Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
14. júl 2009

asi som to zariekla no vystala sa na koberec a uz vedel ze je zle 😝

standu
14. júl 2009

potulka mame....nemam k nim vyhrady, ale trocha mi vadia tie vlnkovane "kridelka"...ale inak ok. nam este nepretiekli ani na noc 😉

vladi tak ste na super ceste sa odplienkovat.. 😉 nezvazujes zle...ale ved ti bamboo ostanu pre druhe, nie?

vladkaz1
14. júl 2009

ja neviem vlastne co chcem len rozmyslam ze pre druhe sa dam komplet na aio aby som to mala lahsie hmm.. aj ci bude druhe mam zle vysledky rakoviny krcka maternice cakam z onkologie na vysl. ☹

vladkaz1
14. júl 2009

do teraz co som boal pred 3 mi mes, som mala v norme .. teraz zas mi tam nieco nasiel ach jajj ale uz nestresujem aj minule to bolo v poriadku 😒

sissik
14. júl 2009

vladi ono je to kolisave. a radsej nech sa to vysetri riadne
nic neboj, bude aj druhe 😉

vladkaz1
14. júl 2009

ja viem mynule mi posielal tak isto na onkologiu .. bolo v pohode a teraz zas zle .. ja neviem co furt trepe ale kazde 3 mes. chodim jak cicik ja gyndu 😝 😝 a horsie je ze mam dost bolesti ..

vladkaz1
14. júl 2009

oki nerozoberajme to tu 😔

vladkaz1
14. júl 2009

minule booze 😅 😔

vladkaz1
14. júl 2009

Sisik pekna stolicka velmi sa mi paci aj stolik 😀

sissik
14. júl 2009

diky 😉

vladkaz1
14. júl 2009

no mala ma len klasika ikea ajstak tam nechce papkat 😅 .. ale neva staci do detskej chcem je kupit stolik a stolicku dnes som bola v materskom centre a malej sa tam neskutocne pacilo ale mne nie 😝 😀

dudri
14. júl 2009

dnes som kupila mio fresh za 6.76e

http://www.babytrend.sk/bambino-mio-dezinfekcny...

vladkaz1
14. júl 2009

super .. ja neznasam objednavat cez net nemaju to v drogiske?

dudri
14. júl 2009

sissik, zuzka je pohodova 😉

este predeti predavaju aj plienkove vybavicky bambino mio-sa neda rozbalit, tam su nalepene sacky

dudri
14. júl 2009

vladka, u nas predajna PREDETI

vladkaz1
14. júl 2009

aha .. normalne obchod u nas nic take nieje aspon neviem.. 😒

sissik
14. júl 2009

vladi hladala som nieco podobne v dm aj v drogiske v jednote a nenasla som

standu
14. júl 2009

mame novu CT 😎 ale nestihla som foto lebo modelka uz spi ja som bola na kusok vonku s kamoskami raz za tristo rokov pokecat...
bru noc idem kuknut coldcase

tamka84
14. júl 2009

sissik fakt kráááásna stolička, aj ja už obkukávam stoličky. Tá vaša je krásna, len troška sa mi zdá drahá 😔

a ty si objednávala to mio z tej stránky čo dudri dávala link? aj ja si to chcem kúpiť, ale asi to objednám z brány, ked budem objednávať CT a vlniačiky...

dudri
14. júl 2009

😵 😵 😵 😵 😵

tamka84
14. júl 2009

stanka prišla ti objednávka z brány??? 😵 😵 😵
potom daj foto.

standu
14. júl 2009

ano tami, dorazila brana 😵 sa vytesujem, ruzova gulkovana je ozaj krasna, vnutro ma ruzove 😉 zajtra pofotim. no ako riesis golfky? nejak mi to nedoslo, mohla som ta pred obchodom pockat, aby si obzrela ten nas... ☹ prepac 😔

sisa.b
14. júl 2009

ahojte 🙂 ja som dnes videla julianku a je z nej krasna tehulka 😵

teraz sa vytesujem nad novou IB jahodovou 😵 a som zvedava, kolko nam vydrzi aio system

juli, dakujem este raz 🙂

brinzulka
15. júl 2009

http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
maju v akcii...ale len tmavomodru a ruzovu myslim ☹

neurologia
15. júl 2009

ahojte

ja som si objednala BL bambusove stvorce 30x30 uz sa na ne tesim ako vlastne zo vsetkeho pre babatko,ale nemali ich skladom a museli ich objednavat takze im to trva....len keby som nebola tak nedockava...

juliankaaa
15. júl 2009

sisa....som rada ze si spokojna s plienockou
😉
a ak by si este robila prezentaciu plienok, tak daj vediet

dudri
15. júl 2009

Moja kamaratka mi poslala email porovnavanie latkove plienky -hnusky

http://lesk.cas.sk/clanok/81327/plienky-latkove...

vladkaz1
15. júl 2009

duri no tak to je teda clanok preco tam nedali aj spokojne recenzie na latkovky .. kazdy ked si predstaví latkovky tak akoze len stvorec medzi nohy alebo co.. 😔

dudri
15. júl 2009

Este sa pytam ako peries tekuty praci prasok Ecover+ mio fresh-prasok ako dokopy spolu v kanali-davkovanie pracich prostriedkov . moze byt??? 😕

dudri
15. júl 2009

ten clanok -tie co pouzivali stare, davno
teraz su bohate ponuky nohavickove plienky...