Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

topzuzana
22. júl 2009

tamka, to je uplne super, ze idete...aj ja chcem, vidiet, omakat ... ale mozno je lepsie, ze nemozem, lebo by ma manzel uskrtil

baby este mi rychlo poradte MMT AIO mam vziat na patentky alebo suchy zips?

meliska
22. júl 2009

standu: este otazka, kolko nam toho na zaciatok treba, myslim tych stvorcov a vrchnych nohaviciek? babo bude novembrove, takze susenie bude asi dlhsie trvat 🙂

andrea12737
22. júl 2009

Ahojte zienky...neviete mi povedat ako dlho trva objednavka z brany na svk? 😖

standu
22. júl 2009

meliska ak budes mat len stvorce tak 40minimalne, pulky odporucam aspon 3, babenko ich lahucko okaka prazenickou..... ak budes davat novorodenecky sklad plus nejaka vkladacka tak pocitaj takych 8cca na den, takze podla toho, ako casto chces prat....

andrea podla toho ci maju vsetky polozky skladom, ak ano, kym vyskladnia nabalia cca 3 dni, donaska do 2dni

labutka
22. júl 2009

inak, ak sa chystáte látkovať od začiatku, tak jak my, tak sa dobre psychicky pripravte... moj manžel mi raz, keď som zapierala plienky, povedal, že je to boj. ale teraz už je to láska. 🙂 😵 nazačiatku určite treba dávať separačky, ulahčí to prácu. 🙂

brinzulka
22. júl 2009

labutka...sa vytesujeme 😖 😀 ...snad Vam aspon o dva tyzdne napisem..ako sa dari...

andrea12737
22. júl 2009

Dakujem standu,

a este cosi....naaaaaahodou, plienky znacky PREMIUM 80gr/ks, nemaate s nimi skusenost? maju ich na MMB... 🙂 ak tak, je to postacujuca gramaz pri pouzivani tychto plienok pre novorodeniatko? 😵

dudri
22. júl 2009

andra, radsej kup vyssi gramaz aspon 145g/m2 , vela dievcata chvalia Kikko lux eko.
Na zaciatku prebalujes aspon kazdu hodinu...

labutka
22. júl 2009

brinzulka, u mňa to bola už od začiatku (vlastne už od 34tt, keď som začala objednávať) hlavne lááska, a až potom boj. a osvedčilo sa mi, že vždy keď sme krpca okúpali, do vody vo vaničke som nahádzala všetky okakaté plienky a tam ich vypláchala a zaprala. ale vtedy som ešte nevedela o miofreshi a soli na škvrny, vtedy som poznala len žlčové mydlo. škoda. pri druhom budem múdrejšia. 😉 😀

dudri
22. júl 2009

aj viacvrstvova plienka staci cca 40x40 budes casto pouzivat az velke babo ako vkladacku 😉
velkost 1

standu
22. júl 2009

nemam sajnu...80g kus znie dobre, len ci ozaj za kus alebo za meter....Imse su 67g/ks a su dost tenke. kikko bambus farebne su 90g/ks a to je veeelmi dobre.

tamka84
22. júl 2009

Zuzka radšej patentky zober, lebo ja som vždy bola skôr za sucháče a teraz si ich malá začala odopínať, hlavne keď takto v teple jej dám len tričko a plienku. 🙂

standu
22. júl 2009

hej aj moja odopina suchace skor, ako patentky 😉

topzuzana
22. júl 2009

dakujem, ale pri IB mam ten problem, ze mi chyba jedna velkost medzi patentkami. A aj CT su na patentky, tak MMT zoberiem na suchac

sissik
22. júl 2009

tak som konecne pridala fotky tots bots a dalsej IB z nasej zbierky 😔

standu
22. júl 2009

peeeeknee 😉
aka je ta totska?? ma vnuto z bambus frote?

sissik
22. júl 2009

ano, vnutro je bambus, je to usite podobne ako hambac, len ta vyklapacia cast je usita tak, ze do nej sa dava vkladacka. takze sa da vypchavat a vypchavat

sissik
22. júl 2009

tamka mna hrozne lakaju este PUL z brany
a rozmyslam, ci to manzel prezije 😀 dokedy ti mam poslat definitivne co chcem?

lilly
22. júl 2009

baby, ja rozmyslam, ze predam tie dve Little Beettle One plienky, oranzovu a zelenu, velkost 2 na 8-16kg, akosi nam nesadla velkost na Lillkinu postavu.. su ako nove, len parkrat pouzite a len na noc. Nemali by ste niektora zaujem?

standu
22. júl 2009

ja mam od tots len flexitotku, tak som chcela vediet....a ake pulky ti este chybaju ku stastiu 😵 ?

dudri
22. júl 2009

mam tiezl fialovu flexitotku

sissik, mas krasne MMT ruzove minky, eshop-obrazok ina farba 😕

vladkaz1
22. júl 2009

takze baby uz mam doma LB one su na dotik velmi jemne ., pacia sa mi ale ani ich nebudeme uz mat ☹ no skoda aj vlniaciky su pekne ...foto mi nejde dat skoda na noc by to bola dobra plienocka

macocha
22. júl 2009

Vladka tak vy ste sa už definitívne odplienkovali? 😨

sissik
22. júl 2009

standu bummiesky s kvietkami a kolieskami a SW tie koleckove. ale nepotrebujeme ich, len mi po nich srdce pisti.
vladka tak ste odplienkovani?

vladkaz1
22. júl 2009

😀 ano 😅 😀 sem tam nehoda ale pohoda 😀 do kocika davam na dlhsiu cestu lebo niekedy sa zabudne 😀

lilly
22. júl 2009

vladka a vlniaciky si na noc nenechas? Ved na noc si chcela este latkovat nie? Tie LB one si potom predala?

vladkaz1
22. júl 2009

nie mam ich doma ved mi dnes prisli spekulujem ci ich nacat alebo nie... ved mam 3 je pulky .. co s tym .. 😀

standu
22. júl 2009

no ako vladi, v noci nelatkujete??? sa tesim, ze je lucka taka sikovna, dufam, ze aj nam to pojde tak rychlo 😉

sissik...ty jedna 😉 😉 😉 aj ja som pokukovala po kvietockoch, ale swb kolieska boli moja tajna davna laska, tak aspon PULky museli byt 😵

vladkaz1
22. júl 2009

Standu v noci latkujeme samozrejme ale niekedy cikne niekedy ie nemozem ju trapit lebo vcera cikala a hned strasny plac ze kakooooo tak som si uvedomila ze v noci este dam a ona si mysli ze je to zle ze neudrzala chce to cas ... no cez den uz nemame ani na poobednajsi spanok ale ked idem niekam na dlhsiu cestu dam .. plienku aby nebol ocikany kocik .. inak sem tam nehoda ale ja si myslim ze za cely den sa pocikat raz .. a pernamentne sama od seba alebo sa je pytam ides cikat je uspech za taky kratky cas a plienka jej uz vadi uz ju nechce veru len gacurky chce to trpezlivost ..

macocha
22. júl 2009

Gratulujem Lucinke! 😵 My na to ideme od zajtra, tak nám držte palce. Ale zatiaľ len za bdelého stavu, v spánku myslím že je priskoro.