Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
10. jún 2009

ano flis je len na pocit sucha 😉 niektorym detom nerobi dobre, treba vyskusat.

labutka
10. jún 2009

mne sa na noc osvedcila SWB jednovelkostna organic velour, je to priblizne taka velkost jak BL Bambuska, ale SWB mi nasaje viac, a aj vydrzi skoro celu noc. teda, prebalujem okolo osmej-deviatej vecer, a potom okolo stvrtej rano. ale to mam vycitky, ze adam je 6 hodin v jednej plienke. inak dam kludne aj 8 za den, neviem si predstavit ze by som dala menej nez 6. fuj, to je jaky hnus. vlozky alebo tampony si menime aj kazde 3 hodiny, ale plienky netreba??? fuuuj. tot moj nazor.

standu
10. jún 2009

ja prebalujem asi 6x denne...aj to mame polosuche plienky zvacsa 😀 ja som poskulovala po tej velurke....ale my musime byt vo flise a na noc obzvlast

majkas
10. jún 2009

aha, takze radsej skusit tu deku z ikei, ta je lacna 🙂
a uz lendotaz to aj niecim podsivate, ci len rozstrihate a hotovo? na ake velke kusky asi?

lilly
10. jún 2009

ja mam tiez na noc SWB organic velurky jednovelkostne 2ks, tie mam na noc najradsej + tam dopchavam jednu BL bambusovu vkladacku.. standu, ved aj do nej by si vedela supnut kus flisu 🙂

vladkaz1
10. jún 2009

ale mne sa moc dobre nezdaju swb mam 1 co ja viem asi musim kupit tie bamboo vozky

standu
10. jún 2009

to by som ju tym flisom musela vystlat komplet. mne na noc vyhovuje najviac MMTplus bamboo vkladacka alebo hambac(nedovypchavam) sem tam BL bamboo vystlana flisom.....naco davat tolke prachy za nieco, co treba vylepsovat??

sissik
10. jún 2009

tak dnes mala premieru maskacova CT. vydrzala v poho 3h prechadzku
na noc som dala hamburgera, dovypchala bambusom a dala som vlniaky.
ale kedze tato zobral fotak na sluzobku, tak som hodila len take provizorne foto z mobilu

mikrofleece som v tt nezohnala a z jedneho obchodu, kde nakupujem a su tam zlate tetusky, svk dodavatelia o tom nepoculi.

labutka
10. jún 2009

ja uz davam na vsetky plienky na vrch flis. a manzel ho este obcas chyti, ked prebaluje, a hovori, to je fakt peklo, ze jake sucho ten flis urobi. 🙂 no hovorim, flis je ZAZRAK! 😀

majkas
10. jún 2009

labutka a kupovala si origos separacky ci si rozstrihalla deku?

labutka
10. jún 2009

rozstrihala som deku, z kauflandu za 5 euro. 🙂

vladka, ako je to s tou objednavkou z plienka.sk?

vladkaz1
10. jún 2009

ako nahle nabehnu Aio BL tak objednavam treba mi napisat do IP co chcete ja to sem vsetko napsiem zratame to a objednam ak sa zmestime nad 120 eur postovne zadara ,preposlanie ma bude stat podlaSP sadzobnika asi 1 euro ak sa nezmestime podelime sa o postovne alebo sa dohoneme ako sa to oplati... suhlasie napiste aj svoj nazor 😉 nezalezi len na mne 🙂

vladkaz1
10. jún 2009

suhlasite to som chcela napisat mala mi tu zas tuka

majkas
10. jún 2009

ja som s tym OK, stale menej 1 euro ako 3,30 🙂

misulda
10. jún 2009

Ahojte, tiez sa planujem venovat latkovaniu a v metrazi som pozerala ponuku flisu, mali, ale na kazdom bola napisana teplota na pranie 30 alebo 40 stupnov... myslite, ze mozem aj tak taky flis prat na 60-tke? Plienky by asi nestacilo prat na 40-tke.... viete poradit? Vdaka

sirinka
10. jún 2009

tak ja som dnes nabrala odvahu a testujem na klarke na noc konopnu ellas house...tak som zvedava, co ma caka 😝

vladkaz1
10. jún 2009

ja som spokojna na noc s ellas hause mala sa mi neprecika .. 🙂

sirinka
10. jún 2009

vladka tak dufam, ze aj u nas bude dobre...klarka v noci uz ani vela nepiska...no ale ako kedy...

myslis, ze by som sa potom mohla pridat k vasej objednavke z plienky?

vladkaz1
10. jún 2009

akurat som skusala vlniaciky su nejake mastne .. ale pred tym sa mi ani nezdalo .. co teraz ? nevadi to ? nebude sa na ne vsetko lepit?

majkas
10. jún 2009

idem uz spat, dobru suchu neprecikanu nocku vsetkym 😉

vladkaz1
10. jún 2009

jasne ze ano 😀 😉 ty si zo Senca ?????😕 , jaaaj uz sa chodite kupat? ja by som isla hned 😀 super ved si kusok od nas 😉

sirinka
10. jún 2009

vladka hej sme v senci...ale kupat sa este nechodime...ja som este sestonedielka a klarka si este vystaci aj s bazenikom...ale uz sa chystam ist kupit permanentky a tesim sa na teplucko, vodu a kofolu 😝

vladkaz1
10. jún 2009

jeziiiis ja som si ani nevsimla ze uz ste na svete!!!! no teeeda s celeho srdca gratulujem k Magdalenke 😀 , no co som zaspala alebo co,?? ja ze si este tehu ... 😅 😕

sirinka
10. jún 2009

vladka diky 😀

vladkaz1
10. jún 2009

😀 nemas za co.. a ako sa citis?? aj latkujete od zaciatku? Apon je vidiet ako citam 😅

standu
10. jún 2009

misulda periem metrazovy flis aj na 60 zatial drzi 😉

sirinka
10. jún 2009

vladka latkujeme odkedy sme doma z porodnice, ale kedze iba doplnam arzenal, mame aj jednorazovky...

sissik
10. jún 2009

standu a v metrazi si kupila hruby alebo ten tensi fleece?
mne sa deka z ikei velmi zmolkuje a nepaci sa mi, ako jej to robi odtlacky na zadocku.
asi budem nutena objednat fleecove saparacky z netu

sirinka blahozelam a obdivujem ta s latkovanim od zaciatku 😔

vladkaz1
10. jún 2009

super .. ja mam asi stastie mne sa mala pokadila len 2X do plienky latkove inak do serbla ale teraz nechce ani za boha ale vzdy to hodi do hnusky vonku ma setri moja pekna tesim sa na plienky nech uz nemusim tu hnusobu davat teda hnusku

dudri
10. jún 2009

niekto ma loveybums crepe-ako vyzera? hrube???
mame loveybums jersey, ale chcela by som kupit este jeden,
Neviem ake mam vyberat- crepe alebo jersey?
alebo nic!!!!