Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tinika
16. jan 2012

@katka888 dobre ze som sebe odpovedala hehe tak este raz
nadherne latkovky mas joj skoda ze som ich nevidela ked som kupovala sebe tie vzorovane stvorce uz terza mi zbytočne kupit bo mam nejake a biele latkove nevyuzivam teraz velmi tak mam bohate na odhrgavanie a podobne ale nadhera este aj tatovi sa lubili :D on ze kolko stoja aj by mi dovolil kupit :D ale tak nechcem zbytočne, ale uz viem komu asi kupim :D krstna patkova čaka babatko dostane od nas :D

martina05
16. jan 2012

@pifina Happy Heines máme a nie som nimi bohvie ako nadšená .... Radšej BG....

pifina
16. jan 2012

@martina05 dakujem za info

martina05
16. jan 2012

Ahojte, mohli by ste mi poradiť prosím dobré treningové nohavičky na cca 10 kg???

danka.chomka
16. jan 2012

@katka888 ani nevies ako si ma potesila, vymenovala si presne zlozenie mojej vybavy 🙂 som aspon kludna ze som nepokupila blbo. 😉 esteze vas tu mame skusene latkarky 😵

zojec
16. jan 2012

@zuzanamolnarova pri weehugeroch, musis ten stvorec dobre zalozit,najskor pod tie bmb kridelka a potom aj po bokoch dobre upravit... ale podla mna stvorec do nich nestaci, lebo saje dost malo.. skus tam dat nejaku bambusovu vkladacku, alebo organic vkladacku od flipiek.. oni su zvonku bavlnene a tym padom rychlo nasaju vlkost..

zuzanamolnarova
16. jan 2012

@zojec no to som si všimla 😝 tak sa ho pokúsim ešte lepšie vypchať a len dúfať že to postačí 😀

zojec
16. jan 2012

@zuzanamolnarova no v kazdom pripade, nie je to moja oblubenkyna :D su aj lepsie plienocky 😉

zuzanamolnarova
16. jan 2012

@zojec ani moja nebude už vidím ☹ myslela som si že je taká dobrá ako Flipka ....... no ale ani náhodou 😝

katka888
16. jan 2012

@zuzanamolnarova
nepretekaju, ale tie bavlnene zaklapky mi casto navlhnu, cize ja do nich davam organic vkladacky od BG a pouzivam to ako plienku na spanie

majka1981
16. jan 2012

@martina05 imse vimse ma dobre treningace 🙂

tortelinka
16. jan 2012

mam otazku, nakupila som si rozne druhy aj rozne farby plienok (bambus, kapsy, biele stvorce,....no vselico) chystam sa to oprat a zacat latkovat, mozem to oprat spolu?alebo riskujem zafarbenie?

kloranebb
16. jan 2012

@chavele co to je ten real diaper week? Vikend extra zliav plienkovych?

etuska
16. jan 2012

@kloranebb
ano-mnoho predajcov latkoviek vtedy dava dobre zlavy

kloranebb
16. jan 2012

@etuska co su to dobre zlavy??

etuska
16. jan 2012

@kloranebb
no je to individualne-ale obcas aj 20-50%

kloranebb
16. jan 2012

@etuska riadny biznis tieto plienky..

etuska
16. jan 2012

@kloranebb
nemyslim si-ak chces kvalitne plienky.musia byt aj z kvalitneho materialu a aj Eko test na nezavadnost nieco stoji.Osobne som si plienky nakupila aj v bazari-kvalitne,certifikvane-napr. konopne,bambusove-nevadilo mi ze boli pouzivane.Stale som si pockala na nejake akcie ak som chcela novu plienocku.Chce to trosku aj rozvahu.V pohode by som si poskladala vybavicku aj za 600 a viac Eur ale preco neusetrit ak sa da.
Aj napr. vlniaky Disany som nasla na Ebay-i nepouzivane za cca ! Euro+postovne,ale zase som musela stravit aj nejaky cas studovanim recenzii kt. plienky sa oplatia, z akych materialov a tiez striehnut na zlavy 🙂)))

katka888
16. jan 2012

@kloranebb
ano, tyzden, kedy su plienocky lacnejsie, kedze vyrobcovia davaju zlavy ... ale nie vsetci 😉

labutka
16. jan 2012

@tortelinka ak mas kvalitne znackove plienky, farby nepustaju. Jedine co viem, napr. pri vlniakoch Disana vyrobca deklaruje, ze prvykrat mozu pustit farbu, ze ich treba prvykrat oprat osobitne. toto si ale vies precitat uz priamo pri objednani konkretnej plienky z eshopu.
Inak mam ciernu a cervenu itti bittku, oranzove, modre a zlte tots bots, vlastne rozne znacky, farby a potlace a ani jedna z nich nepustila.

tortelinka
16. jan 2012

@labutka mam gro via, aio, ci ako sa to vola, vsetko by to mali byt kvalitne plienky tie vlniaky tiez,tie som neplanovala prat spolu...no asi to risknem
neviete niekto ci v lekarni kupim lanolin?

labutka
16. jan 2012

@tortelinka grovie ti nepustia, kludne oper dokpy.
vlniaky do plienok nedavaj, tie perem v programe na vlnu a v prasku na vlnu.

tortelinka
16. jan 2012

@labutka dik, dufam ze to bude ok a nepokazim to

katka888
16. jan 2012

@tortelinka
lanolin by mali mat len tie lekarne, kde miesaju masticky. tzn nie kazda.

zfidorka
16. jan 2012

@zuzanamolnarova ja som malej davala weehuggers az od pol roka (velkost 2), co sa tyka pretecenia, tak ja mam len dobre skusenosti...
nie je stvorec+ vkladacka prilis objemny a preto mozu pretiect pri nozke?
to pretecenie pod ritkou - tam by som skontrolovala pul vrstvu, ci nie je pretecena...
vkladacky boli mokre v tych miestach?

zfidorka
16. jan 2012

@tortelinka mne pustili farbu len kapsovky bum genius farba zinnia...
gro baby (via) mam oranzove, tie nepustili...
ja periem vsetko spolu (okrem vlniakov samozrejme)...

tinika
16. jan 2012

tak som si kupila to mio dezinfekčny prostriedok zajtra vyskuam na plienkach :D

tinika
16. jan 2012

inac ked dlhsie ma maly plienky tak ich citim :( lebo napr. v noci zaspi pri krmeni občas tak ho neprebalujem uz aby som ho nezobudila

tinika
16. jan 2012

kočky maly ma troška červenu dupku mozem dat kremik ked dam separačku?

zfidorka
16. jan 2012

@tinika mozes