Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
7. máj 2009

dudri ak nie su jemne navlhnute tak daj znova.

dudri
7. máj 2009

mam jeden vlniacky.hm,malo... na buduci pojdem do mesta kupit 2 vlnene priadze,

standu
7. máj 2009

tak zavidim pletacim latkarkam..........ja som lava

dudri albumik, plienockovy?? dobre dobre fajny..... 😵 😵

ako schnu IB aio?

dudri
7. máj 2009

babka pletie... neviem , ale viem sit...
este nezacinam latkovat,na buduci urcite sa zacinam, dnes som namocila loveybums jersey lanolin.kurou.teraz visi na balkone

Neskor napisem ako IB aio schnu. ostatne vkladacky dlho schnu aj Bum Genius one size

standu
7. máj 2009

to viem 😀 😀 😀 len som chcela rozdiel schnutia IB AIO vs. SIO 😝

standu
7. máj 2009

dudri akej farby mas mas jerseyky? potom aj do albumu 😵

emmka3
7. máj 2009

standu IB AIO schne celkom fajn, vlastne hned po vybrati z pracky je takmer sucha, len ta prisita vkladacka schne dost dlho, cca ako BL bambusove ...

zitaje
7. máj 2009

Ludka, vies, ono je to tak, ze ked som kupovala svoju prvu satku, tiez som nechapala, naco je niektorym babam aj nosic a este aj zo dve-tri satky, a este za ake ceny! Uz chapem. 😉
S plienkami to iste. Ja som mala superlacnu plienkovu vybavu na zaciatok - viacvelkostne madarske flanelky, asi 18 kusov. Kedze som nebola poucena, nakupila som naraz, teraz uz lutujem, ale cela vybava ma vysla do 100 EUR, bezkonkurencna cena. No a casom som si prikupila este niekolko roznych bambusiek na noc, a mat tak aspon trochu volnejsi rozpocet, kupim este dalsich 5 - kazdu inu. Aj z praktickych dovodov, aj pre radost, aj preto, lebo moje flanelky (ak spravne chapem, nieco ako BL Classic) su po roku pouzivania po kazdom vyprati tvrde ako dosky a musim ich makcit v rukach. Sice sa pise, ze su pouzitelne aj pre dalsie babo, ale neviem si predstavit, ze by som ich dala novorodencovi. ☹
Takze tak. Kvalitka je kvalitka, aj ked vela stoji. Ale zas na druhej strane ej tie moje flanelky su ooooovela lepsie, ako stvorce.

dudri
7. máj 2009

standu, mame fialovu, neskor fotim, postupne...

standu
7. máj 2009

to som chcela vediet emmka 🙂 🙂 🙂 je mi jasne ze gatky su "suche" 😵 celkovu dobu len pre zaujimavost. ja som rovno brala sio.

tamka84
7. máj 2009

Dnes mi prišli plienočky... 🙂 😅 😀 , ale len menšia časť:
OneSize Organic
Bamboo extra
Itti Bitti
a vrchné gaťuše Imse Organic Fox
sú nááááádhernéééé ale ved aj cena bola náááádhernáááá 😎
Viac som objednávala Baby lucy ale tie akosi neprichádzajú a objednala som ich skôr. Aj vy tak dlho čakáte na balík od BL???? 😨 😒

Standu dám plienočky do albumu, cez víkend ked sa k tomu dostanem.
😉

tamka84
7. máj 2009

A ešte baby, čo používate obyčajné štvorcové plienky, tak aké? a ako sa vlastne skladajú také plienky? a používate ich na doma? nepretečú hned? neviem si to akosi predstaviť.... to sú asi také čo používali naše maminky na nás že???

brinzulka
7. máj 2009

tamka...ja som objednala 26.4. a nic a ujo mi zaciatkom tyzdna povedal, ze to este skoro...dodanie je tam 10-15dnii a teraz toho mali nad hlavu

tamka a tebe skade prisli?

tamka84
7. máj 2009

objednavala som zo stránky latkoveplienky.sk a prišli mi za týždeň

dudri
8. máj 2009

BL-plienka trva 10dni. Latkove plienky-3dni a plienocky-3dni

standu
8. máj 2009

hej, eshopu plienka to dlhsie trva........mne tyzden a 1den.

tamka, doma pouzivam aj obycajne stvorcove plienky este moje tusim 😀 😀 inak mam zopar stvorcov IV.....keby som vedela skor, tak kupim kikko stvorce farebne bambusove, kocky si ich veeelmi chvalia.

standu
8. máj 2009

no a skladam ich zvacsa na draka, alebo obycajne na osminy

http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-plienkach/skla...

dudri
8. máj 2009

tamka, ako skladaju stvorcove plienky
http:/www.zlaticko.cz/index.php?page=uzitecne_navody_...
www.latkoveplienky.sk-o plienkach-skladanie plienok

poskladat obycajne stvorc.plienky, vlozis vkladaciu vlozku napr.viacvrstvovu plienku alebo BLbamboo stvorec 40x40 poskladat na tretiny

emmka3
8. máj 2009

caute baby, tak aj my uz mame albumik s nasim arzenalom 😉 o.i. mame aj klasicke stvorce, ale v tych som nefotila 🙂

standu
8. máj 2009

penke emmka, pekne... 😵 😵 😵

emmka3
8. máj 2009

standu a IB SOI ma tie gatky tiez take vypchate? Lebo AIO ma a Lka sa uz chystam kupit aj SOI ...

dudri
8. máj 2009

IB sio bez jadra, len vkladacie vlozky ako ma fotku brinzulka 6/7
IB aio vsite vo vnutri jadro.

dudri
8. máj 2009

emka, brinzulka foto-vybavicka 6/7- IB sio

dudri
8. máj 2009

emka, krasne fotky, by som neobjednala BL clasic, ked cika, rychlo studene, daj druhu vlozku BL bamboo alebo organic.

dudri
8. máj 2009

www.nosime.sk- velmi dobra strana vsetko napisane o plienkach aj vseobecne o satkach atd... 😵

standu
8. máj 2009

emmmka, ja som nad IB aio ani neuvazovala, aj sio dost schnu, ale predsa len rychlejsie.......neznasam ked plienka schne dlho. napr SWB aio schne este dlhsie ako BLbamboo
ä

dudri
8. máj 2009

vlniacky perie za 2tyz. rucne .Aky prasok na pranie davate? na jemne, napriklad norit? a potom namocit-impregnovat lanolinom? naraz alebo o tyzdni?

matja
8. máj 2009

dievčatá, ak si štrikujete sami vlniačiky, odkiaľ kupujete vlnu? Dá sa zohnať aj priamo v galantérkach? Ešte som nepozerala, iba na nete. Neviem, či má význam chodiť s kočíkom po obchodoch a zháňať vlnu alebo radšej objednať z nejakého e-shopu.

blesq
8. máj 2009

nazdar baby som emkyn manzel, vas citat tak to aby som nosil pri sebe prekladatela 😀 sak kto vam ma rozumiet, ja mam juniorove plienky v 3 albume krasne zrozumitelne popisane 😀

dudri
8. máj 2009

neviem kde byvas? by som vedela poradit kde je predajna v BA? 😉 da sa kupit v galanteriach. cistu vlnu, ale nie superwash