Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

alena0305
15. jan 2013

@zuzanamolnarova Alebo dať ušiť podľa obľúbeného strihu. Ja mám v bazáre s bambusovým aksamitom ale nie sú s pul vrstvou - treba na ne nohavičky. Jedna pani ich chcela - ešte sa má ozvať.

zuzanamolnarova
15. jan 2013

@alena0305 no áno máš pravdu, to aj funguje. Len by som potrebovala dokúpiť nejaké k opatrovateľke 😠

vojann
15. jan 2013

@zuzanamolnarova
Ešte sú kapsovky Blueberry bamboo deluxe s vnútrom 70% bambus, 30% biobavlna.

vojann
15. jan 2013

Akcia na tento týždeň na našej stránke
Pri nákupe nad 40 EUR dostanete od nás darček vak na použité plienky minky Wonderoo, alebo separačné plienky 100 ks + 3 separačné plienky flísové Wonderoo. Akcia platí do konca týždňa 20.1.2013 alebo do odvolania.

zuzanamolnarova
15. jan 2013

@vojann len tá cena ☹

vojann
15. jan 2013

@zuzanamolnarova
No ešte ma napadla AIO Sweet monkey

susul
15. jan 2013

@zuzanamolnarova ja mama happy heinz organic, ja ju mam rada a je fakt priestranna. Inak miskovi sudecloh robil v lete xle, ale teraz je to uz ok, tak neviem ci to bolo,len take prechodne...

ivanka.7
15. jan 2013

@zuzanamolnarova a co snap in one od handricky? Tam je tiez dotykovy bambus 🙂

peluskovo
15. jan 2013

@zuzanamolnarova
easyfit V2 - ta starsia verzia, dalej velmi prijemne na dotyk su ecobu https://www.modrykonik.sk/shopy/plienky/094w/ec... , tretie pop in new generation bamboo , dalej anavy easy, dalej a b´bies - to je poradie mojich najoblubenejsich

peluskovo
15. jan 2013

@zuzanamolnarova p.s. nejake V2 mame v eshope

peluskovo
15. jan 2013

Opat sme spustili eshop po vypadku a mame pre Vas nielen novy, praktickejsi dizajn, ale aj zaujimavu zlavu na Vas prvy nakup - akcia iba na 7 dni 🙂

zuzanamolnarova
15. jan 2013

@susul @ivanka.7 @peluskovo ďakujem kočky, už sa len rozhdonúť 🙂

zfidorka
16. jan 2013

@standu imse vimse muselin su bavlnene, maju mensiu gramaz ako kikko bambus, ale su velmi prijemne a strasne velke - ja som ich pouzivala vacsinou ako osusku 🙂
kikko bambus su super, len maju nevyhodu, ze sa casom dost zrazia na obdlzniky, nie su uz take jemne, ale stale sa daju pouzit ako vkladacky (aj ked maju zvlnene okraje, co nie je velmi esteticke)...

standu
16. jan 2013

@zfidorka dakujem! takze ich ani nekupujem. aj stare socik stvorce uz su obdlzniky, nevadi. prikupila som nejake vv jedny vlniaky, 3ks puliek a myslim ze novorodenca mam vybaveneho s pouzitim toho co mame doma...len to musim este pretriedit co je onesize a teda relativne by malo byt pouzitelne od zaciatku. este raz dakujem za pomoc

zfidorka
16. jan 2013

@standu tak tak, vyskusaj co mas doma, dokupit dalsie nie je nikdy problem 😉 😎

standu
16. jan 2013

@zfidorka budem sa radsej snazit nedokupovat 😀 😀 skor popredam hamburgery a tak...

zfidorka
16. jan 2013

@standu 😀

standu
16. jan 2013

este cosi. ake mate referencie na bitti tutto??? sedi dobre? s d lish som bola velmi spokojna aj M aj L velkostou..

strociatka
16. jan 2013

ahojte, pisala som vam raz, co sa nam stalo, ked som nahle musela vycestovat a v strese a soku (z diania v rodine) som kupila jednorazovky a dva-tri dni sme boli na jednorazovkach. Vtedy sa mi mala strasne zaparila, priserne jej to opuchlo, zapalilo sa, zliezla cela jedna vrstva koze, mierne aj krvacalo, no straaasne chudatenko vyzerala, az som s nou plakala pri prebalovani. Vtedy som sa zatala a uz aj na kratsie cesty a mensie pobyty jendoznacne so sebou taham aj kufor s plienkami. Vdaka tomu, som sa naucila pouzivat aj Flipky. Dokonca tak, ze som sa do nich zamilovala 😀 takze uz si necham z kapsoviek len par kuskov mojich najoblubenejsich BG a zbytok idem rovno popredavat, huraaaa ide sa na stvorce do Flipiek. Zistila som, aka je to parada, ked sa pri vesani tie stvorce rozlozia a behom pol dna ich mam aj v tejto desnej zime suche a hned ich mozem tocit, je to pre mna uspora hlavne casu, kedze casto cestujeme.

Tot moja skusenost 🙂 Este otazocka, baby co "flipkujete," kolko Flipiek mate? Stacia mi tri?

maggie37
16. jan 2013

Ahojte, mám otázočku, že ako dezinfikujete latkovky? Treba mi na to ten Mio fresh prostriedok? Zatiaľ mám pripravené len žlčové mydlo na fľaky...

ianitka
16. jan 2013

@strociatka ja mam len dvoje - ale este mam troje PUL-ky v zalohe (Kikko, tie Mio z tesca a Bluberry - pouzivam ich presne v tomto poradi - Bluebeberry skoro vobec.)

ianitka
16. jan 2013

@peluskovo novy dizajn velmi chvalim - s predchadzajucim sa neda ani porovnat 🙂

nenocka
16. jan 2013

@strociatka ja mám tiež len dvoje, ale akurát sa jedujem nad ich sucháčmi 😠 za tú cenu by teda mohli byť kvalitnejšie! o chvíľu ich budem musieť dať prešiť... vrrr
@peluškovo Kati, aké sú Bambi Roxy pulky v porovnaní s flipkami (rozmery, suché zipsy...)? ďakujem za odpoveď. 🙂

diapozitiv01
16. jan 2013

Ahojte,mate niektora skusenosti s jednorazovymi vkladackami do puliek BG flip resp.Grovia?daju sa savostou porovnat napr. k pamperskam?Ideme cochvila na zimnu dovolenku tak este neviem ako to poriesim.Dakujem.

alena0305
16. jan 2013

@strociatka ja mám 3 kusy a stačia mi a to ich používam aj na noc s hrubším bambusovými prefoldami - doma šitými. Ale rozmýšlam nad naťahovacími nohavičkami velúrovými s pul vrstvou z aitu.sk - mám aj zopár nohavičkových plienok - hlavne na leto a neskôr ako treningové by sa dali využiť.

peluskovo
16. jan 2013

@ianitka dakujem, este je vela roboty s vecami, ktore sme pripravovali a s padom servra odisli do nenavratna :(

nadezda4
16. jan 2013

@susul myslela si happy heinys organic asi, ze?
@zuzanamolnarova tieto http://www.zdraveplienky.sk/product/happy-heiny...

peluskovo
16. jan 2013

@nenocka podvecer ti pomeram a pofotim, beha mi tu maly Ondrejko :D

susul
16. jan 2013

@nadezda4 ano tie som myslela, ja si za toho pana neviem ten nazov zapamatat 😀, ten nazov sa mi vzdy nejako skomoli s tym kecupovym vyrobcom 😵

strociatka
16. jan 2013

@alena0305 ja som si tie natahovacie nohavicky z Aitu s pul vrstvou kupila, su krasne, strasne moc sa mi pacia, ale nie som s nimi spokojna, lebo ta pul vrstva je len stredom a po bokoch mi to uplne vzdy pretecie, tak neviem co s nimi... mozno poprosim niekoho, ci mi do nich nevsije po celej dlzke a sirke pul, inak vazne neviem co s nimi 😒