Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
7. aug 2012

@sunsun ja som prala aj kikko bmb na 60tke, ako vsetky plienky co mam...

sunsun
7. aug 2012

@zfidorka uz som natrafila na tvoje blogy o plienkovani a velmi sa mi pacili...🙂....este ich podrobne popozeram...🙂... ja som rozhodnuta latkovat, cakame prveho drobceka... ale zatial som v stave zistovania info, co a ako.... a hoci latkove nohavicky su krasne... neviem, zatial sa mi najviac pozdavaju klasicke stvorce, uz len kvoli suseniu...a merino nohavicky na to, pripadne niektore PULL, a aj ked latkove nohavicky, tak skor s plienkou ako s tou vkladnou vlozkou do plienky....
ide mi o to, aby to bolo co najprirodnejsie, ziadna umelina a jednoduche na pouzivanie (pranie, susenie)...a teda este ratam so separacnymi plienkami...

ivanka.7
7. aug 2012

@sunsun ja som s MaM spokojna, mala ma 4 mesiace, 6,8kg a su jej v pohode... niekedy do nich pridavam vkladacku, ale ked som doma a mozem casto kontrolovat/prebalovat, tak ani netreba.

lenusskaa
7. aug 2012

@sunsun cena kikko bambusovych je v dm 8,49e ako uz spominali.. ak zbieras body mozes na ne pouzit zlavove kupony z kniziek a nie je problem ich na jeden nakup pouzit viac, ja som minule kupovala balenie ze cenu cca 6e

ekoplienky
7. aug 2012

Oslávte konanie olympijských hier v zemi, kde sa narodili plienky EasyFit.
Kúpte si päť obľúbených, štíhlych, savých a rýchloschnúcich plienok EasyFit a šiestu dostanete zadarmo!

vavrenka
7. aug 2012

kocky, pomooc, zabudla som kupit malej eko jednorazovky, co pouzivam na noc, poslala som m mm do obchodu a on doniesol pampers!!! ale oni straaasne smrdia nejako chemiou 😕 , musela som malu dat do toho, nechyti nejaky exem alebo cosi???
ja ich zajtra vyhodim 🙄 , niet nad biosmrad pocikanej latkovej plienky 😎

ivanka.7
7. aug 2012

@vavrenka a preco davas na noc jednorazovku?

zlobinka
8. aug 2012

@vavrenka nevyhadzuj daruj niekomu...

vavrenka
8. aug 2012

@ivanka.7 mala si nezvykla na latkovku na noc, neskoro som zacala latkovat.

vavrenka
8. aug 2012

@zlobinka jejda, sa bojim, aby som neurazila-kvoli tomu smradu

zlobinka
8. aug 2012

@vavrenka ja som myslela,ze chces vyhodit nove?! 😀 😀

vavrenka
8. aug 2012

@zlobinka hej, nove, dobre si pochopila, len oni fakt smrdia, naozaj, su napustene nejakou chemikaliou, ja som do 8m pouzivala jednorazovky tesco a huggies, ale s takym pachom som sa stretla az u tychto pampers

zlobinka
8. aug 2012

@vavrenka fuha...my sme pouzivali prvy mesiac a pol jednorazovky babylove alebo gaga a teraz davam latkovky a jednorazovky 😨 tesco na noc alebo pampersky a mne nepride zeby smrdeli...

ivanka.7
8. aug 2012

@zlobinka smrdia, smrdia alebo su na to latkarske nosy nejako citlive... ked som dala po cca dvoch tyzdnoch manzelovi privonat k pamperske, tak pochopil :D ale su jednorazovky, ktore smrdia menej, ked sme este davali na noc alebo na navstevy jednorazovky, tak sa nam v tomto osvedcili obycajne hellen harper, tie neboli tak strasne

@vavrenka ahaaa, to som nevedela (teda to s tym latkovanim ano, ale nie, ze cez noc nie)

Chystame sa na dovolenku a moj uzasny manzel vymyslel, ako to urobit, aby sme mohli zobrat latkovky :D ideme na sest dni, takze raz potrebujeme vyprat, ale tam kde budeme nocovat s prackou nam to asi nestihne vsetko doschnut. Ked vezmem este zlahka vlhke veci do cisteho pul vreca, presunieme sa s nimi cca hodinu do hotela a tam rozvesiame, mohlo by to fungovat, nie?

zfidorka
8. aug 2012

@ivanka.7 v pohode, za hodinu sa mokrym veciam nic nestane 🙂

zlobinka
8. aug 2012

@ivanka.7 ozaj smrdia...isla som otvorit nove balenie,lebo teraz mam babylove a fakt smrdia omnoho viac... 😒 inak ja by som iba latkovala,ale na noc mame frejkovu perinku a tam musi mat jednorazovky a ortopedaky,latkovky su moc hrube na to...

ivanka.7
8. aug 2012

@zlobinka to prejde, za chvilku nebude mala potrebovat nic a mozes veselo latkovat 🙂 vobec sa tym nestresuj, ja som zacala latkovat ked mala mala necely mesiac a na noc som jej zacala davat latkovky tak o 3-4 tyzdne neskor asi.

vavrenka
8. aug 2012

@zlobinka to su tie pre vacsie deticky, take gatkove, ze ich natiahnes, nemusis tam nic priliepat. inak system super,a le normlane osm sa bala, aby nechytila na pipinu exem. tie eko jednorazovky mi tiez zacali smrdiet, ale to sa da, zrejme tam je menje tej latky, ktora premiena moc na gelovitu hmotu a ako pise @ivanka.7 -asi fakt, ze uz som zvyknuta na biosmrad a scitlivel mi nos.

wewe22
8. aug 2012

ahojte poznate tieto separacky su dobre?
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

mirijamka
8. aug 2012

Ahojte dievcata, chcem kupit Baby Beehinds nohavickove plienocky bambusové aj konopne, biele alebo v "chlapcenskych" farbach. Kedze sa nedaju na SK kupit nove, obraciam sa na Vas, ak by ste niektora chceli predat, ozvite sa mi do IP, na cene sa isto dohodneme. Dakujem

ivanka.7
8. aug 2012

@wewe22 ja ich pouzivam a som spokojna 🙂 (ale nikdy som ine nemala, takze neviem porovnat :D)

susul
8. aug 2012

@wewe22 tiez ich mam a su v pohode, zvladnu tak max. 2 oprania, ale ja ich davam len na noc, lebo maleho impregnujem kremom, inak by bol cely cerveny.

ivanka.7
8. aug 2012

@wewe22
@susul ja ich tiez nepouzivam nonstop, len ked nemam po ruke flisovu separacku alebo ked ideme von a mam dojem, ze by mohla kakat, aby som sa s tym nemusela trapit a mohla to vyhodit

susul
8. aug 2012

@ivanka.7 a zachytia? Lebo nas maly je kojeny a kym sme nezacali s prikrmom tak som ich ani nepouzivala, lebo to bolo uplne zbytocne. 😵

wewe22
8. aug 2012

@ivanka.7
@susul
@ivanka.7
dik som nevedela ci sa oplatia, je to dost velke balenie ale jedine ktore sa predavaju nablizku a nemusim cvakat postovne 😀

ivanka.7
8. aug 2012

@susul no zachytia tu pevnejsiu cast, samozrejme, ze flakom sa neda predist... ale ak nekakala nejako strasne prudko, tak som nemusela sprchovat :D niekedy to samozrejme nepomohlo alebo pomohlo len ciastocne a @wewe22 uz ma 9mesacnu slecnu, tak to je tiez uz na prikrmoch 🙂

wewe22
8. aug 2012

@susul ja som pouzivala aj ked bola uplne mala a podla mna to aspon kolko tolko pomohlo, hlavne na ten cas, bo moja mala nespavala a ja som niekedy mala aj 5 pokakanych plienok do dvoch hodin a takto som len natrela mydlom a sup do kyblika, ked som separacku nedala bolo treba sprchovat zapierat

susul
8. aug 2012

@wewe22 ono to je asi i kazdeho inak, lebo u nas to cele pretieklo, takze ja som moc rozdiel nevidela, tak som sa na to vybodla a len som namocila a zaprala.

vojann
8. aug 2012

Naskladnili sme bambusove body, vhodne na teple dni, so strihom na latkove plienky. Samozrejme vyrobene na Slovensku. Najdete ich na nasom webe, su inzerovane aj tu na MK v pro shope 🙂

juliam
8. aug 2012

@ikuza @kkl82 ja mám vak anavy na zips a úplná spokojnosť.
@mima01 vkladačky SIO, čo sa k plienke pripínajú, tak treba kúpiť tú istú značku. ale samostatné bambusové vkladačky si naskladáš v podstate kam chceš a ako potrebuješ.