Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sissik
1. jún 2009

ja ich mam zatial vsetky rovnake, ale prala som tak 4-5x
a idem uz spat, muz frfle jak chora vrana
bru 😔

dudri
1. jún 2009

budem musiet predat BI extra bamboo. ☹ Katka nerobi dobre, vyraznuje bodky....

sulky
1. jún 2009

jejda, oprava 🙂 myslela som bledozelenu aj bledomodru

macocha
1. jún 2009

Dakujem 🙂 Sissik ale nehrozí - ja som síce minula len 100 eur, ale aj tak som stále hlboko v mínuse oproti jednorazovkám... nuž začala som neskoro a za chyby sa PLATÍ 😅

tamka84
1. jún 2009

No do ri.. , namala som ja ísť na tú bránu 😒 😅 Ale akurát hovorím manželovi že aké rozdiely sú tam v cenách a on mi na to, že veď môžeme tam skočiť. On tam chodí na služobky, takže cesta zadara... 😎
Ale neviem či je to dobrý nápad, lebo miniem dalších 5000 korún a budem ako sissik.... 😀

sisa.b
1. jún 2009

jaaaaj 😀 skus jej napisat, ja som s nou uz dlho nepisala. slubila, ze bude mat IB limitky a BBH (ktora sa mi celkom pozdava ako nocna plienka)

sisa.b
1. jún 2009

tamka 😀 😀 😀

tamka84
1. jún 2009

ja mám bamboo limetkovú aj pistáciovú a nezdajú sa mi tvrdé, ale je pravda, že ich mám krátko, tak možno preto.

sisa, prosím ťa kde nájdem tú hamburger čo ste tu písali že dobre saje. Na noc by som potrebovala, lebo mám BI extra bamboo, aj BL bamboo ale chcela by som ešte na noc nejakú lebo už druhý deň musím davať hnusku na noc...lebo všetky plienky mi schnú kvôli počasiu chladnému...čo bude v zime ? 😨

sulky
1. jún 2009

ja ich periem asi 4 mesiace, a stvrdli mi cca po mesiaci :(

tamka84
1. jún 2009

dík sisa, jedinu chybu majú, že nie sú jednoveľkostné, odteraz kupujem už len také, aby som druhé mimčo mohla látkovať od narodenia.

Tie CT sú fakt krásne, už som si vybrala 4 vzory ktoré by som chcela. Už som rozhodnutá že budúci mesiac cestujem do Brna.... 😀 a potom sem už prestanem chodiť aby ste ma už nanakazili novými plienkami 😕

macocha
1. jún 2009

No ale sú fakt pekné tie CT 😀

tamka bum hugger je skoro všade, aj Olinka má, ale mne sa nezdá, že by boli také extra savé v porovnaní s BI... aj túto moja malá preciká v pohode pri popoludňajšom spánku, na noc plienku som ešte nenašla 😒

tamka84
1. jún 2009

ja len dúfam že tie BI dosiahnu lepšiu savosť po tých 10tich praniach ako baby písali... 😕

macocha
1. jún 2009

Ja v to dúfam pri hamburgeri 😀

A aj mňa ste nalomili, že si zvýšim strop na 150 eur 🙄 Veď hádam niečo aj predám, keď sa odplienkujeme.

matja
1. jún 2009

mne pistáciová BL Bamboo nestvrdla, limetková trochu - nič vážne. Používané sú dva mesiace.

ja som minula na plienky 10 tis., ale už mám nakúpené aj na väčšie bejby 🙂 Vaše linky, čo tu hádžete, radšej neotváram 😀 😀
Manžel ma viac-menej podporuje, prebaľuje, robí mi sliz, ale už tiež povedal, že máme toho dosť 😀
Začali sme látkovať, keď mal Paťko 2 mesiace a neľutujem. (skôr sme nemohli, lebo sme boli v nemocnici)

ozaj, vlniačiky už mám prvýkrát namočené v lanolínovej kúre, teším sa, kedy ich začneme používať 🙂

tamka84
1. jún 2009

no ja som si vybrala z brány za 2750 Kč, takže počítam približne 100eur...a potom už končím... 😔 už by mi malo stačiť, ale pre druhé mimčo budem musieť určite dokúpiť vrchné nohavičky lebo máme len väčšie.

Aj mna manžel podporuje, aj prebaluje tak isto ako ked sme dávali hnusky, ale teraz ked som mu povedala že chcem ďalšie plienky, tak sa ma pýtal či sa tu predbiehame kto viac minie na plienky, a že by nám už aj mohli stačiť tie plienky... ☹ No má pravdu...

Ale baby, ked porovnáte tie ceny z brány s našimi...tak povedzte, dá sa odolať???? 😖

macocha
1. jún 2009

Nedá. A navyše mňa ani nemá kto brzdiť, iba peňaženka 😒 😀
Tak radšej idem. DObrú noc.

sisa.b
1. jún 2009

tak mna ten moj tiez celkom podporuje 🙂 aj si pofrflal, ked som mu povedala vysledok nasho plienkoveho stretnutia 🙂 on vlastne pekne opakuje to, co ja poviem 😀 psssst 😕

emmka3
2. jún 2009

dobre ranko dievcata, ja zas len na skok, nejak nemam v poslednej dobe ani cas vas citat 😅 vcera sme boli s maleho prdkou u koznej, lebo ta mast od detskej vobec nezabrala ... zazila som prvy zaujem doktorky o latkovky ... bola to nasa kozna, sice som mala len farebny kiko bambus s vv, ale bola z toho unesena, a ked som im povedala, ze mame aj take ako pampersky ale je to latka, tak nechcela verit 😎 takze na kontrolu ideme but v IB alebo v novej BG 😵

standu
2. jún 2009

super emi 😀 a coti popredpisovali?

emmka3
2. jún 2009

no detska mi dala Imazol ale to nemdobre, kvoli clotrimazolu (ani ja to moc nemusim) no a kozna mi dala namiesat taky olejcek ku kazdemu prebalovaniu a mast na noc a dnes rano ritka jak vymenena 😵

standu
2. jún 2009

ani nam imazol nerobil dobre 😒 ale hlavne,ze uz je to ok...my od vyliecenia ekzemu imacortom nemame nic a takmer vobec ju nemastim 😎

emmka3
2. jún 2009

sranda, lebo ako pozeram na nete aj ten imakort ma klotrimazol, takze nam by ani to nerobilo dobre ... a ani flis nam nrobi dobre, asi ☹

baby, tie ktore mate problemy s flisom, co davate ako separacku pre pocit sucha?

sissik
2. jún 2009

ahojte
tamka vravela som, ze v brane minies 😀
emmka ja tiez ked niekomu ukazem plienky, tak gula ocami, ze co existuje. vcera som bola v obchode s latkami a ukazala som im separacku fleecovu. kusok odstrihli a donesu mi 5m latky, ked bude na sklade
a balik s BL plienkami je na ceste. tak dufam, ze v piatok dorazi, cez vikend periem a uz nebudem musiet prat kazdy druhy den, ale bude stacit kazdy 3

mne sa velmi pacia vkladacky popoliny stay dray a EH fleeecovo-konopne. tie davam do BL bamboo na noc a drzia sucho pri pokozke aj ked su oni same total mokre. pri objednavke IB asi zoberiem este par kuskov.
len trochu pockam, aby muz rozdychal to, co pride teraz 😀

dudri
2. jún 2009

tiez som ukazali nase kolegyne...nepoznaju a kukali latkove plienky....

nerozumiem bambus je prirodne vlakno, ako mozne Katka ma bodky v plienk.oblasti...

dudri
2. jún 2009

emmka, neviem poradit...mas seperacku toodles ako papier+celuloza

sissik
2. jún 2009

ja som skusila tu tenku separacku, ale pre plne kojene babo bola nanic

katka29
2. jún 2009

Ahojte, baby kolko tych BL bambusovych stvorcov mam malej naskladat do IB, alebo do kapsy BG, ak by som tam chcela dat aj nieco, namiesto tych origos vkladok, aby mi to neprecikala za hodinu? Ja ma tie 40x40 stvorce. Ako skladate tie kikko stvorce 70x70?
A nepoznate resp. nemate doma niektora plienky baby kangas, lebo sa mi celkom pacia, maju ich na www.teeheebaby.co.uk?,

emmka: inac nam tiez imazol nerobil dobre, mala mi mala ritusu este cervensiu a aj sa dost skrabala...ja som to preliecila obycajnou rybou mastou a este jej dobre robil aj krem od weledy, to je bez konzervacnych prisad, len na rastliinej baze...

a vkladacky mam tie iste ako sissik - popoliny a som spokojna

brinzulka
2. jún 2009

katka29...my mame dve kangasky...objednavali sme cca pred mesiacom, ked bola na ne akcioooooo
bielu a modru...a aj sulky...co sem zacala chodit...my babo este nemame...ale sulky uz mozno testovala...napis jej IP....
Je to take jemnucke...flis..ci co to na ritulku...ale nedavaju k tomu vkladacky...tak som si od kikka bambusove a uvidime ako nam to pojde

vladkaz1
2. jún 2009

je ale ste ponocovali cafte ja som vcera uz nevladala som zalahla a teraz sme stavali s moju princeznou ...
Ja stale spekulujem ci je lepsie viacej kupit BL Bamboo plienok alebo tych organic sak sa neviem s toho vysomarit..
Sisik prosimta a ked si tam nahodim v narod. Ban. kurz ces to my samo prepocita? alebo ako?
UZ aj ja spekulujem nad tou branou sak my sisi ma tu riadne namotavate... s tymi plienockami aj moj my vcera povedal som ho pustila za PC ukazala mu plienky a povedal ze je to skor uz na oko ako na osoh ... ze ci su aj take kvalitne ako dobre vypadaju a ja ze ano nic nekomentoval a este ho zaujimalo kolko chcem toho objednavat....