Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bihan
30. jún 2009

Mám na predaj jedného pomerne málo používaného hamburgera, veľkosť L za 8€. Nechcete niekto?

vladkaz1
30. jún 2009

Bihan ty pises clanky? nieco som od teba citala 😉

miracle
30. jún 2009

Sisa,

fuzzi mam ja..zatial som pouzivala tie perfect size, t.j. viacvelkostne, ale dnes mi z babykind prisla aj jednovelkostna margaretkova...zajtra periem a potom referujem. Tesim sa na nu.

Viacvelkostne su super, velmi trvacne a velkost small pouzival krpcek doteraz.

standu
30. jún 2009

katka ved to, suchacom lepsie prisposobim, ale vadi mi, ako sa vsade zachytavaju 😠 aj ked su zapnute do protikusov.....

bihan
30. jún 2009

Vladka, neviem o tom 😀 ale možno si niečo videla na altermater.eu... s bambuškom sme dávali dokopy jeden článok o plienkach.

A ešte ten hamburger je psie ťapky na patentky.

standu
30. jún 2009

jaaaj bihan, teraz som presne taky vzala z brany ☹

vladkaz1
30. jún 2009

Bihan ano o plienkach a autor tam bola Bihan tak som hned ze ty .. 😉

snikol
30. jún 2009

maminky este chcem od vas info ktora plienka ja savejsia BL organic, alebo BL bamboo??

vladkaz1
30. jún 2009

asi bamboo urcite ale s oranic chvalia velur 😉

snikol
30. jún 2009

vladka dakujem.

vladkaz1
30. jún 2009

no neviem ale tusim niekto tu pisal ze organic robi pocit mokra .. ale zas chvalia aj kocky ale urcite by som brala bamboo najprv,nemas za co nedakuj tolko 😀 😉 😵

topzuzana
30. jún 2009

standu,
IB vtedy v noci obstala na jednotku...uz som aj zabudla, bolo to velmi davno...odvtedy som uz doplnila vybavu o par dalsich kuskov...len som leniva fotit

bihan...ty mas aj IB aj CT, je medzi nimi rozdiel v sirke medzi nozickami?..IB mi bokom pretekaju pri noseni. Najlepsie drzi Imse Vimse AIO vdaka kridelkam, ale uz po par mesiacoch vyzera dost opotrebovane, tak nechcem brat dalsiu....a chcem aj vyskusat nieco nove. dakujem.

topzuzana
30. jún 2009

bihan, ja by som asi zobrala toho hamburgera, odkial posielas - SR alebo FR?

snikol
30. jún 2009

baby videli ste stranku plienka uz maju AIO velkosti 3v1 aj nocne. 😀 😀 😀

vladkaz1
30. jún 2009

nie vazne???idem kuknut

topzuzana
30. jún 2009

jaaaaaaj, kto ide objednavat, pridavam sa hned dvoma kusmi 😀 😀

skizuzka
30. jún 2009

to standu: pinky minky monster plienku idem vybrat zajtra na postu. Dosiel mi balik z tee bee baby, objednavala som minulu stredu. mozem potom pofotit.

vladkaz1
30. jún 2009

no aby ale mne sa vovec nepaci ten vrchny material inak by som ju brala ale IB sa mi zdaju lepsie aj za lepsiu cenu 😔

tamka84
30. jún 2009

vladka ja som tú sodu na pranie kúpila v kauflande

vladkaz1
30. jún 2009

ano? no bola som dnes ale nic som take tam nezbadala idem aj zajtra takze skusim mrknut a medzi praskami na pranie? mydla mam len to mi chyba ☹

tamka84
30. jún 2009

áno tam niekde medzi takými vecami. ja som kupovala aj to mydlo. a hned vedľa to mali.

standu
30. jún 2009

skizuzka tesiiiiiim na foto 😵 😵 😵 a potom aj na referencie 😀

topzuzana CT su sirsie, baculatejsie ako IB... ak chces aj premeriam 😉

ja by som sa na noc neodvazila dat bitku...ani ma to nejak este nenapadlo 😉 dari sa mi prat plienky s niecim kazdy den, tak 2hambace mame naplno vyuzite 😉

to som len ja taka spomalena, alebo ste aj vy objavili novy eshop az teraz? ekoplienky.sk

ta pop-in podla mna nevyzera tak zle....ale nie az tak dobre, aby som ju musela mat 😉 a vonkajsi matros sa mi prave paci tym, ze nebude taky umelinovy..taky jemnejsi vyzera..............a s tymi IB mas pravdu vladi, ale ked ja mam vzdy pocit, ze onesize plienky su ekonomicky vyhodnejsie 😉

standu
30. jún 2009

zuzi akej velkosti mate IB? my mame Mko a netecu.....a moja je chudka, nozky tenke..a tesni dobre.

vladkaz1
30. jún 2009

no ale vsetky aio IB su predane ... su tam iba ib neviem ake.... tak neviem..

vladkaz1
30. jún 2009

pardon teda su tam iba tie snap in one .. aky je v tom rozdiel? HMMM?? idem spat zajtra precitam

standu
30. jún 2009

vladi sio kukaj...rychlejsie schnu...tie maju pripinacie obe jadra a gatky su osve. myslim, ze vsetky uz su na "preorder basis" 😵

standu
30. jún 2009

sio treba kupovat nie aio 😵

brinzulka
30. jún 2009
labutka
30. jún 2009

baby mate niektora skusenosti s Fuzzi bunz?
na babykind maju kraaaaaaasne, mne sa pacia tie margaretkove... 🙂
http://www.babykind.co.uk/fuzzibunzonesizeorder...

sisa.b
30. jún 2009

labutka, akurat dnes som sa na ne pytala, lebo som ich tam v akcii objavila 😀 skus precitat dozadu, budu aj referencie 😉
a pisala som aj s tou holkou z nappyparadise, ze ci ich nebude mat, tak som si ju dala objednat 😀 este chcem vziat naviac nejake vkladacky do IB, lebo ked ich nemam, tak som zistila, ake bolo super mat ich 😅 pekne mi usetrili miesto v batozine a nemusela som tolko toho tahat so sebou.