Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
26. máj 2009

Emka no teda ... pocuj tvoj MM je moc zvedavy 😉 nepusti ho do temi potom doma dedukuje a vymysla z coho to je ,ma to z hnusiek mozem mu povedat ze mame take iste a nie z lanolinu!!!

vladkaz1
26. máj 2009

😀 jezis som to tak napisala , nemyslela som to tak aby sa urazil 😀 ....dufam ze to pochopi ze som to myslela s humorom 😀

dudri
26. máj 2009

obliekate detom aj v horucom pocasi aj v lete v noci plienkove nohavicky+vrchne nohavicky z PUL aj vlniacky.
Zdaju sa mi dost hrube aj teple a neviem ci nebudu z nich potnicky.

vladkaz1
26. máj 2009

ja si myslim ze bud das pul nohavicky ,alebo vlniaciky na plienku..
Ale su uz az plienocky ktore maju vsetko v jednom... nemusis na to dat nic ,ale ako pisu kocky ked das vlniaciky super dycha pokozka dietatka....

standu
26. máj 2009

ale ved ja nevravim, ze to cez vlniaky lezie na prdku....my mame ritku uz dlho krasnu (klopklop) aj vo vlniakoch, aj v pulkach.... idem nieco pochekovat o lanoline, ale som sa to dozvedela od magistry farmacie, tak neviem, preco by si mala vymyslat 😒 no baby tak loviky su kraaasne teda...ja som vedela, ze som mala zobrat tyrkysove 😅 krasne su...

dudri
26. máj 2009

standu, periem lovelu, v pohode... neviem predsavit v takom pocasi 😝 teple.... na dvore pobeha holy zadocek, a
milujem BG organic
som zistila...mne lepsie zapinat patentky...
neznasam suchy zips...

standu
26. máj 2009

dudri ja zasa naopak...ale nie je to nic tragicke, ani tie patentky 🙂

sissik
26. máj 2009

emmka ten ranny odkaz si dala do temy o farbe kocika a vybavy pre babetko 😉
tak sme bohatsi o 2 bambusove stvorce 75x75cm a vrchne gatuse BL mentolovej farby 😔

vladkaz1
26. máj 2009

Standu ved nastuduj aj ja som zvedava 😔 ,ale nechapem preco by to potom predavali 😒

dudri
26. máj 2009

aj zaujimave
mame 3 BL bamboo ruzove a pistaciove su jemnejsie, niekolkokrat som prala ,ale zlte trochu tvrde 😠

standu
26. máj 2009

sissik, gratulujem.......tak som to preletela pochopila tak, ze existuje kontaktna alergia na lanolin, takze isto neprechadza plienkou na zadok a nie je taka zvycajna 😉

no testovali sme dnes novu UD...fajnova, vkladacka vyborne sava, som spokojna aj ked to nie je tak isty strih ako viacvelkostne UD, trochu je sirsia 🙂 😵

standu
26. máj 2009

sisa, tebe co ide z australie? BBh aj CT?

sissik
26. máj 2009

baby dnes existuje uz alergia na vsetko 😒
som zvedava, kedy objavia alergiu na vsetky bio-produkty
nenachadzam na to ine pomenovanie ako PPF, skratku vysvetlim v IP 😔
este jeden balicek.
ale stale ma pokusaju BL AIO, uvidime, aka bude cena.

standu
26. máj 2009

PPF?????????????? mna uz nepokusa nic....hambac na ceste, CT aj bamboo kikko budu v lete...aspon sa mam na co tesit 😀 😀 😀

sissik
26. máj 2009

quika diky za info, skusim pozhanat ten mikrofleece
a mozno skocim aj do ba

vladkaz1
26. máj 2009

mna pokusa vsetko 😀

standu
26. máj 2009

no ta tvoja aka je paradnica vladka....dobre vyzeraju tie LL gatuse...no ale ten topik, ci to satky ma take krasne cyklamenove? MM ako? zmieruje sa s latkou?

vladkaz1
26. máj 2009

Jee Standu si zlata si ma potesila , no su to saticky ,nasa Lucka je taka tmava kocka a jej pristanu taketo farby aj zelena cukrikovo ruzova... Ved Sisik ju dnes videla ze? Ale jaka bola zla nasa Lucka!!!
Moj nic nehovori som mu povedala ze mi pridu este bambino mio a len pozrel ,ked ma moznost prebalit tak da hnusku no co ti poviem... Lucka total precikala tie LL,ale chyba je v tom ze nemam origos tie vkladacky a stvorec az tak dobre nesaje ,predsa cikame viacej nez babenko... takze musim poriesit nieco stvorbe forte alebo vkladacky .. take nieco...
Ozaj nevies ci su dobre tie bambino mio ,to som zobrala tak len na doma...
a ked uz budem objednavat tak zoberiem aj bamboo ,ale ked sa mi bude pacit ta SWB tak kupim taku nejaku alebo AIO ,lebo nasu Lucku prebalit no to je hruza a hlavne ked jej to skladam na draka ona nechce a hotovo tak sa kruti a stahuje si .. no neviem neviem ...aspon keby drzala potvorka

sissik
26. máj 2009

vladka lucka je zlata, bude to kocka
a podla toho, co som dnes videla, asi by ti najvac vyhovovali kapsovky - vsetko nastrkas dnu a potom rychlo obalis na lucku
prave som prezehlila kiko bambusove stvorce - proste mi neda nechat ich take pokrcene. a su take krasne farebne, ze ich asi nebudem pozuivat na balenie, ale do kocika na utieranie, prikryvanie a ako podlozku. som zatazena na tie kadejake potlacene latkovky 😅

vladkaz1
26. máj 2009

no ved to je to videla si sama co je moju krpanu prebalit no to je normalne makacka 😀 😝 doma ju nahanam po byte .. no to si neviete predstavit dnes sa mi pokadila na zem 😖 😔 ma skoro slahlo 🙂
Sisik tie stvorce su fakt nadherne ved som ti hovorila ja by som ju ani neoprala taka bola makulinkaaaa jaaaj jak z reklam ze?

standu
26. máj 2009

o bambino mio nemam potuchy....no a k AIO......jednoznacne MMT 😀 😀 samy flisik, super! mozno ti netesnili dobre LL ked pretiekli. a co si dala? len stvorec? jasne, ze to, co menej saje, skor precika... alebo nevykukovala plienocka z tych puliek? jooj kocka je paradnica a saticky naadherne...ja mam najradsej svoju v bielo-ruzovom, fialovom...a teraz som kupila take kraasne riflove satiky nextove..sa vyzivam 😀 ideme v nedelu do BA ( v pondelok na kramare na vys s ockami) tak sa hadam do nextu dostanem 😀 baby, kde kupim v BA ulricha kuru?? uz ked tam budem 😵

sissik
26. máj 2009

vladka to mam este ine stvorce, tieto
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat...

tie bambusove BL, co si dnes videla tiez nebudem balit, budu ako uteracik.
naobjednavam ako diva a potom mi je luto dat to zuzke zaspinit
no som normalna?
ale to, co ma plienkovy strih je v pohode, s tym nemam problem.
len tie stvorce ma drazdia 😀

standu
26. máj 2009

sissik, aj mne jej bolo luto dat take krasy okakat.......... 😀 😀 😀 to ta casom prejde, ked ti trochu zovsedneju 😎

vladkaz1
26. máj 2009

Sisik tie nove su krajsie 😀
Standu no dala som stvorec na to s tej bavlny po domacky vyrobenu saciu a este tu irmu ,tesnilo dobre len ona sa hemzi jak diva a ked si sadne tak sa jej to povoli mezi nozkami jak su suche zipse ten vrch co je prelozeny zlieza dole tak ja asi tam nasijem po celom aj na boky suchy zips alebo by stacila jedna patentka ... neviem ale teraz ma tie BL a uz je v nich 3 hod a skusala som teraz a ma suchu plienku, lebo LL sa schnu sa mi v nich aj nadherne povalala vonku az mi bolo luto ze su spinave...
MMT neviem co je????
Standu ja nakupujem v HM ale z Rakuska mala je teraz sama KIttynka 😀 zboznujem tie veci .. ale vela sme dostali aj od segre a teraz v Juli mi pride objednavka z UK tak sa tesim ...
No dam do albumu neskor ake tenisky jej kupil MM drahsie nez moje a na plienky je lakomy ,povedal ze viacej nez 100 euro neminiem 😝

sissik
26. máj 2009

vladka tak mu nepovedz, kolko si minula
ja to tiez nepocitam, lebo by ma slahlo 😀

vladkaz1
26. máj 2009

ale jak mu to nemam povedat, ked mame spolocnu kasu a vie kolko vyberam z uctu a kolko miniem sak neni blbec 🙂 a naco ho budem klamat to robit nebudem ...
jednoducho ked na to teraz mam tak kupim ked nebudem mat tak nekupim a hotovo musi to predychat a nebudem to prehanat s kupovanim to sa budem vyzivat pri druhom...
teraz som to riesila tak ze som pokupila skoro vsetky skoro nove aj pouzite ale v dobrom stave z druhej ruky .. 😔 ja viem ze som hovorila ze nebudem tak kupovat ,ale sa mi to hodilo ,na vyplatu pokupim nove na noc , von na paradu na doma stacia aj lacnejsie ... 🙂 sak prerabame byt neda sa mi to teraz vsetko naraz aj keby som chcela ... ale sak to je jedno ..

sissik
26. máj 2009

vladka vsak moj sa to tiez v konecnom dosledku dozvie
ale aspon nebudem pocuvat reci pred kupou aj po kupe. takto pocuvam iba po kupe 😎

vladkaz1
26. máj 2009

😉 sisik mas recht ja som taka neni neviem taka byt .. radsej oznamim povadime sa a potom ked pridu je klud nepovie nic uz nemoze naco by to bolo dobre jastak ich uz budem mat doma pri najhorsom by ich vhodil. 😎

sissik
26. máj 2009

vladka ja som sa naucila taka byt na materskej
a ked zahlasil, ze on ani nevie, co doma mame - proste voda na mlyn 😀
vsak minam na malu, nie na seba
ked jej mozem dat to lepsie, tak preco by som nedala? ale uz tak nekritizuje, ked prebalujem. len podotkne, aby som zase nieco nezabudla dat

vladkaz1
26. máj 2009

jaj ja som to zariekla prave prisiel MM z prace a sme sa povadili som mu isla natesena ukazat LL ze nech opaci matros a on ze ho to nezaujima, ze co ho zatazuje blbymi plienkami 😠 no osrat ho 😝 tak som mu vypucovala zaludok som mu povedala ,ze som sa nanho mala vykaslat a nie este do teraz varit veceru... jaaaj jaka som nasrata
Uz sa vtiera no nebavim sa snim... 😅