Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sonkab
1. máj 2012

@susul ved oni sa tie vaše deticky XXL zastavia 🙂 Zacnu behat a hned sa vaha zastavi 🙂 Aj maxo bol taky bucko, okolo roka sa potom strasne vytiahol a mam pocit, ze vahu si dlhodobo udrziava na 12kg 🙂

juliam
1. máj 2012

@katarina105 úplne súhlasím s @ramzesa 🙂 vyskúšaj oboje a uvidíš. ale mamičky, ktoré používajú už nejaký ten rok flipky na sucháč písali, že na nich viac vidno opotrebenie ako na iných plienkach.
@zuzanamolnarova ty nepokúšaj furt s tými plienkami 😀 a sú vám dobré tie V3? myslíš, že vydržia do odplienkovania?

tynamartina
1. máj 2012

@zuzanamolnarova ˇDakujem . 🙂 A nebola tam drahá doprava?

zuzanamolnarova
1. máj 2012

@susul našťastie nie 🙂 , ale teraz keď ocino s nami bol doma 4 dni - rozmaznal ju s nosením - ak ju dá na zem začne revať - no a ja sa od zajtrajška budem chytať za hlavu čo s ňou 😀

zuzanamolnarova
1. máj 2012

@juliam 😀 😀 😀 len dúfať viem že áno, zdajú sa mi o niečo väčšie ako V2 a super tenký materiál ktorý nasaje hrozne veľa - malá ju mala dnes 4 hodiny na sebe - plienka totálne nabytá s cikou a pretekanie nikde 🙂 Aj napriek tomu, že sme baculkaté máme ju nastavenú na medium oproti V2 kde ich musím dať na najväčšiu veľkosť aby sme sa do nich zmestili 🙂

@tynamartina závisí to od hmotnosti objednávky ale standard Europe víjde od 5,52 eur

ramzesa
2. máj 2012

Maminky, pre male babo ako je moja staci dat do BG kapsovky tu mensiu vkladacku a pod nu uzku LL bambusovu? Prip. este nieco, aby bola priblizne rovnako sava? Lebo ked tam napcham tu velku, ked ohnem ten koniec, tak mi to pride mohutne. 😝

vavrenka
2. máj 2012

@ramzesa ja si myslim, ze to urcite staci

zfidorka
2. máj 2012

@ramzesa aj podla mna by to malo stacit...

ramzesa
2. máj 2012

@vavrenka
@zfidorka dakujem 🙂 .

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@vavrenka - vytúžené capri uschnuté a tiež aj vyskúšané 😀 zdajú sa mi trošku tvrdšie ako flipky ale krásne sedia 🙂

vavrenka
2. máj 2012

@zuzanamolnarova presne. velmi sikovne urobene patentky

vavrenka
2. máj 2012

@zuzanamolnarova ta tvoja babulka je taka krasna... 😵 aku ma plienocku vo vnutri?

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@vavrenka ďakujem 🙂 flisy od loly @handricky

vavrenka
2. máj 2012

@zuzanamolnarova to su tie tvarovane?

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@vavrenka nie, tvarované mám zatial len jedny a tie dávam na noc 🙂 , to sú tie ktoré sú ako Babyidea 🙂 supeeer savé

vavrenka
2. máj 2012

@zuzanamolnarova aha uz rozumirm tie mam tiez, mojej malej je vacsina puliek na ritke velkych a na stehienkach malych, takze jej to tam locka, preto premyslam, ze kupim tie tvarovane, popr. skusim oslovit handricku, ci by mi neusila do lovikov na mieru.. ale loviky ti urcite objednam, pre mna to nie je ziadny problem. 😉

janette1972
2. máj 2012

@zuzanamolnarova Zuzi, dakujem za tip na 'handricky" su skvele a aj za capri, sedia naozaj super. Pacia sa mi aj ich original vkladacky, su velmi dobre save.

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@janette1972 nemáš zač 🙂 aj ty ich už máš doma? keď vieš a chceš daj fotku 🙂 nooooo vkladačky od @handricky neviem vynachváliť 🙂 mne sa lepšie osvedčili ako moje predošlé favoritky: Babyidea 😝

janette1972
2. máj 2012

@zuzanamolnarova Z nohaviciek sa vytesujem uz od pondelka.🙂 Inak mam presne tie iste, ako Vy, tak naco to budem dublovat? Tvoja bambulka, je skvela modelka.🙂Moja dcera je neodfotitelna, zotrva na mieste 1s a potom prcha. Handricky mi dosli iba dnes, ale velmi milo prekvapili. Laura mi dala zopar tipov na material, tak ma zase kruti do sitia.... 😀 😀

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@janette1972 aj ja som rozhodnutá na narodeniny sa dať obdarvoať so šijacím strojom 🙂 nikdy som to neroblia ale láka ma to 🙂

asimon
2. máj 2012

@zuzanamolnarova Zuzkanakukla som ku vam a presne ako ty...tuzim po sijacom stroji...neviem sice voobec sit ale laka ma to...a este ake su to tie capri plienocky...resp.kde si ich kupila 😉

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@asimon 🙂 no šila by som, ale nemám s čím 🙂 a narodky budem mať len v novembri 😝
sú to swaddlebbes capri pulky ako flipky len VZOROVÉ - nepísala som ti ohladne toho, lebo mám dojem že ty radšej používaš AIO. Kúpila som ich v e-shope www.uhanky.cz - na dobierku ti to pošle na Sk za 5 eur . - musíš jej však napísať mail, lebo dovozy na Sk rieši individuálne. Juuuj ale má krásne plienočky 😀 napr aj tieto:
http://www.uhanky.cz/plenky/22-zvyhodnena-sada-...
Na SK trhu to ešte nemajú 😝
Vybavila si?

asimon
2. máj 2012

@zuzanamolnarova vybavila...ufff...a dik...si dobra...resp.ma poznas ze mam najradsej AIO...ale aj tieto su krasne...musim si ich pokukat,ked budem mat cas 😉

jankka21
2. máj 2012

ahojte dievcata , premyslame do akych plienociek sa pustime...a snazim sa zorientovat v latkovych ale mam v tom zatial len gulas... mam na vas taku "aktualnu" otazocku - kedze byvame v zateplenom panelaku s obrovskym balkonom plienky by som chcela susit vonku - nemoze mraz poskodit latkove plienky tie zlozitejsie typu AIO, s PUL , ci tie jednotlive sucasti??... mate s tym niekto skusenost... ? ak by ste boli take laskave a mali by ste pokope nejake dobre rady ako sa vyznat v latkovkach pre zaciatocnika bola by som vam velmi vdacna za ich preposlanie, zatial teoreticky sa nam pacia plienky typu AIO, alebo kapsove plienky ale v tych ponukach sa totalne stracam...

handricky
2. máj 2012

@zuzanamolnarova @janette1972 tak sup sup sit🙂 vlastne su vlastne🙂

mimuka
2. máj 2012

@zuzanamolnarova ahoj...skúsiš teda nejako zhodnotiť a porovnať tie capri a coveralls?? vďaka moc

janette1972
2. máj 2012

@handricky
@zuzanamolnarova To ja mam len take chvilkove navaly chuti nieco robit🙂 Svoju prvu a poslednu nohavickovu plienku som usila pred tromi rokmi, zvysok materialu lezi v skrini, ale vyskusat vlastnu AIO, alebo len vrchne nohavicky na sposob flipiek je fajn vyzva. Zuzi, ten stroj schvalujem, urcite vyuzijes, ja tiez tuzim po novom, lebo ten aktualny som si kupila pred 22 rokmi a niektore moderne materialy nie je v stave sit. Lauri, tebe sa sije, ked mas overlock. 😀 😀

ekoplienky
2. máj 2012

@ramzesa: Podľa mňa to v pohode stačí.

kkl82
2. máj 2012

zatazkavajuci test uspesny, bamboozle stretch vydrzala celu noc a malemu mokra nevadila, a to sa naozaj rano dala zmykat 😀 loviky dobre nalanolinovane, lebo nic neprepustili. dnes testujeme znova, ci to vcera nebola nahoda 😝
@zuzanamolnarova lightweight loviky uz maju na sklade aj L-ka, pozri aj v seconds, tam maju k dispozicii aj ine farby. ja som objednala jedny normalne a jedny zo seconds a rozdiel je minimalny, na tych seconds je trochu nakrivo endlovanie, ale je to znovu presite pekne rovne, takze je to cisto len esteticky rozdiel. keby mi to niekto predal ako prvu triedu, tak by som to nepovazovala za vadu 😝

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@kkl82 áááááno, ďakujem už je na ceste na SK 🙂 Super fotka vo profile 🙂