Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
30. máj 2009

ved ano... tie bamboo su len na patentky ? tak ja ich nezoberiem mam v kosi uz BL 3V 1 , Bamboo stvorce 30x 3O- 5 KS ale su len v jednej farbe chcela by som farebne...
NO a potom tu COLOR... Adi zltu a chcela som aj tu bamboo ale nakoniec citam ze je na patentky ...preco som si myslela ze ja za suchy zips .. Standu rad moze byt???? Potom rozmyslam nad tou AIO ale musi byt na suchy zisps zatial zoberiem len 1 len sa neviem medzi ni´mi rozhodnut co je lepsia volba .. no tak radte ci som vybarala dobre alebo my od tial nieco vyhodte a pridajte nieco ine .. nas problem poznate co potrebujeme..

standu
30. máj 2009

vladi su aj suchacove...a kde si nasla stvorce len v jednej farbe? z ktorej stranky objednavas?

vladkaz1
30. máj 2009

s toho plienocky .. tak daj stranku co su tam na suchac.. 😉

standu
30. máj 2009

na suchac su asi len na plienke, ale tam mas vseok tovar BL farby velkosti vsetko. hoci budes platit dvarazy postovne, radsej objednaj BL od nich priamo a ine (AIO) zober z ineho eshopu. BL ma na svojej stranke troska lepsie ceny tak sa ti ti postovne vykryje a zober na skusku jednu BG alebo dve alebo MMT

vladkaz1
30. máj 2009

takze tie 3V 1 nemam brat ani tie color a mam zobrat tie BG a MMT idem pozriet na tu plienku.. myslela som ze ked objednam z jedneho za 70 ci kolko to tam je eur tak postovne neplatim 🙂

sissik
30. máj 2009

vladka najlacnejsie BL su na plienka.sk. ja ich objednavam odtial
ine plienky objednavam z inych stranok
a ta plienka, co si usila, je super

standu
30. máj 2009

vladi plienka je len BL a tak si vyber co chces z Bl a napr tie farebne organic color som mala jednu, ta je dobra, ale nam na nic iba ak na noc a nesedela jej kusok na chrbatiku ale inac som bola spokojna...no a na BLbamboo v hociakej podobe moja lejdy musi mat flis, hned jej cervene bodky vyskocia...ale to je podla mna to NAJ co Bl vyraba. vezmi si stvorce, bambusku (neviem kolko chces, dve?) organic a hotovo 🙂 no a z ineho eshopu MMT a BG uvidis ktora sa ti bude lepsie pozdavat, podla toho dokupis 😉 moja rada, ale rozhodni sa ako ti lepsie vyhovuje

brinzulka
30. máj 2009

baby..aj ja chcem skusat plienocky na svojom babatku

sissik
30. máj 2009

vladi BG aj MMT si mozes vyskusat moje, ale MMT mam na patentky

nech uz mi dojde balik z plienky, lebo periem kazdy druhy den a ked sa minu vkladacky, tak skladam klasicky biely stvorec.
inak ako skladate tie stvorce? iba na tretiny alebo potome ste prelozite vpredu, aby to bolo viac zosilnene?
som si vsimla, ze ked dam ako vkladacku klasicky biely stvorec X-krat poskladany, tak vydrzi dlhsie, ako jedna bambusova vkladacka.

standu
30. máj 2009

brinzulka, vydrz 😀

sissik, kolko krat mas oprate bamboo? uvadzaju ze opti savost dosahuju po 10opratiach
ja skladam len na tretiny, do draka davam 40x40 a male vkladam do UD po dva

brinzulka
30. máj 2009

potom Vam napisem ake su kikko bambus.stvorce 30krat30...ale to az potoooooooooooooooooooooooooom

sissik
30. máj 2009

standu este to nemam oprate 10x, mozno 4 alebo 5
za 2 hodky je plienka znacne mokra. dufam, ze sa ta savost ozaj zlepsi.

to akoze stvorce 30x30 su na draka male? ja som si ich objednala z kazdej farby po kusy.

no a dnes som oprala tie stvorce 75x75 a budu na plienky 😔

dudri
30. máj 2009

Nerozumiem vela dievcata chvalia stvorcova bambusova plienka KIKKO-farebne, kt. ja mam, Katka cura, uz mokru plienku,to iste ako obycajna plienka z Detexu.
davam do nej vkladacky BL bamboo alebo vv popo alebo swb.

sissik
30. máj 2009

dudri mne to tiez nejde do hlavy s farebnymi kiko stvorcami, mozno saje trochu lepsie, lebo je bambusova. ale inak je rovnako tenucka ako obyc. biele stvorce
tie som vsak dala na pouzivanie do kocika, hodia sa mi k obom kocikom uplne fantasticky

dudri
30. máj 2009

vladi staci BL bamboo a organic ako pisala standu a BG a 2ks vlniacky
za chvilu Lucia bude odplienkovat
minuly tyzden prvy krat Katka uz sedi na sebrliku... najma po zobudeni a po papani...zatial sa mi podarilo... 3x denne staci, postupne
dnes rano pokakala(nahoda) a vycurala...

dudri
30. máj 2009

sissik, uvidime, casto perieme.(cca mesiac)..mozno zvysit savost

aj v noci latkujes?
nemam odvahu

standu
30. máj 2009

sissik tak mne 40tky do draka pasuju akurat. male fakt len vkladam do UD.
dudri gratujuleme k uspechom 🙂 moja slecna serbel bojkotuje. alebo ujde, alebo zacne revat 😒 ale krasne cika po rozbaleni na plienocku....snazi sa, tiska a zvacsa uspesne...akurat dnes mi usla a o dve minuty uz curala na koberec 😠 😠 lucim sa

sissik
30. máj 2009

latkujem aj v noci
dokonca ani nemusim v noci prebalovat, staci ked sa zobudi rano medzi 5-6
do bl bamboo dam 2 vkladacky a je to v poho

pri hnuskach sme zapareniny nemavali, ale teraz ma ovela krajsiu pokozku
nechavam ju denne 2-3x bez plienky vyvetrat ritulu tak cca na 20 minut, sa jej to hrozne paci

labutka
30. máj 2009

...ja som práve zistila, jaké som tela..... tá jednovelkostná swaddlebees, ktorú mám doma v poličke a nepoužívam, lebo je adamovi velká, tak tú som mala zle zmenšenú.... teraz kukám na obrázku, jak sa to správne robí... no ale pozitívne je, že mám o 1 plienku navyše. 🙂

sissik
30. máj 2009

labutka nie si sama, ja som raz na BL bamboo zabudla dat nohavicky 😀

to mam este objednavat stvorce 40x40? to uz muz neprezije. alebo ja 😀 ale vsak na ne mame este chvilu cas.
zatial skladam novoska a uplne staci

standu
30. máj 2009

labutka 🙂

sissik, ani my sme moc nemali nejake zapareniny ale obcas aj hej a to mala vkuse ritku vsetko natrete a teraz nema 🙂 uz ju natieram len sporadicky no baby ja fakt idem 😔

dudri
30. máj 2009

aj BL bamboo netlacia zadocek napr.vlas...

dudri
30. máj 2009

standu, dakujem za radu , flisova seperacka robi suchotu...som nevedela az dodnes, to iste aj hamburger?

BG one size 3.0 tiez suchota ale vkladacky mokre...

lilly
30. máj 2009

dudri, BL bamboo aj mojej velmi otlaca ritulu, sice sa jej nerobia vyrazky, no ten material je proste taky, ze sa velmi otlaca.. preto davam separacku.. dudri, ak vam BL bamboo nerobia dobre, tak ich predaj a kup za to nejaku, co sa vam osvedcila 😉
ja stvorce 40x40 skladam tak, ze prehnem vpredu a potom opacne zohnem na stvrtiny.. predu je potom osem vrstiev, savost vyborna.. davam to tak do IB.. ked davam male stvorce 30x30, davam dva naraz, jeden na tretiny, druhy na stvrtiny..
standu, ten pad nezavidim, no som rada, ze ste ok 😵 mne mala tiez nedavno spadla z postele, nechala som ju v strede postele samu a sla som do kuchyne.. potom len taky buchot som pocula a plac, az ked som dobehla k nej, chuda moje, plakala strasne, no rychlo sa utisila pri kojeni.. mala len mini modrinku na chrbte na druhy den, no ja som ostarla o 10 rokov 😔
farebne kikko stvorce tiez davam do IB zlozene na osminy, podla mna su v tejto podobe velmi dobre save, porovnatelne s origos jadrom z IB, vydrzia dlho
ja som neodolala, kedze strasne chvalite BG a objednala som jednu z teeheebaby, BG 3.0 Zinnia, tesim 😵 + som malej akoze na den deti objednala jednu latkovu babiku od nich, tiez strasne tesim, aj ked do MDD nedojde 😵
CT mi tiez donesie emmka z brany, som chcela tu dalmatinsku, no akosi ma tiez odradza ten cierny flis vnutri, ale taka je krasna.. neviem ci radsej nevezmem tie vlnky 😨 tazke rozhodnutie 😒

labutka
30. máj 2009

dudri, veď to hovorím, flís je záááááááááázrak! kam sa hrabú hnusky! 😉 🙂
hambáč má tiež na ritnej strane flís. 🙂

lilly
30. máj 2009

mne akosi hambacov flis strasne zozmolkavel a robil take otlacenia podobne ako BL bambuska 😕 a este aj mala hambaca nejak nemala rada, stale v nom plakala, tak som ho predala 🙂

dudri
30. máj 2009

mozno objednam hamburger....

vladkaz1
30. máj 2009

Jaj cafte moj ma nechcel pustit tak som ho uz od tialto vysmerila... 😅
No dala som si do kosa 2 bamboo BL , POtom 5 x30X30 stvorce bamboo ja to chcem ako vkladacku , Potom BL Color 2 X, a teraz uvazujem ci tam supnut aj tie 3v1?????
Inak baby co budem s tym robit bohaca doma mam SWB velur .. uz som sa pomaly naucila davat , Wonderoos cervenu ta nam sesedi ale ked nepredam budem davat na ne PULLky a hotovo snad sa na nu nebudem kukat..
Potom 6X bambino mio , Little lab pul, BL pul, Vlniaciky, 2 Hambace.. 2 doma spravene take len na vozenie stvorca 40 stvorcov.. nebudem mat toho nejak vela ?.... Ale toto co mam doma sa my nezda moc.. ja si to chcem uz aj pre druhe nechat ..
Ja som si dnes vyrobila s tej cervenej flisky alle 30 separaciek no moze kadit moja...

dudri
30. máj 2009

hm, mam flisovu seperacku , uvidim dalej Katka ako sa citi...viem niekto neznasa flis...

dudri
30. máj 2009

vladka radsej nie BL color, ked cura, posobi studene, daj inu vkladacku
aj velmi mokre.
mam 1 ks- , malo pouzivam..