Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
24. feb 2009

labutka tie colorfolds sa pouzivaju namiesto nohavickovej, je to savostou nieco medzi stvorcom a nohavickovou. ja ich cez den pouzivam do vlniakov namiesto plienky a v noci namiesto vkladky do plienky.

olinka6226
24. feb 2009

a na vystavu pridte vsetky co mozete prist, budem sa na vas tesit.

kili
24. feb 2009

kedy je to presne? možno aj prídeme, však to máme kúsok 🙂

olinka6226
24. feb 2009

6-8.marca v inchebe

sisa.b
24. feb 2009

oli a v tn nic nevystavujes? ☹ a dakujem za vysvetlenie. este som maturovala nad tym suchym zipsom - preco je tam vedla toho hacikoveho este po kuskoch makky, ale pochopila som to tak, ze sa tam zaistuje ten zips pri prani rozopnutej plienky 😝 aspon ja som ich tak oprala 😀
baby, ma nestvite s tymi IB, ja musim este pockat ☹ 😢

olinka6226
24. feb 2009

o tn neviem 😅 a dobre si pochopila 😉

sisa.b
24. feb 2009

skoda ☹ rada by som si pozrela nazivo co najviac druhov. aj ked som slubila, ze uz nic neobjednam. teda okrem IB 😀

sisa.b
24. feb 2009

baby, poradte, ako velke si mam nastrihat tie flisove separacky? na celu plienku? 😕

crysmile
24. feb 2009

sisa, ano, ja mam na celu plienku, na dlzku aj sirku 😉

sisa.b
24. feb 2009

takze si kludne ako vzor mozem vziat tu vkladacku... 🙂

quika
24. feb 2009

sisa, standardny rozmer na separacky (jednorazove) je okolo 17x34cm. to je v podstate presne ako 70cm stvorcovka poskladana na osminy, tak si mozes podla tej spravit separacku. ale mne sa vzdy zdaju uzke a dlhe, robila som si tak 20x30cm (ako sa podarilo, mala som v nich aj 5cm rozdiely) lenze potom sa mi vyhadzal z flisu 😠

sisa.b
24. feb 2009

dakujem, nieco vymyslim 🙂 plienocky mam mokre, takze dnes v noci frcime este na hnuskach 😝

dudri
24. feb 2009

dakujeme za radu 🙂 ,
podla mna malo, nohavickove plienky 7ks, myslim , ze malo byt 12ks. nie?
ano mam napisane nocne plienky-bum hugger a bamboo extra.

dorotka
24. feb 2009

kocky ake tampony do podprseniek pouzivate bavlnu alebo vlnu s hodvabom alebo nieco ine?
pozrela som si zlozenie fixies ktore pouzivam kvoli alergiam take s igelitom by som si nedala ze mozem rovno pozivat aj latko

dorotka
24. feb 2009

a este ta vlna s hodvabom sa asi neda prat na 60 ze?

kili
24. feb 2009

dori a nechceš mušle? mne to príde ako lepšie riešenie (ale nepoznám, nepotrebovala som)

dorotka
24. feb 2009

kili musle mam ale pouzivala som ich zatial len dvakrat ked mi hnisali bradavky na to su super ale pre mna dost tesnia a teda produkujem este viac mlieka ako obycajne a potom sa mi z nich vylieva takze nestacia mne aj tie fixies niekedy pretecu ale kedze mam problem s menstruacnymi vlozkami nic z igelitom nechcem ani umele radsej obcasne nehody ako toto

dorotka
24. feb 2009

a este som sa chcela spytat
planujem kupit babylucy tri v jednom a myslela som ze do toho vlozky uz nepotrebujem ale ak tomu dobre chapem tak asi ano
trochu som z tej predchadzajucej strany zmatena

olinka6226
25. feb 2009

dorotka k tym plienkam su po 1ks vkladacie plienky ale nejake navyse sa zidu vzdy

vlnu s hodvabom aj tak preperies vzdy rucne ved to su male kusky a iba od mliecka mas to za minutku oprane.

tara2
25. feb 2009

caute

chcem sa spytat dokedy ste pouzivali disany? Maly sa tak kruti pri prebalovani, ze ja mam uz teraz problem mu ju nasadit 😅

madi
25. feb 2009

ahojte,
na akej teplote mam prat IB? tak na plienke pisu iba dve bodky...to je kolko? 🙄 😀 ci som zle kukala? 60? a naco su tam tie cervene patentky??? 😕

bambusko
25. feb 2009

ajabaja, mne ti enerpemokave vlzoky do podprsky bl vobec nevyhovovali, hned mi pretiekli, ale ja som extremna dojnica 🙄 nakoniec som pouzival ajednroazove dm babylove, minula som ich na stovky.

sisa, ja som nastirhala flisove obdlzniky cca 35x13cm

dorotka, do classic 3v1 potrebujes bud bambusove stvroce 40x40 alebo viacvrstvove plienky, aby to viac nasalo.

a bambusove stvorce 30x30 by som tiez nebrala, su tak akurat dopredu na pipika, 40x40 su na zlepsenie savosti vyborne

labutka
25. feb 2009

oli, dobre som pochopila ze prisla dalsia varka IB?

olinka6226
25. feb 2009

ano dobre. len sa jeden balik este niekde zatulal..3 prisli rekordne rychlo a posledny sa tula.

madi
25. feb 2009

oli - na akej teplote mam prat IB? prosim prosim poraaad
dakujem 😉

sjuzocka
26. feb 2009

Madi, ja periem na 60 vsetko okrem vlnakov. A tie cervene patentky su na dalsiu saciu vlozku od ib co sa da dokupit. Oli, ty mas aj tieto sacie vlozky bambusove od IB?

Inak sme v nemocnici, maly ma dost skaredy zapal priedusiek. Nasa dr.to zanedbala a ked sme doslì za nou s kaslom a piskotom tak nam dala stodal. Po par dnoch sa dusil, sli sme na pohotovost a tam na mna kukali jak na blazna ze idem tak neskoro a ze len stodal

bezaz
26. feb 2009

joj zuzi, drzte sa a nech ste cim skor ok 😲 to co uz dnes robia tie pediatricky 😝

madi
26. feb 2009

sjuzi -jaaaj, tak to je fakt des s tymi doktormi, nech ste rychlo fit.... pobyt v nemocnici musi byt dost deprimujuci...mi rozpravala svagrina (ma 11 mesacneho...a boli uz dvakrat 😖 ) a dakujem za info o prani aj patentkach 😅
ja som to napokon vyprala na 40 - tenkrat poprve...uvidime ked budu nacikane - to 40tka nezvladne, cize dame na 60 😉

lenki33
26. feb 2009

Dorotka ja som pouzivala vlozky do podprsky Disana, hodvab vlna hodvab a bola som maximalne spokojna, aj ked ma boleli bradavky tak mi to krasne ukludnilo 😉 len teda tym ze su pletene tak hned stratili tvar, ale na nosenie max pohodlne, velmi prijemne, pretiekli iba ked som ich mala uplne na kraji
nosila som ich rok, aj teraz si ich dam ked ma pohryzie
mala som 3 pary a stacilo to

bambusko
26. feb 2009

labutka, pozeram, ze si uz 40tt 😕 krasne si to s nami vydrzala, maly si pockal, kym pozhanas plienky 🙂