Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zdenush88
25. máj 2011

Ahojte.... chcem sa opytat ako sa vola ta vec, co sa pripina na predlzenie bodiniek pri latkovani kedze plienocky su obcas vacsie a nezmestia sa... ci ako to opísať... chcem si to ešte objednať a teraz ako na potvoru to neviem nájsť a neviem ako to mám dať vyhľadať.... dakujem... 😀 😀 😀

crysmile
25. máj 2011

@zdenush88 extendor 😉

zdenush88
25. máj 2011

@crysmile dakujem 🙂 nevedela som ci si prihlasená, tak reku že skusim sem napísať... 😉

crysmile
25. máj 2011

@zdenush88 ja ta najdem aj v tejto teme, to je jedno kde.. 🙂

babulka123
25. máj 2011

ahotje.. mam na vas ako skusene otazku .. nasa Ninka sa pomalinky ale iste uci na wc. mam doma baby lucy treningove nohavicky .. aky mate na to nazor.. rozmyslam ze by som si este nejake dokupila len neviem ci to nebude viac menej zbytocne.. dakujem

zuba
25. máj 2011

@babulka123 JA som si na to kúpila BoJ vlniaky a do nich som plánoval dávať iba vkladačky, ale akosi sme ich moc nemuseli používať - ale táto cesta sa mi zdá celkom fajn.

crysmile
25. máj 2011

@babulka123 no pre mna zbytocna vec.. kupila som 7ks bielych nohaviciek v tescu a tie sme menili.. ono v podstate my sme sa odplienkovali tak, ze som jej kupila peknu suknicku, pod ktoru som nedala nic, lebo by sme nestihali.. a ta suknicka - to som jej prizvukovala nesmela byt ocikana, lebo bola krasna.. no vies, baby, nebudu mat skaredu suknicku.. a tak som ju davala po 10min. na nocnik a potom si zvykla ze cika sa tam, aby suknicka nebola ocikana a takto sa zacala pytat.. ale tak jasne, kazde dieta je ine, ale aj tak potom tie treningovky musis dat prat, nie? takto to mas lacnejsie..

anelisa
25. máj 2011

ahojte, ma niekto stvorce zn. Detex? Nasla som na ne len 2 nazory - jeden pozitivny, druhy negativny 😅

crysmile
25. máj 2011

@anelisa to chces na zadocek? tak naj na zadocek su kikko eco lux, happy square, proste vysokogramazne.. tieto detex budu asi tie tenucke co su len na odgrgnutie a tak..

anelisa
25. máj 2011

@crysmile ano na zadocek, mali by mat 140 g/m2, happy square som objednala 10 ks, tie maju 155g/m2 - nezda sa mi to byt velky rozdiel v gramazi a cenovo je rozdiel dost velky, tak som to chcela doplnit tymito lacnejsimi 🙂

crysmile
25. máj 2011

@anelisa hm, neviem, mozno sa ine maminy vyjadria, co ich mali.. len ci ozaj maju taku gramaz ako pisu..

anelisa
25. máj 2011

pozerala som tie Kikko lux eco /70x70/....10 ks stoji 13,99....to tiez nie je az tak vela (teda oproti napr. happy square 😅 )

crysmile
25. máj 2011

@anelisa ja mam este popolini nebielene...tie su tiez vysokogramazne..

zuzanockamt
25. máj 2011

dievcata, chcem sa spytat, ked kupujete v lekarni lanolin, tak je taky hnedy a konzistencia ako krem? ... lebo teta v lekarni teda netusila co od nej chcem, ze maju len taky, tak som vzala, dufam, ze je to ono 😕 😅

smejkoh
25. máj 2011

@zuzanockamt Ak si kupila bezvody lanolin (adeps lanae - to by malo byt napisane na nadobke), tak je to dobre. Ako pises, je hnedy a ako velmi husty lepkavy krem.

zuzanockamt
25. máj 2011

@smejkoh no na krabicke mam napisane len lanolin, odoberala mi to z takej väcsej nadoby a je to take huste hnede, snad to bude ono 😅 🙂

smejkoh
25. máj 2011

@zuzanockamt Urcite je to ono. Ja ked som ho zhanala prvykrat, tak taka slecna v lekarni sa musela ist najskor spytat starsej lekarnicky, ci take nieco maju. 😀 A mali. Asi sa to az tak casto nepredava.

cinocka
25. máj 2011

@zuzanockamt - kde v mt si ho zohnala?? 🙂

zuzanockamt
25. máj 2011

@cinocka hned v prvej lekarni, kam som prisla 😀 ... lekaren caritas pri mestskom urade, mam to kusok od domu, zvyknem tam chodievat

zfidorka
25. máj 2011

@anelisa @crysmile najlepsie a aj nadrahsie stvorce su mam happy square a imse vimse, uplne postacujuce su kikko lux eko... tie popoliny 70x70 sa mi straaasne zrazili... v blogu mam popisane vsetky stvorce aj s gramazami 😉

behulka
25. máj 2011

Stvorcove plienky, porovnanie sme skusali i doma, z toho vyberu co mame:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/behulka/albu...
Po roku a pol su Kikko Lux eco sem, tam derave a priesvitne. MaM bezo zmeny, Popoliny sa zrazili, ale 80x80 idu este i na novosklad, inak ok. Hyblerky zozmolkovateli a taktiez sa zrazili.
Vsetky su pouzivane velmi intenzivne, okrem noci pouzivam len stvorcovky.
Nejake porovnanie je i tu:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
@babulka123 treningove nohavicky sme mali a nejak velmi nevyuzili. Ked boli mokre, tak ci tak treba vyzliekat a obliekat nohavice. Radsej som nosila nahradne oblecenie.

estterka
25. máj 2011

ahojte,moj muz vykupal nasu dceru v zlcovom mydle prave..asi ho zacnem schovavat,lebo na plienky nezostane..a nebola flakata,zeby ju bolo treba tak drhnut :D

zfidorka
25. máj 2011

@estterka 😀

labutka
25. máj 2011

@estterka toto tu tusim este nebolo 😀

cinocka
25. máj 2011

@zuzanockamt - dakujem 😉
@estterka - sikovny 😀 😉

mamama11
25. máj 2011

@sima.p to sú Thirsties duowrap obrázkové http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/thi... 😉

sladkasue
26. máj 2011

baby... ja som si teda kupila to zlcove mydlo a mozem povedat: ZIADNY ZAZRAK ☹ pouzivala som doteraz lanzu-stare osvedcene mydlo... aj tak ked mam okakanu vkladacku, spolieham sa najviac na SLNIECKO 😎

a este aby som nezabudla: info pre tiew, kt. pouzivate PUER-je to iba obchodny nazov... je to vlastne prekarbonat sodny...(ale to ste vedeli)
http://www.detivbavlnke.sk/product_detail.php?&...
-tu vam ho navazia kolko chcete a fakt lacno az o polovicu menej ako sa predava🙂

anelisa
26. máj 2011

@zfidorka @behulka diky 🙂preklikavam albumy a clanky o plienkach od latkarok hore-dole ako zerava uz dlhsie a stale v tom nemam uplne jasno 😅

1talizmanik1
26. máj 2011

chcem sa opytat, v com sa vyvaraju plienky v dnesnej dobe?lebo ja nemam ani sajnu co kupit, aky prasok, ci co to ma byt..

mamama11
26. máj 2011

@1talizmanik1 no ja používam detský prášok od Eurona, ale mala som aj iné detské, s týmto som však najspokojnejšia a keď sú nejaké fľakaté hodím do odfarbovača do hrnca vyvariť, ale to len klasické štvorce 😉 ale kočky tu spomínali nejaký slíž, tak určite poradia 😉

kočky neviete, kde sa dá kúpiť extender na predĺženie body? máme kopec dobrých, čo nemôžeme zapnúť, pritom rukávy sú ešte v pohode 🙂