Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
4. jún 2009

no vy kadernicky 😀 aj ja by som isla na kratko (roky som) ale ideme na svadbu v septembri tak chcem byt za krasnu 😀 😀 😀 tak pestujem boba
mne sa velmi pacia tie vlasy v reklame na t-mobil co slecna sfukuje sviecky na torte na budove 🙂

vladi tak fajn, ze si zrusila tie bambino, ked sa ti nepacili..ja netusim ake su. takze teraz riesim aku CT si vybrat aby som si kupila ten mio z brany....chcela som este bittku ale takmer za tu cenu mam onesize CT ale farba??????? nechcem cierne vnutro, bude to pustat chlpy a lepit sa na to budu biele mochy

vladkaz1
4. jún 2009

hmm moja tak to ti neporadim ... 😀 ja etse neviem ani co je to CT 😀
No a s tym ucesom si uplne trafila ja sa tak idem dat .. len dlhsiu ofcu .. lebo tohoto mam uz plne zuby .. a nasi zase odpadnu ze spekulujem....ale este na jednej strane si necham taky dlhy pramen .. a budem ho kulmovat do vonka bude to sik 😀
Co uz si prisla z cvicenia???
ja som hladna ale zrat nejdem chudnem 😝 radsej sa idem pokukat na tie zahr. stranky na plienky

standu
4. jún 2009

hej ved to je len hodu, tuto kusok cca 7minut z domu 😀
CT- Cushie Tushies

http://www.cushietushies.com.au/index.php?main_...

standu
4. jún 2009

ze hodu 😉 hodina cvicenia som myslela

tamka84
4. jún 2009

len tak medzi rečou, aj mne sa standu páčia tie vlasy tej baby z reklamy. 😉

sissik je aká stratená. chcem sa jej opítať či nemá na predaj jednu snapy sponu, viem že tu raz písala že ich má veľa... 😅

sissik
4. jún 2009

nie som stratena, len diete dnes nejak strajkovala a nevedela som najst vypinac alebo vytiahnut baterky

uz je na cesta aj balik z brany, dokonca mozem na nete sledovat, kde sa nachadza.

tamka mozem ti predat, mam ich dost. ked som videla na obrazku, ake su tenke, myslela som, ze sa hned potrhaju. ale oni su pevne. takze ked budem mat o jednu menej, tak mam stale do zasoby, keby nieco

quika
4. jún 2009

sissik to kolko si ich kupila? 😀

sisa.b
4. jún 2009

standu, neber si cierne vnutro, uz mam na nom nachytane biele chlpy 😠 preto som chcela vyskusat s bielym vnutrom, ale bude to flis ako flis - po dvoch opratiach zmolkovy ☹ skoda, ze tam nedali to vnutro ako do ittiek.
ja idem radsej este skusit tie hambace. inak minule som drazila na ebay 4 kusy a nakoniec som nestihla koniec aukcie ☹ predali sa len za 17,50 libier, co sa mi zda skvela cena za 4 ks

standu
4. jún 2009

fakt dobra cena sisa dokelu ja tam neviem drazit a momentalne vyberam golfac ☹ nevieeeem 😢

ct vezmem modru gulky biele.........skoda, ze nemaju denim ta je bombova 😎 no a mio a bambus kikko farebny aj snapku konecne 🙂 len neviem kedy, najprv musim poplatit ucty a uvidim kolko mi ostane

tamka84
4. jún 2009

a ako zistim na brane či to majú skladom alebo nie? lebo pri niektorých plienkach majú napísane skladom a pri niektorých nič...t.z. že nemajú?

baby objednávali ste už z plienocky.sk? dokedy vám prišiel tovar?

sissik
4. jún 2009

tamka posta ma na baliky druhej triedy dobu dorucenia 1+4, to znamena den podani + 4 dni
baliky prvej triedy je den podania +jeden den
preto to asi tolko trva
ja ocakavam najneskor v pondelok balik z BL, ale teoreticky by mohol prist aj zajtra
nech zajtra operiem uz aj nove

vladka na tom linku, co hodila standu, je material na PUL nohavicky, uplne na konci stranky

tamka84
4. jún 2009

no dúfam že aj mne zajtra príde balík. Ak ked štvorce ešte neviem vyskúšať, ale mám tam aj 2 BG 😵

standu
4. jún 2009

vladka kukni si na brane v novinkach maju SWB pulky velmi pekne aj take natahovacky merino, pekne..a su to vlastne treningovky

sissik
4. jún 2009

na BL AIO stale nemaju cenu
to co je?
som rozmyslala, ze chcem odtial este velurku, bola by dobra na noc? niekto ju mate v albume, co na nu hovorite?

sissik
4. jún 2009

na plienocky.sk bude limitovana edicia IB
a mam po probleme, ktoru farbu z velkosti L objednat 😀

tamka84
4. jún 2009

sissik ja mám velúrku, ale nie som s ňou moc spokojná. a na noc už vôbec nie. dnes ju malá mala cez poobedné spanie. a ked sa zobudela bola úplne mokrá, aj ked som ju nejak extra nevypchala, lebo som nečakala že malá tak skoro zaspí, ale aj tak. Prirovnať môžem k BL Organic.

No a baby ako je to na brane s tým skladom?

sissik
4. jún 2009

tamka diky
ja som objednavala z brany, o 2 dni mi napisali, ze maju vsetok moj tovar, len humbac mali so suchym zipsom a nie s patentkami. tak sa pytali, ci moze byt suchy zips. a dnes balik poslali

standu
4. jún 2009

sissik to na dobierku?

vladkaz1
4. jún 2009

jaj cavte MM okupoval pc tak az teraz jeziiis Sisik to robis zasobu re dvojicky 😀 😀 ty si plienkova maniacka 😀 ale nie robim si srandu idem pokukat co ste popisali ... 🙂

vladkaz1
4. jún 2009

cavte peknucke bitti za dobru cenu dala kocka na bazar su pekne mate niekto ako ste spokojne??? su uplne nove

sisa.b
4. jún 2009

z plienocky.sk mi prisiel balik dost rychlo, ale nepocitala som, kolko dni

vladkaz1
4. jún 2009

kde ste?????? sa nudim .. ☹

standu
4. jún 2009

uz som po nich poskulovala vladi 😎 ale sa mi EE farby moc...vladi ja ju mam rada, ale pre vas nieee patentky, nizka pod pupik, uzucka medzi nozkami

vladkaz1
4. jún 2009

hmm som jej pisala zatial nic neodpovedala inak je pekna hmm srdce skuci po nej ale ked nebude nam dobra tak neee .. ja zasa zltu zelenu zboznujem to je moja farba 😀

tamka84
4. jún 2009

kde pozeráte bazar tu na koníkovi? a na mimibazare v ktorej kategorii sú plienky?

standu
4. jún 2009

tami hore na stranke je okienko bazar 😉 a na mmb v sekcii spodne pradlo plienky

vladkaz1
4. jún 2009

ano tu ... na Mimib. si daj do prihradky nove a pouzite veci ... napis plienky aspon ja to tak pozeram 😀

vladkaz1
4. jún 2009

idem hajat dobru nocku a drobcom posielam veeelku pusku 😵

sisa.b
4. jún 2009

sakra, len co sadnem k stroju, tak je ta moja opica hore 😠 😝

vladkaz1
4. jún 2009

hmm to tak je, ja ze idem spat a nejko sa nemozem odlepit od PC 😝