Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
30. jún 2009

standu, mne sa tie FB zas pacia pre to stihlejsie zapinanie. lebo taka MMT to ma strasne vysoke a nesedi nam to poriadne 😒 cez brusko to ma na inych patentkach zapnute ako okolo noziciek a potom mi pride taka pokrutena ta plienka 😒 no na tvoju utlu zabku to moze byt naopak idealne

sissik
30. jún 2009

no ked urobime objednavku, tak na plienka.sk vycapia AIO
ako naschval
ale FB aj SWB su krajsie

mamutka
30. jún 2009

baby, chystame sa na dovolenku po slovensku a musim zobrat aj hnusky, ktore su najlepsie na toto? je mi nanic z tej predstavy ako sa bude parit v tom ak sa fakt otepli. muz v tom ma jasno, lebo v reklame na nejake hovoria, ze tie plienky dychaju, tak treba take kupit 😀

vladkaz1
1. júl 2009

😀 baby mozem mus napisat ,ale neslubujem ze este sa bude dat doobjednat napiste kto chce ake tie AIO ...jaaj ale mi davate 😀

andrea12737
1. júl 2009

Dobre ranko zienky, mam na vas otazocku..aka plienka je vhodna- viacvrstvova, bambusova,alebo vysokogramazna. pre novorodenca, zo zaciatku by som chcela cez den latkovat a na noc davat tvarovanu plienku. Pozerala som nieco na plienka.sk, tiez som pozerala na tie aio, len neviem ci to nie je zbytocne pre novorodenca, zatial som si objedla BL S-flanel,BL M-flanel, BL 3v1, tak mam TB, a IB, s tymi stvorcovkami sa vsak nvm rozhodnut..

vladkaz1
1. júl 2009

skor by som zobrala bamboo ako flanel .. pockaj co ti napisu kocky .. ten flanel robi pocit mokra aspon sa mi zda ze to tu kocky spominali ..

standu
1. júl 2009

andrea ja budem na novoska davat (ak bude 😉 ) stvorce, vv, obcas nejaku nohavickovu....mne to tiez pride zbytocne uplne zo zaciatku 😵 aspon kym sa neustali rezim, kakanie.... flanelky by som nebrala, mokry chladi a niektore deti to neznasaju a nesaje tak.

vladkaz1
1. júl 2009

Standu co porabas? mala ma zas srajdu no neporazi ma?

standu
1. júl 2009

nahanam malu po byte z ranajkami a zbieram vyplute chleby po zemi 😀 😀 😀 aj mna ide porazit 😵

obzeram ake plienky mi este "treba" 😀

a co furt hnackuje? daky virus?

vladkaz1
1. júl 2009

ja neviem doki povedala ze to nieje nic ako choroba len zo vzduchu cakame na vysledky .. jaaj zas mi ranko okadila navlecky len perem jak sisi ma hnusky lebo mi to nestiha schnut a nestiham prat..a je zaparena samozrejme tak nam dala aj imazol ale zas to je hormo neviem som uz zufala

vladkaz1
1. júl 2009

baby napisala som P. pilkovi cakam na odpoved prosim napiste mi do IP ake aio chcete a ci s tou vkladackou extra alebo nie.. ked sa bude dat doobjedname este neviem co napise

standu
1. júl 2009

imazol nie je hormonalny...to imacort, tak sa neplas 😉 bude dobre, neboj..len nech vela pije, to ale vies 😵 drzim palce liecte sa

vladkaz1
1. júl 2009

jaaaj no dobre len u nas v teme ma baby presviecali ze je hormonalny a mne zabera teda malej na ritulku len imazol .. uf 😔 dobre pije vela ale aj by jedna chuda suche jej nechuti a plienky davam hnusky sak nic nestiham...

standu
1. júl 2009

imazol ne oze byt hormonalny uz len z toho titulu, ze je volnopredajny 😉

neurologia
1. júl 2009

veru to co je volnopredajne by nemalo obsahovat hormony a aj ten nazov znie tak normalne...zato ten druhy imacort-to uz v nazve ma napisane ze cort...to bude obsahovat nejake papluhoviny.... 😉

neurologia
1. júl 2009

baby neviete...ake farby bl bambusovych vkladaciek 30x30 ma olinka v obchode?

standu
1. júl 2009

opytaj sa jej, ked som brala ja, pytala som oranzovy a zeleny a mala...

neurologia
1. júl 2009

napisala som jej ale neozyva sa...tak neviem...

vladkaz1
1. júl 2009

baby sorac balik je poslany ,aio si muste objednat zvlast moc ma to mrzi...

vladkaz1
1. júl 2009

baby zohnala som sodu uz mi chyba len kybel .. a zohnala som to v 101 drgerii a pre tym to tam nemali ze skusim znova a mali hihi

sissik
1. júl 2009

vladka aku sodu si to prosim kupila? ako vyzera, co mala napisane na obale? ja vobec netusim, aka soda ma ist do slizu

vladkaz1
1. júl 2009

odfotim a dam ti do albumu oki? stalo to nieco okolo 1 eura 😉

vladkaz1
1. júl 2009

mas to v albume 😵 😵

sissik
1. júl 2009

dakujem😉

topzuzana
1. júl 2009

vladka, skoda, ze uz to poslali, ja by som dve AIO zobrala, chcem ich vyskusat. ☹

dnes sme lietali po lekaroch, maly sa mi do rana vyhadzal, ale nastastie len alergicka reakcia na NIECO. takze teraz tyzden dieta pre oboch a potom ideme zistovat, ze z coho...

vladkaz1
1. júl 2009

emas zac prosimta boze zas hrmi prsi neporazi ma? mala sa mi zobudila 🙄

topzuzana
1. júl 2009

olinka ma mozno ranne nevolnosti, ked nepise 😀 😀 😀

vladkaz1
1. júl 2009

inak je skoda tych aio pre vas keby sa mu napisalo skor .. ale kto vedel ze? lebo uz balik poslal ..povedal mi bol velmi ochotny ze mohol prihodit do balika ze ma na sklade 🙄

sirinka
1. júl 2009

ahojte... vladka pisala som ti vcera do IP ake chcem AIO ak sa bude dat...diky 😀 bude ti to odplatene...

vladkaz1
1. júl 2009

mojko napisala som uz sem ze balik uz je poslany neda sa 😉 ☹ skoda