Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
24. nov 2011

@katka888 tvrda voda a vela chloru

janulkan
24. nov 2011

@trinka my latkujeme od prichodu z nemocnice 🙂 ako pisu baby, skladam novosklad + pouzivam BG flip, BG econobum a LL pul, a este k tomu davam na noc uz bamusove, pri kazdej zapareninke nam vyborne pomohol bez nejakych masti a podobne..maly sa mi precikal len 1x a to len preto, ze som zle zapla plienku 😀 investicia na zaciatok mozno vyssia, ale predsa len dalej uz len peries a nevyhadzujes 🙂 ono treba len zacat a chyti ta to, ja uz teraz vyberam co dalsie pridame na vianoce do kolekcie plienociek 😀

denisic
24. nov 2011

@zuzanockamt dakujem🙂

denisic
24. nov 2011

@zfidorka dakujem🙂

wewe22
24. nov 2011

@katka888 oplachujem a potieram mydlom lanza periem s pracou gulou s bamb vkladaviek vzdy vsetko vyperiem len tie stvorce su flakate periem kazdy druhy den a voda je hodne tvrda
to zlcove mydlo sa da kde kupit?
este ma napadlo mozem skusit vyprat zo sodou? asi len stvorce pul by to asi nemal rad ci?

jugu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
24. nov 2011

No, tak 4 plienky v bazari hehe neviete mi odporučit niečo podobne ako je Ecobu (vadil mi ten suchy zips vnutri, stale sa to lepilo a niečo ako POP IN dream dri? alebo nejaku fajnu plienočku čo dobre saje a da s nou ist na dlhsie vonku

tinika
24. nov 2011

@katka888 ako si spokojna s anavy easy?

zfidorka
24. nov 2011

@crysmile stay dry z bavlny podla mna neexistuju... 😅

crysmile
24. nov 2011

@zfidorka ale hej, kdesi som to videla, myslim ze little lamb mali
ale netusim na ktorej to bolo stranke..

tinika
24. nov 2011

kočky uz mi povedzte nech som ticho a pouzivam stvorce sak ich mam dost a ne spekulujem čo este dokupit :D :D

zfidorka
24. nov 2011

@crysmile ano, bolo tam pri little lamb napisane ze su z bavlny, alebo bol to preklep (som si to overovala)... ono, logicky ked je to stay dry, nemoze to byt z prirodneho materialu... takisto ako flis nemoze byt sava vkladacka... bud jedno alebo druhe...

zfidorka
24. nov 2011

@tinika nic nekupuj, mas toho dost a radsej tu ani nechod 😀 😀 😀
nieee, kludne kupuj, je to mania a zavislost, vyliecis sa az ked sa dieta odplienkuje 😝 😉

tinika
24. nov 2011

@zfidorka no sak toto ze zavislost hehe reku 4 vyradim ta dokupit treba ne :D :D no a mozno este jedno babo bude tak reku treba mat zasobu hihi joj baterky sa mi vybili na fotaku som chcela tu hodit ten moj slavny novosklad, tka ked sa nabiju večer smarim hehe

zfidorka
24. nov 2011

@wewe22 oplachujes silnym prudom sprchy? to zvykne dobre pomoct... este ich skus par hodin pred pranim namocit so vody s puer-om alebo odstranovacom skrvn z dm drogerie (puer zaliat horucou vodou)...

zfidorka
24. nov 2011

@tinika no vidis, 4 predas, 4 mozes kupit 🙂 to bola tiez moja strategia, aj ked vacsinou to bolo ze 4 som predala a 6 kupila 😀

crysmile
24. nov 2011

@tinika bud uz ticho a nieze budes pozerat nejake eshopy 😀 a pouzivaj stvorce.. 😀
aaale dost bolo.. jasne ze je to radost.. 😎
@zfidorka hned sa mi to nezdalo 😀

crysmile
24. nov 2011

@zfidorka a mam uz nafotenu tu katkinu vkladacku, tak uz len pridat, len musia bobaci spat, lebo teraz tu mam vybuch, to musim mat klud.. a este do toho skladam plienky..

zfidorka
24. nov 2011

@crysmile oukej, som zvedava 🙂

tinika
24. nov 2011

@zfidorka no ale aj tak nove drahsie ale tak čo uz, a prv musim tie predat a neviem či som dobre ceny dala, sak uvidime
@crysmile hehe večer dam na schvalenie novosklad :D a psssst eshopy uz kukam :D len si neviem vybrat

zfidorka
24. nov 2011

@tinika wonderoos V2 si neskusala? to je celkom fajn kapsova plienka... aj ked na male babo je potrebne vymenit velku vkladacku za malu bambusovu...
plienok s pripinacimi vkladackami nie je velky vyber 😒

crysmile
24. nov 2011

@tinika V2ku mam aj ja.. a som spokojna.. ale aj s tou od katky sio.. no uplne super nam je..

tinika
24. nov 2011

@zfidorka
@crysmile a su jednovelkostne? lebo radsej take by som idem kuk

tinika
24. nov 2011

a aky je rozdiel medzi V2 a V2 minky? material?

labutka
24. nov 2011

@tinika pop in a ecobu su velmi podobne. ak ti nesadli pop in dream dri vkladacky, skus do nej dokupit tie bambusove, su savejsie nez tie mikrovlaknove dream dri. 😉

labutka
24. nov 2011

@tinika vonderoo v2 je nechlpata uprava, v2 minky je chlpata. To je cely rozdiel. A teda chlpate su zvycajne aj drahsie.

tinika
24. nov 2011

@labutka jeeej gratulujem k tehulkovaniu :D

tinika
24. nov 2011

@labutka nie ze by nesadli ale napr starsi ked sa pokakali tak des čo to tam bolo :D a na to ze je to bambusova vkladačka v tom ecobu tak som mala pocit ze bol dost mokry, ale je pravda ze bambus saje ale nie je stay dray vrstva tak to asi ja to blbo chapem

labutka
24. nov 2011

@tinika to co tvoji chlapi produkuju do plienok, myslis ze ked im kupis nove, ze si ich budu viac vazit a neokadia ti ich? 😀 skus, mozno na nejaku znacku tak zareaguju 😀 . Vidis a hned mas dalsi dovod na nakupy.
A stay dry ked ti chyba, tak si tam nieco supni. 😉

labutka
24. nov 2011

@tinika jaj, a su dost krat oprane, tie bambusove vkladky?