Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tunylyk
28. sep 2011

ahojte,dostala som od kamosky 2nove kapsove plienocky,su to tie neznackove,ktore som si vsimla aj v bazariku,ake mate s tym skusenosti?oplati sa mi kupit aj taketo?

labutka
28. sep 2011

@tunylyk ja by som ich nechcela. Okrem neoveritelnej kvality plienke chybaju akekolvek certifikaty a pre mna je to aj moralny problem. Ked kocky co siju nedokazu usit kapsovku pod 10e, potom kto a akym sposobom a v akych pracovnych podmienkach vie usit plienku, aby ju predaval po 6-7 eur? Ja takychto ludi podporovat urcite nebudem.

tunylyk
28. sep 2011

@labutka mne sa uz nezda aj to,ze pri inzeratoch pisu,ze mali sme ich vela a ostalo nam a dalej z tej mam 7,z dalsej 10,hm no neviem,skor to beriem,ze tu ide o biznis... jednoznacne porusenie pravidiel v bazariku,okrem ineho.Ja som uz nejake kupila,no stavila som na znackove,chodim postupne preluskavat tieto stranky,ktore mate overene a tak,aj ked pouzite,ale prisli mi plienocky fakt v dobrom stave,ktore nam posluzia.

sima.p
28. sep 2011

@tunylyk tak to je viac než isté, že ked tam napíšu, že sme ich mali veľa a ostalo nám a atd, tak to nepíšu preto, aby im nestopli inzerát, že to kúpili preto, aby to dalej predali....

labutka
28. sep 2011

@tunylyk myslim ze ked taketo inzeraty oznacis, admini ich stopnu... @emjee ...?

tinika
28. sep 2011

@crysmile tak rano sme precikani boli :/ a to mal pop in s bambusovou vkladačkou velkou malou a este jednuneviem frote s niečim som mu dala

blovitc120
28. sep 2011

@tinika ja kym som dcere nedala do kapsy 2 BI prefoldy, bolo uplne iste, ze ju precika.

tinika
28. sep 2011

@blovitc120 ale ja nechapem jednemu ze od začiatku čo ich mame (asi mesiac ) neprecikal nič a teraz v noci furt asi a flipky vsetky

blovitc120
28. sep 2011

@tinika tak mozno zacal viac cikat alebo sa mu zmenili proporcie a nedrzia poriadne flipky vkladacky, alebo sa mu to zvlni dnu. Ja by som na noc davala nohavickovu alebo kapsu, flip by som si s vkladackou netrufla. Nasa zacala zo dna na den vela cikat.

katka888
28. sep 2011

@tinika
nebudi sa ti v noci castejsie, ze aj castejsie napiska ?

ginepra
28. sep 2011

ahojte latkarky, pri stvrtom babatku sa pridavam do klubu 🙂 zatial experimentujem s klasickymi stvorcami a vkladackami a navrch bum geniusky alebo vrchne nohavicky econobum. malicky ma vsak iba 3 kg a dva poskladane stvorce na zadku mu robia riadny objem... tak sa vas chcem opytat, ci to nevadi na chrbticu, takyto schod??? Snazim sa ho polohovat, aby nemal hlavu dole kopcom ale aj tak 😕

crysmile
28. sep 2011

@ginepra novosklad si neskusala davat? nie je tak objemny ako dva stvorce..

katka888
28. sep 2011

@ginepra
nas sa narodil 2860 g a davala som mu len jeden stvorec na obdlznik a na to flipky, ked mal mesiac, tak som mu davala novosklad, uz sa do neho vtedy zmestil

ginepra
28. sep 2011

@katka888
@crysmile
jej ste zlate, ze reagujete... pozriem ten novosklad, nemate link?... a este sa chcem opytat, aky je rozdiel medzi bum genius a BG flip?

katka888
28. sep 2011

@ginepra
bum genius je znacka a bum genius (BG) flip je plienkovy system od bum genius 😉

crysmile
28. sep 2011

@ginepra http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c... a bum genius je znacka plienok, pod nu patri aj bum genius flip... bum genius mas kapsovky, aio, bambusove, flip... atd..

tinika
28. sep 2011

@katka888 praveze teraz spi ako zabity 🙂))
@blovitc120 zrejme aj on začal z dna na den 🙂

katka888
28. sep 2011

@tinika
a nedavas nohavickove bambusky?

ginepra
28. sep 2011

@crysmile diky,budem od dnes nacvicovat 🙂

tinika
28. sep 2011

@katka888 nie, ani take nemam, lebo som chcela jednovelkostne plienky aby som nemusela dokupovat

crysmile
28. sep 2011

@ginepra alebo aj na youtube som videla video, ale neviem ci treba zadat novosklad alebo novorodenecky sklad.. pozri si.. do toho prides, ja ked som bola tehotna, tak kym som naskladala 60 novoskladov, tak som to uz vedela aj so zatvorenymi ocami.. a teraz to uz beriem normalka, nachystam si ich vzdy vecer predtym.. nezehlim..

katka888
28. sep 2011

@tinika
ja mma jednovelkostne bambusove nohavickove anavy, od mesiaca pouzivame aj flexitots a bamboozle strech jednovelkostne / cize nie velkost 1 ci XS / a baby beehinds. vika ich pouzivala tak do roka, maly od toho mesiaca

katka888
28. sep 2011

@tinika
p.s. vika do roka, lebo potom uz v noci zvacsa nepiskala, len ak sa nahodou v noci zobudila, tak to jej davam Bum genius flip organics

katka888
28. sep 2011

@ginepra
to sa naucis raz dva a potom ti to pojde od ruky. ja neskladam vopred, nemam to kde tak skladovat, takze ja skladam na novoska tesne pred danim na prdelku 😉

tinika
28. sep 2011

@katka888 aj take su? no mozno vyskusam idem kuk na net

tinika
28. sep 2011

@katka888 a na to davas ake vrchne nohavičky? mozu aj flipky?

katka888
28. sep 2011

@tinika
anavy vlniaciky, a ked sa susia, tak flipky. tie sedia super, lebo nerobia taky objem, no na noc mam radsej nieco vzdusnejsie, rpeto tie vlniaciky

wewe22
28. sep 2011

ahojte tak mi prisli latky a plienocky sa pomaly siju tie latky su nadherne uz sa neviem dockat

juliam
28. sep 2011

nám dnes prišla zásielka plienočiek, tak sa vytešujem 😀 zajtra ich operiem a dám na slniečko vysušiť. už len bábätko treba 🙂

sladkasue
28. sep 2011

od vcera vecera sa susia nalanollinovane nase vlniaciky, ale marne... este su mokre:( vyskusame az zajtra.... a atak som sa tesila

ps: to ma tak lepit? alebo je to olen peto, ze prvykrat?