Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

quika
8. jún 2009

ludka praveze v handlovej to mozno budu mat skor 😉 ja som v BA mala problem zohnat ich a u nasich na dedine - asi 800 obyvatelov a lekaren taka pojazdna, otvorena 2h do tyzdna, tam ich mali 😀 a presne to iste mi hovorila kamoska, ked som sa jej pytala kde v BA ich zhana - ze nosia z dediny 😀

sisa.b
8. jún 2009

mne sa mala obsypala ☹ neviem, ci nie je alergicka na tu sol z dm-ky

standu
8. jún 2009

aku sol? ale len ritka, ci cela? nemoze to byt z jedla?

sisa.b
8. jún 2009

kupila som taku sol na pranie, ci prasok, co sa pridava do pracky proti skvrnam. ma to len okolo cikulky, na zadocku a dolu na brusku - tam, kde jej siaha plienocka ☹ neviem, co jej davala svokra vcera papat, ale ja som jej nic nove nedavala. no ved uvidime, ale po noci mala krasnu ritulku

sisa.b
8. jún 2009

aku velkost mate toho hambaca?

sissik
8. jún 2009

no tak mikrofleece v trnave asi nezozeniem.
dodavatel v tom obchode, kde maju fakt vsetko mozne, nieco take ako mikrofleece pocul prvykrat

quika kde prosim ta v ba si to videla v obchode?

vladkaz1
8. jún 2009

ja mam L a je dost velky ...
Akurat som prisla z obchodu este len pred pol hod. nabehla vyplata som nahnevana lebo segra mala v tej istej banke uz rano... som ustvana jak pes zajtra rano o 12 teda poobede konecne idem kadernicke nahovara ma nech si necham jednu stranu hlhsiu ze to bude super tak uvidim .. jaj zasa som oplieskala penazi a nic nepokupila len kozmetiku a drobnosti ma porazi ...malej som spraviha hody 😀

sissik
8. jún 2009

sisa my mame L, este som neskusala, toci sa v pracke

vladkaz1
8. jún 2009

idem kupat krpanu som hotova a ulietana pa 😵

standu
8. jún 2009

ja som bola zuslachtovat telo 😀 aj my mame Lko, dlllho nam vydrzi 😀

vladka zajtra ides strihat??

mne dnes volali o ten PP sí, ze uz maju len completo (chcela som sportivo-bez nanoznika) a dokonca posledny, inak by som cakala vyse mesiaca 😠 tak som vzala s nanoznikom, hadam sa prida a cert zober 15€ 😎 buduci tyzden bude doma juuuj sa tesim 🙂

sisa.b
8. jún 2009

standu, preco si chcela bez nanoznika? 😕 ja sa toho trosku desim, lebo som bola nan zvyknuta. a neviem, co bude, ked sa ochladi 😕 mame sice original fusak k nemu, ten sa da pekne upevnit na kocik, dovtedy to budeme riesit asi len s dekou 😕

no som zvedava na tie hambace. citala som v nejakej tabulke, ze nacucaju cez 600ml 😅

vladkaz1
8. jún 2009

Standu ano zajtra idem ale strasne ma prehovara ze si mam miesto jednej kotletky pred uskom nechat taky dlhy cip ze to bude bombove no poviem vam mam aj trocha obavu bude to sok ... ale ved ta ofinka bude dlha .. o 12 tej pride ku mne este ze je taka ochotna ze otvori kadernictvo az po obede a dojde ma ostrihat no nemam kam dat krpanu ... aj som si dnes kupila taky dobry sampon na vlasy tak som zvedava co to spravi .. hahahadrz mi palce nech potom neplacem doma pred zrkadlom ...
inak dnes som sa trocha povadila s MM za hromadnu objednavku ze sa dam nahovorit na take kraviny mi povedal kaslem ho a povedal mi ze ked mi nekto nezaplati co potom spravim jaaaj ty chlapi nechapem .. 😠

dudri
8. jún 2009

chcem predat BI bamboo extra.
chcela by som kupit hambac, sa bojim, aby som neminula spravne???? neviem jej hodi... ako mam zistit. ze jej pokozka hodi

sisa.b
8. jún 2009

vladka, ved to hadam nebudes sama platit? 😨 ak hromadnu objednavku, tak peniaze vopred, nie?

dudri, hambac ma zvnutra flis, takze ak jej nevadi, mala by byt ok 😕

dudri
8. jún 2009

tamka, chcela si predat BG organic, aku farbu mas? mame zltu...

standu
8. jún 2009

dudri fakt je znutra celoflisovy, mal by byt ok 😉

ja verim ze budes spokojna vladi, hned hod foto 😵

vladkaz1
8. jún 2009

No ja som chcela tak ze az ked pride balik ale je to asi hlupost .. lebo ked si niekto nieco objedna a mne to potom zostane doma moj MM ma pravdu asi vopred .. 😔
Foto hodim neboj 😵

macocha
8. jún 2009

Sisa.b môj hambac (vel. L) nacucal max. 502 ml ale to bol rovnomerne máčaný v lavóre... na druhej strane je pomerne nový, iba 6 praní, tak možno časom to dotiahne na tých 600 😉

Ad. separačky: v Bratislave som našla v detskom obchode, kúpila som bo boli veľmo lacné... ale u nás na sídlisku v zdrav. potrebách mi povedali, že bežne nemajú, ale keď chcem, objednajú mi.

Baby opakujem otázku: má už niekto vyskúšané BL treningovky?

dudri
8. jún 2009

aky hambac mate vzor?

vladkaz1
8. jún 2009

ja mam karo a srdiecko .. 🙂
jaj dnes som uplne vystavena nemam ani energiu ...
ja uz ani moc nemam co rozoberat .. lebo uz som rozhodnuta co chcem a budem mat aj prasule sa tesim ze som mozem rozsupnut 😀 a este mi vide aj koberec malej 😀

macocha
8. jún 2009

my máme čierne packy

lilly
8. jún 2009

dudri, no neviem, ked ti, teda malej robi take cervene otlacene bodky BL bambuska, tak mozno bude aj hambac.. aspon mojej lilly to robil, taky hnusny zozmolkovany flis z neho vznikol po dvoch vypratiach.. 😖 a este v nom aj revala, nemala ho rada, tak som ho predala.. a mali sme L, asi od jej troch mesiacov a bol jej dobry, sisa, kludne vezmi L 😉 na noc som ho aj tak dopchavala velkou BL bambusovou vkladackou, no do rana bol cely nacucany.. som viac spokojna na noc s jednovelkostnou SWB velurkou doplnenou malou BL vkladackou.. nie je z toho velmi velka ritka a cuca poriadne 🙂 alebo aj mothereasy bambuska s farebnym kikko stvorcom na osminy v nom v pohode prezije noc 🙂

quika
8. jún 2009

sissik, v latkovom obchode na mickiewiczovej oproti nemocnici. pred pol rokom ho mali, teraz neviem. ale pouzit mozes hocijaky flis keby nemali ten mikro, to zas taky rozdiel nie je.

lilly
8. jún 2009

my sme mali ruzove srdiecka

standu
8. jún 2009

my mame bledomodry....no zmolkaty je az hruza, az som sa zlakla, ale podla suchacov som videla, ze je fakt uplne novy (mal byt 3x pouzity) a nam krasne vydrzi noc aj bez vkladacky..a malej to robi dobra, uz sa vobec nemastime 😀

no inak ja neviem, ale mala mala ekzem na zahybe ruky a pod kolenom. nejak z toho vysla, ale zasa ho ma po stehnach z vnutornej strany....pripada mi to, ako by to bolo z vlniakov.........moze byt???? skusim ich na par dni vysadit.....ze by sme mali kontaktnu derm na lanolin????????????????????? 😒

vladkaz1
8. jún 2009

hmm Standu ale moze byt ... moja chvala bohu dobre snazim sa co najviacej davat latkovky aj ked mam mokre dam len stvorec a pul ale este sa mi nestalo ze by sa vyhadzala po latkovkach ale ked dam hnusku no des 😝

standu
8. jún 2009

ona nie je ani ze vyhadzana....ani oi nie je nic tragicke....take drobne vyrazticky bledoruzove, mam pocit, ze po noci vo vlniakoch je to vyraznejsie viditelne.............hm skusim ich fakt vysadit uvidim ☹

vladi mi hnusky mame na hranie 😎 uz ich vsetky vytahala z balenia.....ako vsetko 😉 a to je este len zaciatok zbojstiev 😎

dobru nocku

vladkaz1
8. jún 2009

moja ma vsetko na hranie 😀 jezis dnes mala babka co robit pozvala nas na zmrzku a chudato ani neposedela tak jej mala davala zabrat 😀 idem aj ja bruuuuu 😵

sisa.b
8. jún 2009

tie loviky nam poriadne nesedia ☹ okolo noziciek su volne a vidiet plienku. ked utiahnem na brusku, tak ju to taha, a aj tak ich ma volne okolo noziciek. a stehienka nema nijak extra vychudnute 😝 hadam do nich este dorastieme

tamka84
8. jún 2009

sissik a čo všetko si objednala z brány?