Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
19. aug 2011

@zanas ano, pred pouzitim je potrebne nalanolinovat ich, ja nove lanolinujem 2x...
nepichaju, tie denne co som ti dala link je uplet (akoby pruzna trickovina), tie na noc su pletene, ale prijemne na dotyk...

zanas
19. aug 2011

@zfidorka ok, tak este idem popozerat nejake lanolinove kury. 🙂 Stacia jedny vlniaky? Teraz dookola tocim 2ks flipiek.

zfidorka
19. aug 2011

@zanas ja som bola spokojna s touto kurou: ekoplienky.sk/product/lanolinova-kura-imse-250-ml-108/
cez den tocim 2 vlniaky (1 sa vetraju), na noc stacia 1 (vetraju sa cez den)...
ak budes striedat s flipkami, tak stacia na zaciatok 1 denne, uvidis, ako sa ti budu pozdavat...

zanas
19. aug 2011

@zfidorka super, dakujem. dobru noc 🙂

zfidorka
19. aug 2011

@zanas aj tebe dobru noc 🙂

tinika
19. aug 2011

@pusinqa original vkladačku k tomu mam tak neviem musim este popracovat na tom 🙂)) a mam flipku to je aio?

wewe22
20. aug 2011

@tinika flipka je skor ako vrchne nohavicky mozes do nej davat aj stvorce a da sa dat aj na nohavickove to sa mi na nej najviac paci

pusinqa
20. aug 2011

@tinika zvláštne potom s tou vkladačkou a máš tie flipky rozopnuté cvočky? a aio som myslela že ti mommy´s asi máš, tej značky ja mám kapsovú

pusinqa
20. aug 2011

ešte som chcela hodiť naše babylegsy

tinika
20. aug 2011

@wewe22 hej sa mi lubi len tie latkove lepsie tie vačšie bo inac vypadava z tej zaklapky či ako to nazvat
inac mam patapum kapsovku take su aj ine kapsovky, k nej original dve vkladačky, jednu dlhsiu druhu kratsiu, ak chcem dat obe tu kratsiu asi logicky viac dopredu kde cika vsak?

tinika
20. aug 2011

@wewe22 hej mam ich uplne rozopnute tak neviem este vyskusam a uvidim 🙂)

tinika
20. aug 2011

inac kocky ak davate tie klasicke stvorce tak na vrch este date original vkladačku? napr. do flip alebo do kapsoviek? lebo niekedy mu to nestači dat len jedno alebo druhe

chichinka
20. aug 2011

ahojte odbornicky na plienocky 🙂 chcela by som vas poprosit o radu - ktore vrchne gatusky by ste odporucili, ze sa vam osvedcili? ktorej znacky? do vrchnych gatiek ak sa nemylim mozem davat aj klasicke plienocky stvorcove, ale aj ich mozem pouzit napr. na tots bots bamboozle strech-ky, ci? dakujem moc za radu 🙂

chichinka
20. aug 2011

aha prave som si vyssie precitala, ze tie vrchne gatuse ide aj na stvorce, aj ako vrchne na nohavickove 😀 tak tuto otazku stahujem 😀

zfidorka
20. aug 2011

@tinika ja davam stvorce na doma, davam na ne este bambusovu vkladacku...

@chichinka osvedcene vrchne PUL nohavicky su Bum Genius Flip - su jednovelkostne, sedia aj novorodencom, daju sa kupit na zapinanie na patentky, alebo suchy zips... daju sa kupit aj vo zvyhodnenych sadach s vkladackami - bud z organickej bavlny, alebo stay dry pre pocit sucha...

zfidorka
20. aug 2011

@pusinqa jaka modelka 😎

tinika
20. aug 2011

@zfidorka doma aj ja davam svorec ale vonku som dala len vkladačku a mala som pocit ze este niečo treba

tinika
20. aug 2011

ake mate skusenosti s grovia a tots easyfit plienkami? a pouzivate viac kapsove alebo bg flip? lebo do kapsy treba troska prax napchat vkladačku 🙂)

tinika
20. aug 2011

a čo napr. smartipants

zmochto
20. aug 2011

My pouzivame gro baby-predchodca grovia a sme velmi spokojny

zojec
20. aug 2011

@tinika ta prva je vkladacka do BG kaposvky, a ta druha do BG flip 😉

tinika
20. aug 2011

@zojec vdaka 🙂)

tinika
20. aug 2011

@zojec uz som sa to raz pytala, ale neviem najst odpoved a trocha mam zase hokej, kapsova BG to je vlastne ta onesize 4.0?

katka888
20. aug 2011

@chichinka
jednoznacne u nas vyhravaju Bum genius flipky. druhe v poradi by som brala weehuggers, little lamb su vynikajuce na nohavickove plienky a thirsties nam nesadli. bambinex nam tiez nesadli

etuska
20. aug 2011

ahojte kočky
konecne som dokoncila clanok-o nasej latkovej zostave-je len tak narychlo a bez foto-este ho neskor vylepsim,ale hadam niekomu pomoze 😉

chichinka
20. aug 2011

@katka888
@zfidorka babulky velka vdaka, ste zlate, moc ste mi pomohli, idem teda objednat 🙂

katka888
20. aug 2011

@tinika
na von ak som davala vrchne flipky tak do nich original stay dry vkladacku, a to tiez len ak sme vybehli len do obchdu a pod. na dlhsie by som davala vyhradne kapsovky alebo AIO
tots bots easyfit u nas plienka c. 1. rychlo schne, dobre saje, dobre padne aj malemu / 7 tyzdnovemu / , jednoducha manipulacia a ako bonus krasne vzory.
gro baby / predchodca groia / pouzivame a sme spokojni. malemu dobre sadne.
kapsovka bum genius = onesize 4.0 😉
a na otazku ci pouzivame viac kapsu alebo flip... na doma flip na von kapsy 🙂

tinika
20. aug 2011

@katka888 vdaka 🙂)

tinika
20. aug 2011

a pre novorodenca pouzivate aj tu vačšiu vkladačku zlozenu?