Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
30. apr 2009

na noc davam BL bamboo, popolinku alebo MMT vsetko plus bamboo vkladacka..hej aj SWB mi pretiekla raz, ale to aj MMT...ale len raz.

sisa.b
30. apr 2009

ja som ju zabudla v tych plienkach fotit 😨 😝 tak az ked ich opereme 😝

standu
30. apr 2009

ale sisa, no taak 😉

vrn
30. apr 2009

Ahojte, nemam embosovanu kartu, nebudete niekto objednavat teraz z teeheebaby?
Peniazky by som samozrejme hned poslala...... Mam vybrany tovar za 52 Libier 😀

matja
30. apr 2009

ani ja nemam taku kartu ☹

matja
30. apr 2009

a objednavku mam za 47 libier, len ako ich poslat?

vrn
30. apr 2009

Bolo by super keby niekto objednal hromadne, usetrili by sme este aj postovne 😀 😀 😀

matja
30. apr 2009

len postovne by sme usetrili, keby bola objednavka nad 300

standu
30. apr 2009

ja mam jediny problem....chybaju mi momentalne prostriedky na ucte 😨

standu
30. apr 2009

vy ste sa skoro zdohadali...predlzeny vikend pred nami....

vrn
30. apr 2009

no vsak to 😖 konecne chvilka kludu na prestudovanie akcii........

sisa.b
30. apr 2009

ale bacha, lebo akcia v nedelu konci 😉 ja by som si teda tiez vedela vybrat kludne aj za 100 libier 😀 a 300 je dost, na babykind im staci 150

inak este stale mam od vcerajsieho poobedia mokru UD aj s vkladackou a vkladacky do IB 😒

sisa.b
30. apr 2009

baby, UD maju az 15% zlavy 😅

matja
1. máj 2009

myslite, ze sa nazbierame? Alebo sa najde niekto taky, co nam to zaplati? 😀

standu
1. máj 2009

matka ja by som milerada, ale fakt teraz nemam na ucte nic a neprisli by....ibaze by si mala VUBku a internetbanking

matja
1. máj 2009

standu, mala by si s tym zbytocnu robotu, ked ty nechces kupovat. VUB mam, ale este sa skusim opytat svagrinej.

olinka6226
1. máj 2009

baby ja to mozem objednat... sisa upsy daisy priamo na ich stranke alebo na teehee?

olinka6226
1. máj 2009

zuzi ja som vedela ze nieco mam nahodit na web len som si nevedela spomenut ze co...

emmka3
1. máj 2009

ja mam VUBku a aj objednavocku, len dufam, ze vy kocky neberiete Lka IB 😉 lebo maju posledne kusy a uz len 2 farby 😒

a UD ma ake velkosti, myslim, take Mka su na ake velke dietatko?

matja
1. máj 2009

emka, ja som chcela zltu IB velkost L ☹

matja
1. máj 2009

na UD medium som sa pytala aj ja a odpovedala mi standu, ze jej dcerke su dobre. Lenze ona ma taku drobnu dcerku, podla nej sa asi neda riadit

emmka3
1. máj 2009

no vidis matka, a tam by uz bol konflikt 😀 ja aj tu a este som vyklikala, ze maju tu purple ... Oki, ja to asi necham na teraz tak ... sak tam maju dobre ceny stale, aj po akciach (alebo si pockam na buduci rok 😉 )a ked doplnia "stock" tak si vyberiem farby ake sa mi pacia 😉 alebo kupim na slovensku, ja ich zas az tak vela kusov nechcem brat aby sa to ukazalo na usetrenych prasulach ...

matja
1. máj 2009

oli, objednavas aj ty? Bola by ta objednavka nad 300? Neviem, ci sa mam teraz pytat este tej svagrinej alebo nie.

matja
1. máj 2009

emka 😉 dakujem. Naozaj ti to nebude vadit? Vsak mozno ich maju viac kusov, nie iba po jednom z tych farieb.

standu
1. máj 2009

mati svagrina ma ucet na paypal? lebo im to zo 2 dni trva, kym aktivuju kartu...

IB maju mimo akcii za 10.99 na nappyparadise....

UD maju 15%off na ich stranke..uz to nestiham, ale chcem potom vziat onesize minkee, krasne farby, vysivky, mozes si vybrat dokonca aj vnutro, aj polohu kapsy... 😲

hej moja mala je drobna, ale ta plienka je tak ci tak dlha, ma ju o 4-5 cm vyssie na brusku ako IB Mko a medzi nozickami je sirsia

matja
1. máj 2009

standu, urcite tam nema ucet ☹

vrn
1. máj 2009

Ahojte, manzel ma ucet vo VUB takze ak by ste niekto objednavali z teehee ozvite sa mi, poslem zoznam co som si vybrala 😉

matja
1. máj 2009

a mate aj ucet na paypal? Ak ano, tak ja sa rada pridam a poprosim o objednavocku. Ucet vo VUB mam aj ja, ibaze nemam taku kartu, ktora je potrebna a nemam ani ucet na paypal.

standu
1. máj 2009

myslim ze ani jedna co chcete objednavat nemate uect na paypal, ze? ajk by ste aj mali embosku, trvalo dva dni kym mi ju na paypali aktivovali. ze mate ucet vo VUB je sice fajn, ale mate aj internetbanking aby ste niekomu previedli peniaze na ucet, aby vam to objednal?

olinka6226
1. máj 2009

standu problem je ze nappyparadise ma len osobny odber.