Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
21. sep 2009

Idris ja mám Popolini a sú super a spokojná som aj so Swaddlebees. 🙂
Alisia ja dávam vlniačiky Popolini a som spokojná. 🙂

standu
22. sep 2009

baby dovypchavate na noc SWB velurku?????

emmka3
22. sep 2009

ja zatial nedovypchavam, uvidime neskor ... standu ty musis dovypchavat? 😨

standu
22. sep 2009

este neviem 😉 testujem ju dnes na noc prvykrat...mne sa to vidi nejake tenke, tak som tam supla este bambus vkladku a uvidim rano 😉

dudri
22. sep 2009

standu, vies na zaciatku byva mokre, po niekolko krat po oprati zvysi savost.Dobre zapinaj, inak pretiect .mam ich velmi rada SWB velur organic.

Este sa pytam Cim sa dovypchavate kaps. SWB velur?
Lebo BL bamboo casto pretiekla najma po 1 a pol hodinu asi nestaci siat? Furt periem nohavice...

hasisihanulka
22. sep 2009

Standu, dovypchavam. BL maly babusovy stvorec 🙂

jaandy
22. sep 2009

jejeee aj ja prave testujem na noc swb 🙂 a ktomu testujem vlniaciky 😀 , ale ked pretecie aspon budem mat dovod taku peknu plienocku davat na den a na noc vyclenim tie samo domo site 😉

brinzulka
23. sep 2009

http://www.branakdetem.cz/plena-vse-v-jednom-co...
bambulky..mne tato plienka asi preteka...okolo bruska a hore, noziciek je mokro...kde robim chybu?

standu
23. sep 2009

brin, mne pretiekla asi 2x v noci. ked mala lezala a cikala na boku..takto proste vytieklo. viacere plienky, ktore nemaju gumicku á la BG napr a maju flis vnutri, pretekaju obcas, ked je plienocka volnejsia tak to jednoducho po flise stecie niekam inam... 😔 cize ked mala v sedi na zadku, tak flis pod tlakom prevlhne a stecie to do jadra....cize podla mojej teorie ti preteka ked maly lezka na chrbatiku a cika smerom nahor..flis nesaje, tlak aby moc prevlhol do sacieho jadra tam nie je....co vy na moju teoriu? 😉

no SWB dopadla super, pridala som bambus vkladku popolinu a ani nebolo treba. o smrade ako u hambaca nechyrovat, loviky na nu sadli ako zadok na serbel takze som spokojna a ten velur....no super, takmer tak suchy ako flis..tesim sa, dobra nocna plienocka 😵 len jedina vyhrada...siroka je...teda nie medzi nozickami ale tie zapinacie usi su prilis dlhe.. a potom nam kraje spodom vyliezaju, ale to aj u CT..nevadi, na bambulatejsom dietatku by to bolo ok 😉

marcelka11
23. sep 2009

brinzulka, mne CT pretekala az som ju prerobila na kapsovku. Sacia vrstva je zlozena len z dvoch tenulinkych vrstiev. Uz sa necudujem, ze po jednom cvrknuti boli nohavice total mokre. Potom super, dala som bambusovu vkladacku Babyidea, na noc este nieco naviac a vydrzala v pohode.

brinzulka
23. sep 2009

kusok ma hore rozparane...zeby som jej dopomohla? Vy ste sa z tej denimky tak tesili...tak som si jednu zohnala a ani raz este potvora neobstala.

standu
23. sep 2009

my sme mali dnes denimku vonku a fajn..obe vkladky precikane ale von sa nic nedostalo 😉

sue
23. sep 2009

Baby,nemáte niektorá záujem o takmer nepoužívané swadlebees,l-ky,modré? Prosím napíšte do IP... cena dohodou...

tamka84
24. sep 2009

Čaute baby, dávno som tu nebola. Potrebovala by som poradiť nejaké vrchné pull nohavičky. Už nám budú pomaly malé Imsi Vimsi Fox a tiež BL uni, a neviem či mám kúpiť väčšie tie isté alebo vyskúšať nejaké iné. S ktorými máte dobré skúsenosti?

brinzulka
24. sep 2009

popoliny su fain...

dokonca aj baby lucy mam rada...

nekupuj bambino mio-su sice z vonka prijemne...ale bocne casti, co sa lepia na brusko mi okolo noziciek nezakryju plienku...z vonkajsej casti...su tam prilis tenke...

little lamby- su makke...avsak mam pocit, ze boli stale navlhnute a su na uzsie plienky-skusala som len velkost 1

imse vimse soft su moc velke zatial neviem...

SWB tiez este neskusane-od Vladky

brinzulka
24. sep 2009

imse a SWB-este velke na nase mimco

hasisihanulka
24. sep 2009

Ja mam rada IV Organic. LL mi pridu uzke medzi nozickami, pasuju len na ovecky (tak volame LL plienky). Ine sme neskusali :(

miruss
24. sep 2009

Ahojte.
Tamka ja som spokojná s IV soft aj organic a mám aj Bummis a sú dobré uper whisper wrap. 🙂

Ak chcete tak mám novú IB:
http://www.ekoplienky.sk/product/bitti-dC2B4lis...

brinzulka
24. sep 2009

LL....som davala na vsetky plienky...sedeli na LL plienky a tots bots organic...ostatne mi neprekryli-

brinzulka
24. sep 2009

nie tak..akoby som cakala....tak som ich striedala s BL a popo...

tamka84
24. sep 2009

miruss a tie Bummis majú niektoré tie krídelká okolo nožičiek? lebo IV organic fox majú a to mi vyhovuje.

Alebo baby, ktoré ešte majú tie krídelká? Standu kde si? Nevieš poradiť?

miruss
24. sep 2009

Tamka majú ich Tots flexi wrap a Bummis super brite, myslím, ale pozriem ti zajtra na sklade. 🙂

tamka84
24. sep 2009

a nemáte niektorá túto plienku:
http://www.branakdetem.cz/blueberry-plenka-jedn...

akosi mám zase potrebu nakúpiť ďalšie plienky ... 😀

emmka3
25. sep 2009

Tamka, tie Thirsties nahavicky maju kridelka okolo noziciek a su aj krasne farebne ... ja ich sice nemam, ale Sisik ich tusim ma ...

miruss
25. sep 2009

Tamka Bummis super brite majú tie krídelka aj Bummi polar fleece.
Tie Tots Bots už mám novšie a tam už krídelka nie sú. 😝

allisia
25. sep 2009

ahojte, nam dnes pretiekla BG a nechapem preco, stalo sa vam to niektorej? ☹

miruss
25. sep 2009

Mne ešte nie, ale zapla si ju dobre, nebola veľmi voľná? 😕

brinzulka
25. sep 2009

BG nie...spolahliva plienka...
len CT a baby kangas

allisia
25. sep 2009

no zapla som mu ju uplne na najmensie lebo on je chudunky a kontrlovala som ju aj na bokoch aj na chrbatiku a sedela perfektne tak preto nechapem 😖

miruss
25. sep 2009

Tak to ani ja nechápem, lebo ja mám BG rada, ešte mi nepretiekla. 😕