Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

shopvick
3. okt 2012

@lin123 ja si myslim, ze mas velmi peknu zostavu na latkovanie na zaciatok....casom uvidis ake bude babatko a podla toho asi dokupis co Ti bude treba...

kkl82
3. okt 2012

@miroslavusienka vak anavy odporucam aj ja. to L je akurat velke na jeden den, je kvalitne usity a ma aj to usko na patentku, takze vies pripnut k taske alebo na kocik.

pamaja
3. okt 2012

Maminy, ake vrchne pul nohavicky by ste mi poradili na novorodenca na novosklad. Chcem take, co by pekne drzali okolo noziciek, aby nepretekala stolica. Dakujem

ivanka.7
3. okt 2012

@pamaja thirsties alebo blueberry 🙂

shopvick
3. okt 2012

@pamaja suhlasim Blueberry su dobre 🙂 mam na ne pozitivne reakcie od mamiciek

baska1
4. okt 2012

@lin123 uprimne staci ti 1-2 Liitle Lamb č.1, lebo male z toho rychlo vyrastie, v zime ti jedna bude schnut vnutri aj 2 dni, tie Disany podla mna nepotrebujes, my frcime na Flipkach od 10-teho dna na novosklad, ale urcite by som kupila skor toto http://www.ekoplienky.sk/product/day-pack-stay-..., ako samostatne vkladacky a nohavicky a mrkni si Bambi Roxy, su aj jednovelkostne, namiesto tých Little Lamb a separacky objednaj rovno 2 baliky:o)

baska1
4. okt 2012

@pamaja aj Little Lamb pulky su o.k.

tynamartina
4. okt 2012

Ahojte dievčatá, začínam chystať látkovú výbavu. Zataľ mám:
MaM štvorce: 14 Ks
20 obyčajných štvorcov , nič moc ale s bambusovou vkladačku by sa dali použiť pre prípad núdze na novosklad
1 snapy sponku ( jednu ešte dokúpim)
2x Thirsties Duowrap veľ. 1
1x little lamb veľ.1
2x flipky
1x anavy flísové
4x bum genuius kapsové

Chystám sa dokúpiť:
Kikko banbusové 12 sk ( nesperú sa rýchlo?)
Kikko Eco lux 10ks
Bambusové vkladačky od hanričky
Bluebery 2x
Rumparooz 2x vrchné nohavičky
Nohavičkové : Bamby roxi 2x
Tots babazoole 2x
Flexitot 2x
Easy fit V3
Separačky flísové

Baby prosím rady, pripomienky k mojej výbave. Ďakujem moc

ivanka.7
4. okt 2012

@tynamartina urcite ti netreba dokupovat tolko vrchnych nohaviciek - ked ti babo vyrastie z tych 1 velkosti, tak ti ostanu univerzalne flipky a kedze ich mas dvoje staci ti dokupit 1 vrchne, nemusis viac.
Ak nie si bordelar ako ja, staci ti jedna snappi sponka :D (ja mam dve, pouzivam jednu, ale ked zapatrosim tu jednu, tak vacsinou neviem najst ani tu druhu :D).
Kikko bambusove - ak ich budes prat na 40tku, tak sa ti nesperu tak rychlo. Ak ich operies na 60tku, tak z nich bude obdlznik - pouzivat sa daju aj tak, ale tazsie sa z nich viaze novosklad, ja uz ich davam len narovno.
Inak asi pohoda, ja by som teda z vrchnych dokupila casom asi len tie Blueberry a uvidis, ci sa predsa len nenechas zlakat neskor na vlniaky 🙂 ja som sa ich bala, ale teraz ich pouzivam na noc vyhradne a cez den na striedacku s pulkami 🙂

tynamartina
4. okt 2012

@ivanka.7 ďakujem. 🙂 No troje vrchné sa mi zdá málo , no ešte pouvažujem Alebo je to len tým že chcem aj tie aj tie aj tie lebo sú krásne 😉 A čo sa týka vlniakov tak na to sa asi nedám lebo sa mi nepozdáva to lanolínovanie, ale možno časom vyskúšam neviem zatiaľ ma to vôbec neláka.

peluskovo
4. okt 2012

@lin123 7 little lamb mas nohavickove?

peluskovo
4. okt 2012

@tynamartina podla man mas vela vrchnych, stacia ti asi 4 ks , a mozno neskor sa ti zapacia vlniaciky, takze by som vela vrchnych pul neriesila.bambusove vkladacky by som riesila casom, niektore deticky zacnu neskor piskat vela, no napriklad u nas pri dvoch detoch som nikdy nepotreboval bambusove vkladacky ani som nikdy nedovypchavala plienky navyse. co sa tyka nohavickovych, mozno by som vzala menej nohavickovych tak 4 ks na zaciatok a vymenila by som za dalsie kapsove alebo aio , napriklad pop in new generation, to je SIO plienka, nam potiahne aj noc

ivanka.7
4. okt 2012

@tynamartina kym bude babo male, budes mat 5 vrchnych a ked bude vacsie, uz sa ti bude menej stavat, ze ti ich zaspini 🙂 a osobne si myslim, ze nakoniec vlniakom neodolas, ale ved aj keby ano, vzdy si mozes vrchne pulky dokupit 🙂 medzitym vymyslia x novych krasnych vzorov, tak sa nemas kam ponahlat :D

tynamartina
4. okt 2012

@peluskovo
@ivanka.7 jané baby veď to neplánujem všetko teraz kúpiť, to je zatial taký môj plán a uvidím čo budem potrebovať ale ďakujem za rady ste zlaté asi vás tu budem ešte dllllho otravovať otázkami 😀

zuzu_epona
4. okt 2012

Ahojte dievčatá, prosím Vás, je tu niekto z Trenčína? Neviete, či sa dá v niektorej lekárni kúpiť lanolín? A či majú v trenčianskom Tescu Miofresh? S malým bábom sa mi to dáko nedá obehať a zisťovať 😝

lin123
4. okt 2012

@peluskovo little lamb mám bambusových, nakoľko vraj dlho schnú a my budeme mať jesenné babatko, tak preto tak veľa.

tasiko
4. okt 2012

ahojte.
Máte niekto bumb genius organic flip? pozerala som ju ale neviem,to sú normálne iba flip nohavičky a do toho sa vsúva plienka? páči sa mi ten albert ale keď je to iba tak že vrchné pullky a do toho plienka tak ju nechcem 😅

tasiko
4. okt 2012

@ekoplienky tots prišla.moc díky je super 😀

lenusskaa
4. okt 2012

@tasiko bum genius flip organic su vrchne pulky flip a k tomu bavlnena stvorcova vkladacka, bum genius organic (bez flip) je AIO plienka 🙂

anculala
4. okt 2012

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci mate nejake skusenosti s vrchnymi pulkami zn. sweet monkey. Odporucate? Pripadne, ktora znacka je ok?

tasiko
4. okt 2012

@lenusskaa diky

A ma niekto skusenost s charlie banana? Dakujem

lubka231
4. okt 2012

@zuzu_epona V Tesku je dostať Miofresh? Koľko stojí?

rudy252
4. okt 2012

Môžem žehliť bambusové plienky štvorce Kiko bmb ?

rudy252
4. okt 2012

@ivanka.7 Ktoré vlniaky používaš?

ivanka.7
4. okt 2012

@rudy252 noo... ja mam
loveybums jersey - http://www.loveybums.com/index.php?l=product_li...
bionos natahovacie vlniaky - http://www.bionos.sk/bionos-zakazkove-sitie/vrc...
baby idea wool covers http://www.latkovky.sk/produkt-detail/wool-cover
a potom este jedny hrube natahovacie, znacku neviem

eee... nie som zavisla, tie posledne dvoje som kupila na MK za super cenu a su to vacsie cisla, bionosky som vyhrala, takze jedine, co som kupila normalne su loveybums :D spokojna som so vsetkymi, keby som mala odporucit jedny univerzalne na vsetko, tak asi loveybums 🙂

lubka231
4. okt 2012

@ivanka.7 čo je to MK?

ivanka.7
4. okt 2012

@lubka231 Modry konik 🙂

rudy252
4. okt 2012

@ivanka.7 a tie loveybums jersey je možné používať aj iba s vkladačkami na deň, alebo je treba nohavičkové plienky?

ivanka.7
4. okt 2012

@rudy252 ked mas dobre padnucu velkost, tak mozes aj s vkladackami 🙂

duratlicka
4. okt 2012

@baska1 Prepac,ale trosku ma pobavila Tvoja otazka.Nasa prespavala noci,ked mala 6 mesiacov,trvalo to asi mesiac,odvtedy sa znova 2x v noci budi na kojenie a uz ma 10 mesiacov.Neviem si spomenut,kedy prestala v noci kakat,ale este donedavna som ju aj v noci prebalovala,lebo som nemala dobre plienky na noc a pocikala si pyzamo.