Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
21. máj 2009

tak ja som odstredila na 900 😕 uz budem menej

emmka3
21. máj 2009

tak ale zas ich mas asi suchsie 😉 a var sa im nic nestalo ... a inac, supla si ich do pracky aj s tou vodou?

sisa.b
21. máj 2009

oni su medzi nozickami uzsie nez bl bamboo, ale celkovo su strasne obrovske. zda sa mi to dost nemotorne napriklad na von, alebo pri starsom pohyblivom dietati. ja ich chcem pouzivat hlavne na noc.
ale tots bots fluffles je este mohutnejsia 😅 bude krasna vcielka maja z nej 😀 akurat sa mi pacia viac v tom, ze maju vnutri kapsu, takze mozem do nej pohodlne napchat dalsie sacie vrstvy 🙂

sisa.b
21. máj 2009

vodu som vyliala, kolko islo, ale nemackala som ju z nich von. ostatne som naliala s vlniacikmi. urobila som nieco zle? 😕

sisa.b
21. máj 2009

nestalo sa im nic, myslela som si, ze staci znizit na 900 otacok 😕

bemba
21. máj 2009

Emmka maju aj mensie sady po 10 kusov a k tomu gatky aj vlozky. Tu sa balenie na siroko nedodrziavsa vobec..tu vsetci frcia na pamperskach...robim v skolke takze to vidim.

sisa.b
21. máj 2009

bemba, ja by som vzala maximalne tu 10ks sadu a radsej si pokupila aj nieco ine. ved sa da objednat na viacerych strankach z uk aj sk viac typov plienociek 😉

bemba
21. máj 2009

Pojdem cez vikend do mesta a kuknem...musim to vidiet, chytit a potom sa mozno lepsie rozhodnem...mozno zmiesam little lamb a bambino ... a mozno najdem este lepsie

sissik
21. máj 2009

my ideme teraz k nasim a vsetky plienky mam na susiaku
tak berieme hnusky
ale aj keby som brala latkovky, tak ich asi nestihnem oprat aj vysusit.
vsak hnusky vymysleli prave na taketo cesty, nie?
doteraz sme zapareninu nemali, tak snad to bude ok.

sisa neboj, to sa zahoji 😉
mne sa na latkovkach hrozne paci, ze nemusim davat krem a pokozku ma krajsiu. a hlavne sa jej nezbiera v tych zahyboch a nemusim ho potom pracne utierat

sisa.b
21. máj 2009

tak som konecne vybavila tu objednavku z australie 🙂 🙂 🙂 holka mi zistila, ze je postovne az 25 AUD, ale do tej vahy 750g mi vojde este dalsia plienocka. tak budu dve CT a jedna BBH 😵 😵 😵 ostava sa len modlit, aby to prislo v poriadku 😝

sisa.b
21. máj 2009

btw, vediet, ze sa budu dat objednat z brany s postovnym 200kc namiesto 400kc, tak to objednam odtial 😒 no co uz, cvakla som to skor, ako som sa to dozvedela, tak to budu nase exkluzivne plenuchy - ale uz urcite posledne 😕 😝

sisa.b
21. máj 2009

sissik, aj mne vyhovuje, ze ju nemusim kremovat, akurat do hnusiek davam. no ona je z nich doslova vyparena ☹ dost sa poti, v kratkom rukave sa jej naposledy vyparili aj zahyby pri laktoch ☹ a to sa mi zdalo, ze dost prefukuje. tak sme si dnes boli pre krem. nalakala som sa, ze jej nabehol nejaky ekzem, ale doktorka ma ukludnila, ze to ma len tak vela potniciek 😔

quika
21. máj 2009

bemba - k tym bambino mio: plienky su obycajne viacvrstvove, akurat dost drahe, nicim vynimocne, tu sa ich moc neoplati kupovat lebo ine znacky maju to iste o dost lacnejsie. chvilu som sa s nimi zzivala, ale teraz su uz dlho najoblubenejsie. pouzivam hlavne tie najmensie.
vrchne nohavicky BM su take obycajne, maju strih na viacvrstvaky alebo na stvorce na rovno - na to su podla mna stale nicim neprekonane, lebo robia maly zadocek a dobre tesnia. na nohavickove plienky ale nesedia, su na to prilis uzko vykrojene. a mavaju problem, ze suchy zips sa na niektorych pretaca a odiera brusko, mne to robili jedny z piatich a ostatne vobec, ale casto sa na to baby stazuju. vydrzia niekolko deti (rovnako ako plienky).
separacky su dost drsne, take priesvitne ale celkom suche, velke. novorodencovi nic moc, inac taky priemer.

bemba
21. máj 2009

Quika takze mi ich v podstate doporucujes alebo?

sisa.b
21. máj 2009

mne pripadaju take obycajne a na to dost vysoka cena 😕 ja mam rada farebne - presne jednofarebne, max dve farby aby boli. obrazkove ma moc nechytaju.
a tu tots bots stale chodim mackat 😀 😝

bemba
21. máj 2009

Mne je jedno ci s obrazkami alebo biele 🙂 ...len aby boli kvalitne a vhodne + - na cely den. Aby nepretekali po bokoch, aby dietatko nebolo v mokrom ... atd

sisa.b
21. máj 2009

bemba, to treba fakt len vyskusat, co vam najviac sadne 😉 kazda holka ti povie nieco ine, lebo s rovnakymi plienkami rozdielne skusenosti. tu sa mozes dozvediet akurat kvalitu a savost jednotlivych typov plienok, ale aky budete potrebovat strih, zistis az budes babatko do toho balit. dobre by bolo, keby si mala moznost ist tie plienocky niekam osahat, lebo na obrazkoch vypadaju inak ako v skutocnosti. nemas kde?

bemba
21. máj 2009

Sisa zatial som nemala moznost ist tu po obchodoch....uvidime co maju k dispozicii v obchodoch teraz cez vikend a podla toho sa zariadime. Ved to som vravela, ze musim chytit, omakat atd. 🙂

bemba
21. máj 2009

Idem si lazka lebo zajtra pracujem. A este som chcela poprosit dievcata, ktore maju skusenosti s TOTS BOTS alebo LITTLE LAMB BAMBOO ci by napisali nejake referencie. Vdaka.

sisa.b
21. máj 2009

bemba, ja mam doma len tie, co som spominala, ale este sme ich ani neskusali. ta tots bots je uuuzasne makka, to je lepsie ako plysaka stiskat 😀

vladkaz1
21. máj 2009

baby vy ale popisete 😀 a mate niekto tu konopnu? ja uvazujem 🙂 , teda som rozhodnuta ze chcem

sissik
21. máj 2009

vladka ja som zatial objednala konopne vkladacky. a neviem ci budem objednavat plienku, lebo to sa zase odtrnem a miniem 200euracov

sisa.b
21. máj 2009

baby, ako vam ja zavidim, ze este mozete objednavat 😝 ja uz prechadzam na tu almuznu, co sa nazyva rodicovskym prispevkom, tak uz som skoncila...
vladka a ktoru konopnu myslis?

vladkaz1
21. máj 2009

sisik co si sa mi neozvala? som chcela sponku 😀

vladkaz1
21. máj 2009

Chcem tie Ella,s Hause neviem ci to pisem dobre mate skusenosti?
Sisa no no prisiel na to muz? ja mojho klamat nebudem som mu aj dnes povedala ze objednam dalsie na co to budem robit ajstak ich uvidi ked si moze objednat tircko za 100 euro bez mojho vedomia tak mozem ja objednat plienky 😝 a to nehovorim co si kupil pred mes... to je jedno nebudem to rozoberat

sisa.b
21. máj 2009

tak on ma v tom latkovani podporuje, ked vidi, co robia hnusky s malou 🙂 akurat mi povedal, ze cenu nepotrebuje vediet 😀 ale uz sa rozhadzovat nemozem, aj ked surfovat po tych strankach a hadzat plienky do kosika je moja uchylka 😝 😅

vladkaz1
21. máj 2009

vies co ja mam zasa paniku objednavat zo stranok , neviem nechce sa mi objednavat 2 veci to uz by som nakupila vela vela ,ale Lucka sa uz pita na serblik ... a robim to len koly tomu ze ma take problemi ...

sisa.b
21. máj 2009

ta konopna plienka vyzera dobre - mam tu od nich letak 😝 ale skusenost ziadna, takze snad poradia ine mamicky. ja teda skusam sama - objednam jednu a ked ju vidim nazivo, tak si urobim svoj nazor 😝
podla toho letaku by mala byt konopna aj bum hugger zvnutra s flisovou vrstvou a tu si holky dost chvalia ako nocnu plienku. a takisto aj hemp hour strap by mala obsahovat konope, ale s tou sa niektore holky skamaratili, niektore nie. je totizto zavazovacia

sisa.b
21. máj 2009

idem dostrikovat vlniaky, pa pa 🙂

vladkaz1
21. máj 2009

no a ja som dnes napisala Standu ze flis nechcem teda nemozeme mat som sa informovala u doki a poveda nam ze nam bude robit zle flis 😕 tak ja tak presvecena ze taku nechcem a kukajme sa 😀 dobre mi radila Standu 😉 😵