Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
23. máj 2009

ja neviem neviem sa zozhodnut mas pravdu 😉 , dnes ma moj narodky tak troska sme oslavovali a mala s tatom uz chrape 😀

standu
23. máj 2009

a mne sa pacia PULky thirsties 😀 😀 no a swb jedine kruzkovane, citrus circles vedu 😎

moja tiez uz chrni...kurnik, tak ma stve, ze mi nejde net. musim MM odhanat od PC...ten sa zlosti, ja funim no krasa 🙂 musime to v pondelok vyriesit, inac sa sedka s notbukom na kolienkach, ako za stolom 😎 moj je tiez majovy 😀 dvanasteho

vladkaz1
23. máj 2009

No super takze mame blyzencov 😀 , no teda 😉 , moj tu nieco stahuje tak mi to ide pomali ,ja neviem ,nic sa mi nechce v hlave sa mi premielaju len plienky 😀 ake ,take makove ,haha, ale sibe mi s toho aj moj mi to dnes povedal ... 😝
Jaj pojdeme malovat a budeme prerabat malej detsku , fuha ten bordel.. bude v sade..
No aj mne sa pacia tie Thirsties 😀 😀 , ale sak nemozem mat na prvy raz vsetko ☹ , sak to nejde a moj by ma dorazil 🙂 zatial som mu ozamila ze budu len 5 jedny tie vrchne a 4 spodne...
Mam depku 🙄 , chcem ich viacej 😀 😀 😀

standu
23. máj 2009

nieee moj je este byk............tak kup objednaj on tomu bude aj tak prd rozumiet ze co kolko ako 😀 no nic, musim ho pustit na poker 😠 bru noc

vladkaz1
23. máj 2009

bru ja idem do vane 😀 , tak mas stastie, ze neni blyzenec 😀 😝 moj je rozdvojena osobnost 😀 a milujem len 1 polovicku 😅
Sak rozumiet nebude ,ale fakturu si kukne 😕 😀 a potom ten sok.... 🙂 😝

bihan
24. máj 2009

Mám na predaj jedného hamburgera - psie tlapky, málo jazdený
a SWB velúrku - dosť jazdenú, ale stále "v dobrej forme" 😀 Kedysi bola ružová, teraz je to také smiešne sprané, úzka vrstva je prišitá, vrchná je odnímateľná.
Dostupné o týždeň aj niečo, keby ste mali niekto záujem, tak sa ozvite 😉

matja
24. máj 2009

ludka, ma mam tie cervene fleece wrap, ale nevydrzia dlho, po chvili su vlhke.

marianeta
24. máj 2009

CAvte kocky.

Tak som kupila na skusku par BL tie flanelky,no zdaju sa mi prilis hrube a ked tam dam este tu vlozku tak sa malemu dost poti zadok.Myslite,ze pranim zostanu tensie?
MNe sa to teda nezda v tychto horucavach aby mal tak obaleny zadok.
Neviem mozno je to tym ,ze som nie na ne zvyknuta.

A este otazka ze ako casto prebalujete hlavne starsie dietky ako mam ja,bo po pol hodke je plienka prilis mokra na to aby som ho v nej este nejaku chvilu nechala a to nejak velmi nepije caj.Ak by to malo byt takto tak to by som ich potrebovala aspon 20 a mam ich sotva 12 (10 je na ceste) a prebalovala kazdu chvilu.
Dakujem za odpovede.

vladkaz1
24. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
baby, ked date tie BL aj vy ich mate tie suche zip. teda zapínanie taketo pokrcene, leze mi to na nervy a neviem ci robim chybu ja ,alebo sa vsetky tak tocia 🙂 diki

csikike
24. máj 2009

ahojte, baby, zacala som latkovat v piatok, mam BL bamboo a organic, lenze sa mi zda, ze maly ma prilis velku ritku v nich, skoro ziadne gatuse mu nenatiahnem a pritom nie je ani baculaty... neviete poradit dake menej vypchate plienocky? davam od nich orginal vlozku, pripadne ked ideme na dlhsie tak aj bamboo stvorce, dakujem.

standu
24. máj 2009

marianeta, urcite sa mu nepoti zadok viac, ako v igelitovych umelych jednorazovkach...ja malu prebalujem tak po dvoch hodkach cca, davam jej flisove separacky, co robi "sucho"..no jasne, ze cikne aj po 15min po prebaleni, ale prebalujem aj v zavislosti od savosti plienky. tie flanelky malokto chvali, preto ich nemam 🙂 a tie robia studene mokro, tak aj preto sa ti to tak vidi. bamboo su iste savejsie.

vladi netusim, ale myslim, ze sa to tak debilne toci..

csikike, tak myslim, ze bezkonkurencne najstihlejsie nohavickove plienky su tots bots flexitot, potom este popolini onesize...na von odporucam skor AIO alebo kapsovky....najstihlejsie su itti bitti, swb kapsovky.... a celkovo vsetky aio su urcite stihlejsie nez BLbamboo+bamboo stvorec+ vrchne gatky 🙂

csikike
24. máj 2009

standu, diky, asi to vyriesim tak, ze na doma moze mat tie bamboo a na von objednam par aio, dakujem za radu

standu
24. máj 2009

csikike, ako vidim, vyuzijes ich naplno aj pri malinkej...skus aj onesize plienocky, tak ich budes moct pouzivat velmi skoro aj pre malu

vladkaz1
24. máj 2009

som si aj myslela ze sa to tak blbo toci dufam ze to tie Pul Lit.L robit nebudu 😒
rano sa mala nadherne sama vycikala do serbla bez toho aby som ju nutila 😵 , sa tesim
Inak tie bamboo maju nadhernu farbu ... csikike hod nejake foto nech sa pokocham ...
Ja ti neporadim lebo latkujem asi 4 dni a este nemam vybavu ... 🙂

standu
24. máj 2009

mne sa kustik tocia flexiwrapy 😉 ked su prilis natesno zapnute. sikovnica je...moja cura na povel, ked jej rozbalim plienku, ale zo serbla zdrha 😠

csikike
24. máj 2009

standu, hej, prave robim objednavku na von, a rozhodujem sa medzi tots organic a tots flexi
vladka, ja mam univerzalne farby z bamboo pistacia, azur a kremova, ale su fantasticky makke a jemne a tie bamboo stvorce su uzasne, teda na dotyk paradicka 😵

csikike
24. máj 2009

a vladi, ja latkujem od piatka, takze si na tom lepsie 😀
ale manzelovi sa to tiez paci, a dokonca nema problem prebalit drobca

standu
24. máj 2009

ja mam len flexitotku, ale velmi som snou spokojna...bambus saje vyborne a je stihlucka no a musim dnes mojho pochvalit, nastvali ma tak som si isla lahnut. a pocujem, ze mala kaka....kaslem, necham vas tak. prebalil, umyl ju, dokonca plienocku zapral, do kosa na plienky hodil bez vlniakov 🙂 a len sa prisiel opytat, ze aku plienku jej mam dat? to je jedno, zahucala som, tak schytil BG 🙂 inokedy samozrejmeme kaky umyvam a odtranujem ja, ked sa aj stane, ze ju rozbali pokakanu, tak mi plienku s nalozou necha tronit....minule na jedalenskom stole 😅

csikike
24. máj 2009

standu, tak to potesi 😵
akurat mam problem ako odstranit tu kaku z flesky? mam nastrihanu ikea a maly naklada take lepkave, ako cesto... cim to davate dole z tej deky? 😕

vladkaz1
24. máj 2009

Standu no super , o 😉 d kedy stvorcujeme tak moj ani raz neprebalil ☹ a ked prebalil tak jej dal hnusku ,,ako dnes a este ju lutoval chudatko moje malinke taku plienku ti mama dava 😝 , ale uz nekomentuje ani neprotestuje
Ale poslem ti mojho na prevychovu nech sa nauci!!!
Dnes sme boli na ihrisku asi 3 hodky ,mala sa vobec neprecurala, ale doma nalozila statocne takze cela plienka ok... nedalo sa ani odstranit kako... tak som vydrhla ,vrelej vode zaprala tym slizovym mydlom ,namocila dala prach a teraz som pozerala ze je uz bielunka ,necham ich do rana zajtra operiem s ostatnymi...
Csikike, mas zlozity nick musim ti ho skaratit nevadi??? 😀 😀 😀
Strasne sa tomu tesim ze latkujeme , zatial som objednala spod ruky 2 hambacov, 2 tie konopky, 1 PULL L.L.
nove.. len oprate na tie sa tesim najviacej 😀
Este to nemam ale netrpezlivo cakam ...
Zasa z netu chcem tie Bamboo, ale ked hovoris ze ma v tom velku prdelku ... ale sak nevadi moja je buchta a bude este viacej 😀 ale strasne chcem taky matros sa mi to paci ... od kamosky ich neberiem lebo ma do 8 kilo to mi zabudla povedat... a uz ma druheho kupcu predava ich uplne nove preto som ich chcela a za polovicnu cenu... to je jedno vlastne 🙂
No a chcem nejake sacie vlozky asi tie popoliny,PULthirsties ,kus nejakej plienocky na noc dobre savej... TO budem mat 6 plienok ,nejake stvorce a ja si myslim ze nam to staci do tedy kym uplne budeme chodit na serbel.
Inak tie hambace nemusia mat na sebe pul gatky ci ano?.. Budu dobre na noc?

sisa.b
24. máj 2009

ahojte 🙂 tak my sme boli na vikend u svokrovcov a v latke 😵 samozrejme moja hviezda, ktora kakava raz za 4 dni, mi stihla obkakat 3 chlpatice 😠 😝 😀 a este stihla kakat raz do umyvadla. takze s prikrmami to uz asi bude castejsie a "vonavejsie" 😅 akurat ma nejaku toxicku kaku, lebo mala z toho cervenu ritulku aj pisulku ☹ tak som musela obhajovat nase plienocky. nemala som so sebou ani separacky, lebo z tych disana mala cervenu cikulku, kedze ostali mokre. tak som sa rozhodla, ze ich nebudeme pouzivat. a irma deku nemam nastrihanu na stihlucke ittky...

swb pulky mame ruzove a som s nimi velmi spokojna. su take pevnejsie ako bl a nekrutia sa tak. pouzivame hlavne tie, bl len ako nudzove.

vladkaz1
24. máj 2009

sisa tie SWB uz nemusia mat na sebe pul gatky ze?
A hovoris ze ta je dobra ,bola by vhodna aj na noc?
A co si obhajovala plienky? Ze ich pokadila? No a??? 😅 Sak to musi pochopit kazdy ze ked je redsie kako tak jasne ze sa prekadi.. nie? alebo si to myslela inak?
Chudatko Rebeka posielame cmuk na ritku nech sa cim skor zahoji... aj Lucka take mava 😝

sisa.b
24. máj 2009

tie SWB su pulky(vrchne gate) a mam ich v albume 😉 este mam SWB kapsovu a econappi.
a obhajovat som ich musela pre tu cervenu ritku. ale to mala z tej stolice, takze bolo jedno, v akej plienke je. ittky mi samozrejme kako von nepustili, aj ked nalozila statocne 🙂 a to moja slecna sa vie z hnusiek pekne prekakat...

vladkaz1
24. máj 2009

no ved parve v hnuskach by mala potom aku ritku , ved to poznam podla mojej malej 😝
tak som uz teraz s tych SWB blbec 😀 som si myslela ze to su uz take co nemusis davat gatky ... 😅
Nevadi prezijem ,aj ked to este neviem rozoznat 😉
a na tie hambace musia ist gatky alebo nie?som leniva hladat to

brinzulka
24. máj 2009

babulky..moj mm je zatial ochota sama...este ani nelatkujeme,nakolko je babatko v brusku..uz kupujeme a on plati bez frflania... a necha si aj vysvetlit a ukazat, si namyslam, ze sa mu to aj paci.....ale ja sa vytesujem..dufam, ze mi to aj ostane...
dnes sme nieco pozerali..ze co to je SWB... 😀 😀 az sme sa konecne dopracovali..
Chodim Vas citat..a asi si sem fakt nalepim pomocku- skratiek latk.plienok...nech chapem, o com tocite 🙂 😵

vladkaz1
24. máj 2009

brindzulka ,aj ja som stoho jelen 😀 , nevadi ved sa pri nich priucime 😅 ,Uceny z neba nespadol a lepsie sa aj 3x informovat ,aspon ja som taka 😕 🙂 potom mam lepsie info

brinzulka
24. máj 2009

ja sa snazim uz 2mesiace 😀 ale potom pridem do diskusie "profesionalok" a len hladam v druhom okne-googlujem..o com sa to tu hovori 😀 ...ale jasne, ze som rada...aspon viem kto a ako a ako komu vyhovuje a je spokojny

vladkaz1
24. máj 2009

😉 ved aj ja ale v konecnom dosledku spravim ajstak po svojom , lebo kazde dieta je ine a kazdemu vyhovuje nieco ine .. takze mi uz zachvilku dolatkujeme ... davam tomu tak 3 mes. a krpana je sikovna chodit na serblik ,ale potom pri druhom dufam ze sa zadari ,ako keby som nasla 😀

sisa.b
24. máj 2009

swb - swaddlebees 😉

vladka, na ne uz netreba nic, lebo to su vrchne gate. ja mam tieto http://swaddlebees.com/products/diaper_covers/dc
takisto netreba nic na tie kapsove, len dovnutra nejake sacie jadro http://swaddlebees.com/products/pocket_diapers/...
a ani na tie econappi netreba nic, tie dokonca mali sacie jadro http://swaddlebees.com/products/pocket_diapers/...

brinzulka
24. máj 2009

ved ja vam potom napisem..ako to u nas chodi... 😉