Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sirinka
29. apr 2009

ahojte,,,mate niekto skusenosti s plienkami sketch konkretne all in one...AIO?

sisa.b
29. apr 2009

uz mam doma plienockyyyyyyyy 😵 😵 😵

lucia13
29. apr 2009

ahojte, chcem sa spytat, ak mate skusenosti s latkovymi plienkami. Uvazujem nad ich kupov, ale nikto z okolia ich nepouziva a tak nemam ziadnu odozvu. Urcite ste tu uz rozobrali - preco ano a nie, ale je tu toho kvantum a nemam cas to citat 😒

dudri
29. apr 2009

ako pisala standa kuk str. 167 . 15.4 o 10.37h aj str 82

standu
29. apr 2009

sisa super 😀

standu
29. apr 2009

lucia ani v mojom okoli o mamicke latkarke neviem......zacala som jednoducho preto, aby moje dieta nezanechalo tonu odpadu na planete. a aj preto ze su kraaasne...a bavi ma to. skusenosti mam pozitivne, 99% kazda z nas, inak by sme latkovaky nepouzivali....chekni si nase eshopy, tam je vsetko zrozumitelne vysvetlene, ked som to pochopila ja taj kazdy musi 😀

mozno tu je nejaka mamina z tvojho blizkeho okolia, aby si sa k nej dosla pozriet???? k nam mozes prist 😵

v skratke: pozitiva latkovych plienok su v ich ekologickosti, setreni financii (aj keby si nakupila tie najdrahsie, stale usetris a v pripade pouzitia pri dalsom dietatku je financna stranka este zaujimavejsia), dieta nema 24h denne zadocek nalozeny v chemikaliach.....

"negativa": pranie. ale perie pracka a vyvesenie raz za 2-3 dni za robotu nepovazujem.

neviem na ake skusenosti sa pytas....tak skus konkretizovat, co chces vediet. na jednoznacnu otazku dostanes odpoved od kazdej, ale na otazky typu aku si polozila je tazsie odpovedat....

standu
29. apr 2009

sisa a fotecky kde su? 😵

petusaaa
29. apr 2009

sisa, super, som ti hovorila, ze ti pridu.

inak dnes som bola na rizikovej poradni s malym a zobrala som si nestle bebu letacika bolo tam rozdelenie latkoviek a tak nepriamo tam boli vychvalene 😵 😵 😵

standu
29. apr 2009

osveta sa siri.....dobre 😵

olinka6226
29. apr 2009

no to je super, musim sa po nejakom letaku poobzerat.

petusaaa
29. apr 2009

je tam napisane, ze mamicka sa musi rozhodnut a brat ohlad aj na zivotne prostredie 😀 no fakt sa mi ten letacik paci 😵 😵 😵 asi zacnem viacej nestle kupovat 😀 😀 😀 a normalne tam je za AIO a nohavickove plienky. len som to len tak preletela. 😅 nemala som cas...

miracle
29. apr 2009

Angelik

na wonderoos som pocula dost chval, porovnavali ich s FuzziBuns, ale tie su bohuzial viacvelkostne. Brusim si na ne uz zuby, potom zreferujem

matja
29. apr 2009

plienka.sk ma tiez v ramci akcie real nappy week 10 % zlavu

sisa.b
29. apr 2009

standu, bohuzial som ich rovno napchala do pracky, takze mozem nafotit akurat susiak 😀 ale urcite urobim aj ja album, ked uz som vas viacere nan nahanala 😀 😝

prve dojmy - ittky samozrejme pozname asi vsetky 😀 swb econappi vyzera super, uvidime, aka bude 🙂 little lamb mikrovlakno je krasne jemnucka, ale ta bavlnena mi pripomina materialom tie, co som usila z tesco uterakov. bambusovu nemali skladom. kangaska vyzera dobre a upsy daisy nocna je mega plienka 😀 obrovska, poriadne vypchata, ta by na noc stacila asi aj mne 😀 😀 😀

bihan
29. apr 2009

Fuzzi Bunz sú už aj jednoveľkostné a vyzerajú úžasne, lebo majú osobitné sťahovanie okolo nožičiek.

petusaaa
29. apr 2009

no jo, ma to aj plienka. mi prisiel mail
V rámci medzinárodnej akcie REAL NAPPY WEEK Vám pri objednávkach od 25.4. až do 3.5.2009 poskytneme 10 % zľavu na všetok tovar.
Medzinárodný týždeň látkových plienok 27.04 – 03.05 2009
Tri najaktívnejšie mamičky v objednávaní získajú ako bonus navyše SLING - detský nosič.

standu
29. apr 2009

ani mi nevravte...objednala som minuly tyzden ☹ z plienky

sisa.b
29. apr 2009

jj, ja som si to vsimla uz vcera a myslela som na teba standu ☹

standu
29. apr 2009

ale ved uz pre ich 10% zlavu na 1plienku a 2 bamboo stvorce neschudobniem.....viac ma stvu zlavy na teehee 😠

sisa.b
29. apr 2009

jj, su dobre zlavy vsade 😝 este ze nemam co minat, inak by som zas objednavala 😀

standu
29. apr 2009

asi tak 🙂 ono vzdy by sa naslo....ale fakt nestiham minat a som plne spokojna s kazdou plienkou (asi okrem imse aio- nic jej nechyba ale taaak mi smrdi ze nemozem 😎 )

sisa.b
29. apr 2009

standu, kolko plienok a ake vsetky mas, ked nestihas minat? 😕 mne sa susia aj dva dni, tak ja skor nestiham susit 😒

standu
29. apr 2009

noooo, ved popocitaj albume... 😵 tak 3ks nohavickove (BL, tots, popo), 3ks MMT, 2ks SWB, po 1ks UD, BG, IB, IV....no a stvorce, bamboo stvorce...nie je to tak vela, ale moj krpec necura nejak extremne vela...

teraz ked je pekne, tak mi poschnu za par hodin.

luciabah
29. apr 2009

ahojte, tak ja som chcela kupovat min. tyzden , ale stale som to odkladala, ze vecer event. na druhy den a ake stasticko ze teraz su tie zlavy, joj, som rada.
standu... minule si sa ma putala, kolko vazi margaretka... neviem, ona nie je tucnucka, je skor nas dlhanik a ma chuducke stehienka, ale ked chcem zapnut IB okolo bruska, potrebujem vstrede volne dve patentky ale stehienta su potom volne a precika ale inak sa nam zapnut neda, takze teraz nenosime.

sisa.b
29. apr 2009

luciabah - provokaterka 😀

luciabah
29. apr 2009

sisa.b ja viem 😀 😀 😀 ale som strasne rada ze sa mi to takto podarilo, lebo ako pises aj ty, peniazkov nie je nikdy vela a kazda usetrena korunka sa zide 😉

standu
29. apr 2009

lucia to ti dobre vypalilo....niekedy veru neplati, ze kto neskoro chodi, sam sebe skodi... 🙂 do bittky dorastie. aku mas, Mko? my pouzivame M 😀 zapnem na doraz, tlaci ju(moj pocit) zapnem o 1 dalej, troska je volna....ale nam na nozickach sedi, nepreteka.

sis a zabudla som na 1greenkids 😀

luciabah
29. apr 2009

standu mame M ko, ale aj ja si hovorim, ze dorastie 😀
ale moje najoblubenejsie su BG kapsovky, teraz ked sa zacala tocit dookola, tak som ju schopna prebalit, aj s TB to ide, ale s BL alebo IB je to dlhy boj. a nam este nepretiekli a ani nesmrdia,zatial

luciabah
29. apr 2009

a standu, chcela som sa opytat, upsy daisy boli aj s vkladackou alebo si musela dokupit? aj tie ma lakali, ale nemali uz spravnu velkost v tych farbach co som chcela. a greenkids je uzasna, aj ja som chcela, ale matko povedal nie nie, trosku drahe a on je spokojny s BG 😉

standu
29. apr 2009

UD su bez insertu...ja davam dnu BL stvorec maly, resp 2 podla potreby. mne sa green nezdala moc..12libier? BG je drahsia...ale ma vkladky 😕 tiez riesim dnu bamboo stvorce