Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tortelinka
11. máj 2012

@dadenka1 😀 😀 snad si si nemyslela, ze budes moct nieco planovat! s babom sa neda a s jezom uz duplom nie! 😀

peluskovo
11. máj 2012

@vavrenka
periem s vlnenymi vecami s pervolom alebo rucne preperiem s pervolom na vlnu

vavrenka
11. máj 2012

@peluskovo a ide ti dole to okakane?

peluskovo
11. máj 2012

@vavrenka
z lovikov zislo ovela jednoduchsie ako s disan alebo anavy, pritom som umyvala hned pri vsetkych

vavrenka
11. máj 2012

@peluskovo a cim si to davala dole? akym pripravkom? mne mala tiez pred casom okakala loviky, tak som tńa to capla zlcove mydlo, mohla som? 😕

ivanka.7
11. máj 2012

dievcata, flisaciky musim prat po kazdom pouziti, vsak?

blovitc120
11. máj 2012

@peluskovo ja som chcela tie lightweight, ked ich vsetci chvalite a ide leto...

lauricka
11. máj 2012

ahojte holky, ktora by ste mi vedeli poradit? ake pekne obrazkove vrchne gatusky sa daju pouzit so stay dry flip vkladackami, ze tam pekne pasuju? a este, na noc sa daju pouzivat flipky s nejakym dovypchatim alebo nie je sanca? dakujem!!!

vavrenka
11. máj 2012

@lauricka bumkins pulky, swaddlebees capri a weehugers- vsetky troje maju zaklopky aj vredu aj vzadu na plienky na rovno

vavrenka
11. máj 2012

kocky, k tym lovikom - do 150€ sa neplati clo a do 100€ ani DPH. ja som od nich uz par krat brala a boli taki zlati, ze mi potom uz dali 20% zlavu.

juliam
11. máj 2012

@blovitc120 @ivanka.7 @peluskovo tak super baby a kto to objedná? 😀 ja by som chcela loviky lightky L, ak budú ešte mať. a ty katka aké chceš na skúšku? inak si ma potešila, že sú dobré.

juliam
11. máj 2012

@vavrenka a máš tú zľavu aj teraz? neobjednala by si nám to? 😵

handricky
11. máj 2012

@vavrenka a kde si nasla, ze do 100 Eur sa neplati dph? nieco nove o com neviem 😨 tuto maju ze nad 22 eur platis dph (akurat do 150 eure neplatis clo) http://www.colnasprava.sk/wps/portal/!ut/p/.cmd...

vavrenka
11. máj 2012

@handricky maitelka latkoviek ma na to upozornila, ze zmena v zakone, ja sama som uz trikrat objednavala nad 22 a dph so neplatila.

handricky
11. máj 2012

@vavrenka jaaaaaj, tak to idem objednavat vo velkom 😵

vavrenka
11. máj 2012

@handricky som potesila? sa tesim! 😵

vavrenka
11. máj 2012

@juliam musim zisiti, ci by to aj teraz islo. v priebehu bud. tyzdna dam vediet..

ivanka.7
12. máj 2012

tak bambi roxy s flisacikmi vyskusana neplanovane na polovicu noci (myslela som, ze si mala dava slofika a ona sup 4,5 hodiny :D) - vlhkost nepresla ani vsetkymi vrstvami nohavickovej plienky 🙂

nenocka
12. máj 2012

@lauricka aj flipky už majú nové vzory 😉 http://www.ekoplienky.sk/
@ivanka.7 ja flisáčiky neperiem po každom použití - ak nie sú pokakané, alebo ich necítiť veľmi močom, tak len nechám prevetrať a použijem znova. ak ich cítiť aj po prevetraní, tak šupnem do prania 😉 a s bambi roxy som spokojná aj ja a moji dvaja cikoši 😅

juliam
12. máj 2012

@ivanka.7 presne ako píše @nenocka - flisáky periem, len keď ich cítim, resp. po pokakaní, ale to sa nám nestalo, lebo nohavičková všetko zachytí 😉

latkove_plienky
12. máj 2012

akcia ku dňu matiek na plienočky BumGenius Freetime

miskatn
12. máj 2012

syn bude mat v septembri 2 roky a zda sa mi, ze mu postupne nestacia plienky, ktore sme doteraz pouzivali: na noc - bum hugger a cez den doma vrstvene stvorce a na von IB d´Ish L.

rano ma uplne mokru ritku a cez den sa tiez velmi rychlo precika, predsa len je uz vacsi, ako ste to riesili? mam vsetko popredat a kupit nejake nove? srdecna vdaka za nazor 🙂

blovitc120
12. máj 2012

@juliam ja by som to aj objednala, len keby niekto, kto to uz objednaval, napisal detaily.
Inak dievcata pobavim vas, mam tu na navsteve svokru. Prebalila som maleho a ona mi iniciativne vyhodila do smeti 2 bambi roxy plienky. Az pri druhej som si vsimla, ze mi ju vysmarila. Najskor som myslela, ze ich MM odnasa do spinaveho pradla a to svokra 😀

juliam
12. máj 2012

@blovitc120 dá mi vedieť @vavrenka a možno keby sme ju pekne poprosili, tak nám to aj objedná 😕
a svokra riadne akčná teda 😀

ivanka.7
12. máj 2012

@blovitc120 este ze si na to prisla skor ako skoncili definitivne v kontajneri :D

ramzesa
12. máj 2012

@blovitc120 to mi pripomenulo sestricku na ortopedii... toto dajte dole... (PULky) ...a nechajte jej len tu pampersku (BL classic) 😀 ... ona si asi myslela, ze tie PULky su nejaky novy druh postolkov... 😅

tunylyk
12. máj 2012

@blovitc120 mne sa to tiez stalo,boli sme u nasich a moj tatko uz mieril na balkon aj so sackom v ruke,ze potom vysmarime,ked pojdeme vonku a v sacku freetimka 😀

ekoplienky
12. máj 2012

@miskatn: Nočné plienky dovypchaj najlepšie bambusovým prefoldom. Na deň dovypchaj VV plienky úzkou bambusovou vkladačkou. Savé plienočky pre väčšie deti sú podľa mňa: kapsové: Little lamb, wonderoo, econappi swb. All in one: Pop in new gen bamboo, Tots easyfit.

ekoplienky
12. máj 2012

@tunylyk,
@ramzesa,
@blovitc120: Mne raz tak švagor vyhodil Babylucy nohavičkovú plienku, našťastie som si to všimla.

blovitc120
12. máj 2012

@tunylyk tak freetimeka v smetiach by bol vacsi pruser ako Bambi roxy, teda co sa ceny tyka 😀. Hoci u mna vedu momentalne nohavickove, lebo kapsy, teda hlavne BG kapsa mu absolutne nesedi a vzdy ju pres...e na totalku. Wonderoo napr. v pohode