Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
16. jún 2009

uvidime kolko nas nieco z brany chce....kto toho bude mat najviac, nech to objedna a porozposiela (alebo ja) no a s postovnym sa podelime. 200kc z brany.

kolko b si toho chcela???ja asi dve plienky. snapku, mozno dake vrecko na plienky, kikko stvorce.......

sisa.b
16. jún 2009

standu, zas provokujes? 😀

ja som bumhugger kupila jeden na suchac a druhy na patentky. suchac je sice pohodlnejsi, ale patentiek ma bumhugger dost a niektore suchace nam moc nesedia. tak uvidime, co bude lepsie 🙂
IB vs. CT - IB ma cele jadro odopinatelne, CT ma dve vkladacky - jednu na pripnutie, druhu na volno a este ma vsite dalsie jadro. spolu 8 vrstiev bambusu, co sa mi zda objemnejsie ako IB, ale zas su tam aj 3 vrstvy toho flisu. nevyhoda je v tom, ze neviem zisti, ci je to jadro uz suche, lebo aj flis aj minkee latka je sucha a nejak to cez ne necitim. asi ich zacnem vazit 😅 zatial sa orientujem podla vkladaciek. ak su suche, beriem aj plienky 😕

vladka, tak super, ze s manzelikom taka zmena nastala. co sa tyka obchodu - je to asi sen kazdej latkujucej maminky, no podla mna je toho na svk uz privela. navyse ja patrim medzi spekulantov, cize nemam problem objednat aj zo zahranicia, aby som nieco usetrila. aj ja som nad tym uvazovala, jednak olinka pisala, ze ju kazda nova znacka vyjde na 1500€ 😝 😝 😝 co je privela na nas rozpocet a este ak lus z brany bude frcat na slovenskom ucte - myslim, ze brana ma bezkonkurencny vyber, ktoremu sa tak lahko nic nevyrovna...
zaver = podme plienky radsej sit 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
16. jún 2009
atemi
16. jún 2009

ja urcite 3 CushieTushies a 2 IttiBitti SIO a mozno este Haipa Daipa Pastelky par ks (to musim zajtra odskusat, co mi dnes prislo 🙂
Tak pockajme, kto sa este prida.

bihan
16. jún 2009

Crys, ja som CT vyhrala na ebay dražbe (ale mám taký čudný pocit z patentiek na bumble bee.. ružová maskáčová je v pohode, ale tieto boli také zvláštne.. tak snáď nebudú chybné)
Vrecko by som brala, už nad ním chvíľku uvažuje, ale nikdy som sa nerozhýbala k objednaniu 😀

Standu, BBH vlniaky som nezvala, usúdila som, že to už doklepeme s tými, čo mám.

Vladka, obchodov je na Slovensku akurát dosť, je tu maličký trh a musela by si mať fakt niečo výnimočné a za super ceny, aby sa ti to aj otáčalo 😉 a nemať len plienky, ale doplnky, oblečko atď. 😉

zuzz
16. jún 2009

ahojte, viete mi narychlo povedat, kt. je lepsia: BL bamboo vs BL organic, prosim?

bihan
16. jún 2009

zuzz... nemám ani jednu 😀 ale brala by som skôr bambus.

zuzz
16. jún 2009

a z tej brany akym kurzom prepocitavate? je to tam vyhodne? neviem, s ktorym e-shopom to porovnat, ked kazdy ma ine ceny. ci odtial objednavate, lebo maju velky vyber?
vdaka za odpovede a vysvetlenie...

emmka3
16. jún 2009

zuz, mne sa zas viac pacia Organic 🙂

atemi
16. jún 2009

zuzz, ja chcem objednat z brany preto, lebo Cushie Tushies na SK nemaju. Ale myslim, ze aj ceny ostatnych veci su tam lepsie ako u nas.

zuzz
16. jún 2009

pozriem si to tam, daco by som si mozno tiez s vami objednala. ale ked mam hrozny problem - neviem si vybrat 😎 zatial mam doma iba IB SIO a LL bamboo. s oboma som spokojna. a objednala som si s babami aj LB, ta by mala byt organic. tak som zvedava.

na kedy cca planujete tu objednavku? aby som nepanikarila 😀

sisa.b
16. jún 2009

bihan, odfot tie plienocky, nech sa pokochame 😵 hlavne by ma zaujimalo to oranzove vnutro

vladkaz1
16. jún 2009

dakujem za reakcie... no je to len spekulacia ... ale ja som mala na mysli aj nejaky kamenny obchod ale zasa prevadza aj nieco stoji, chcem po materskej otvorit nieco ale este nevim co chcela som najprv sekac ale cisto nove veci... z UK formou sekaca.. tak uvidim ja nechcem predavat nejaky suvix ked uz tak tak nieco lepsie ale fakt sa csetko sije cina tajvan ... a pod..
Mozno aj nejaku slovensku vyrobu no spekulujem ja neviem pracovat niekde vo fabrike a mat urcitu prac. dobu by ma porazilo a obdivujem tych co tak pracuju takze ja budem hladat nieco ....neviem co.. ale lahko sa poviem a inak kona ..kebyze som prinutena mozno skoncim aj vo fabrike 🙂 😕

lilly
16. jún 2009

ahojte, no testujem dnes novu LB one na noc, bez inej vkladacky, tak som zvedava, ako zvladne noc.. herecku som v nej odfotila, idem stiahnut foto a dam do albumu.. LB vlniaky mam nalozene v lanoline, dufam, ze zajtra ich uz fakt pretestujem v praxi.. tolko som tam dala tej kury, ze dufam, ze to uz bude ok.. nepaci sa mi velmi ta disana lanolinova kura.. supla som tam 4-ty krat aj SWB vlniaky, bo dnes mi zase pretiekli.. no bol tam len 1 BL bamboo stvorec a mala cikla zrejme pol litra donho.. 😅 tak uz ked som mala kuru zarobenu, tak som tam smarila aj tie SWB , sak neuskodi 😀

vladkaz1
16. jún 2009

no hod foto ja som na ne taka nazhavena 😀 hmm este musim tolko cakat .... ☹ niekto tu pisal ze sa mu neusli .. no ked ich nebudem mat ma porazi... 😝 😅

matja
16. jún 2009

vladka, mne sa neušli ☹ ale pokiaľ ti prešla objednávka, tak ich budeš mať.

sisa.b
16. jún 2009

standu, inak bl bamboo bez separacky total mokra nam tiez absolutne nic neurobila 🙂 mala v nej krasnu prdku.

holky a hambace este niecim dovypchavate?

vladkaz1
16. jún 2009

matja mojko mne ich objednava kaamoska v UK ... tak neviem .. nemozem sa skontaktovat isli niekam.. no tak to som v rozpakoch ja snad nebudem mat nikdy plienky .. ak nepridu objednavam viacej z plienky .. no pekne ani vlniaciky merino uz nesli??? ☹ ☹ ☹ 😢

lilly
16. jún 2009

no uz je v albume 😉

vladkaz1
16. jún 2009

Sisa ja nicim 🙂 je tam vsita vlozka a to ccikame riadne na noc nepustia,... ja som najspokojnejsia ale jeden mi smrdi druhy nie 😅

matja
16. jún 2009

vladka, ale my sme objednávali až v nedeľu a ty si písala ešte predtým, že si objednávala, takže podľa mňa si to bola ty, čo ich vykúpila 😉 😀

vlniačiky asi ešte boli, iba LB one nie.

lilly
16. jún 2009

ja som do hambaca davala BL bambusovu vkladacku, no rano to bolo mokre totalne vpredu vzadu.. SWB velurka jednovelkostna je mierne vlhka vpredu, vzadu je sucha.. mna ten hambac az tak neoslovil.. a dcerusu ani tak, kedze v nom revala do nepricetna.. 😅

vladkaz1
16. jún 2009

no ved ale ja som jej to preposielala a ktovie ci si to nenechala na poslednu chvilu lebo ona ma postovne za supku a este mi ich zadarmiko dovezie no som v rozpakoch ☹ 😒 porazi ma ak ich nebudem mat .... 😕

tamka84
16. jún 2009

standu ved ja som z brány objednávala minulý týždeň mohla si povedať, aj som to sem písala. Vo štvrtok mi manžel ide pre to do Brna...už sa teším 😵 😵
A ešte niekto tu robil objednávku a tuším sa im to blížilo aj k 5000 Kč a vtedy je zadarmo poštovné na slovensko.

lilly
16. jún 2009

matja, ty si ake LB objednala, tie natahovacie, ci na suchac? a aku velkost? ja mam tie natahovacie velkost M a este vyzeraju velke.. teda pred vypratim a lanolinovanim, no ale snad sa nezbehli, nevyzeraju teda..

matja
16. jún 2009

lilly, ja som chcela iba LB one, nie nohavičky

lilly
16. jún 2009

jaaaj 🙂

vladkaz1
16. jún 2009

ja som zobrala natahovacie xl .lebo som ti este pisala ze som sa sekla a zobrala som najmensie . no ale ja som teraz v ritke ked to neobjednala hned ako sme sa dohodli .. sak mam mat 5 plienok ... no neporazi ma teraz ste mi zas dali chrobaka do hlavy 😖

zuzz
16. jún 2009

vladka, ziaden strach, plienky na madeinwater uz zas doplnili. zas ich maju 😉 ani mne sa neuslo tolko, kolko som chcela. asi nie su pripraveni na mega objednavky zo slovenska, xixi.

lilly
16. jún 2009

no a s tou kamosku sa kedy budes vediet skontaktovat?
kukla si fotku? co na nu takto hovoris?