala na noc nohavickovu LL bambusovu, tak bude stacit, ked okrem tej vsitej vkladacky dam este jednu vkladacku a separacku stay-dry, alebo davate aj nieco navyse este?

zfidorka
29. apr 2011

@estterka praveze to mas dobre nacasovane... dovtedy budes mat plienky doma, testnes ich a ktore sa ti budu pacit dokupis v zlave 🙂

crysmile
29. apr 2011

@zuzanockamt podla mna v pohode na noc..

zuzanockamt
29. apr 2011

@crysmile tak vyskusam a uvidim, lebo bum hugger mi precikal a to bol vypchaty bambusovym stvorcom kikko a este mal aj jednu vkladacku navyse a rano mokre aj pyzamo 😀 😝

zfidorka
29. apr 2011

@zuzanockamt ked ti tak cika, LL by som na noc neriskla... iba ak vypchaty nejakym BI twofoldom... no ved das potom vediet ako dopadla noc 🙂

labutka
29. apr 2011

@zuzanockamt hlavne ked mas tu LL fungl novu, urcite ju na noc neskusaj. Bambuskam daj aspon 6-8 pracich cyklov a potom ich skus na noc. 😉 Svoju savost dosiahnu po cca 10 opraniach.

crysmile
29. apr 2011

@zuzanockamt a bol dostatocne spraty hamburger? nam na noc nesedel.. ja som davala na noc BL bambusove s dvomi vkladackami bambusovymi a plus flisova separacka, bola rano nacucana, ale vydrzala.. vyskusaj, uvidis.. kazdemu nieco ine sedi..
a jasne, nech je dostatocne sprata ta LL ako kazda bambusova..