Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

snikol
22. okt 2009

ahojte maminky.pri akej teplote sa moze prat kikko bambusovy stvorec??

miruss
22. okt 2009

WWcko ja mám 25 plienok a 4 nohavičky a periem raz za 2-3 dni.

ivv
22. okt 2009

miruss dakujem! 🙂

atemi
22. okt 2009

Ahojte latkarky.
Po tyzdni doma u nasich v Huggieskach mame zapareniny :(( Takze jednorazovku nedam uz ani na noc. Musim dokupit nejake nocne plienky. Poradte mi prosim nejake super najsamlepsie, ktore na 100pro nepretecu 🙂 A bez flisu prosim. A nie AIO, ale klasika nohavicky. Dakujem moc za rady.

wwcko
22. okt 2009

miruss dik, tak cca 10 mi chyba... 😒 No tak uvidim ci dokupime..... 😖

matja
22. okt 2009

atemi, my na noc dávame väčšinou BL bamboo. Dobrá je aj Baby Lucy organic velour alebo Little Beetle one.

sissik
22. okt 2009

u nas vedu nocne BL Bamboo😉
pri 3dennom prani mi ledva staci 25 plienok, pritom do IB mam asi 8 nahradnych insertov, takze tych plienok je vlastne viac

wild.horses
22. okt 2009

ahojte,

ake mate skusenosti s TotsBots?
vdaka.s.

wwcko
22. okt 2009

sissik ked som dobre pochopila, tak len vymenis vkladacku a pouzijes pouzitu plienku este raz?

sissik
22. okt 2009

wwcko ak su tie vonkajsie nohavicky z IB suche, tak ano. a samozrejme, ked nie je kaknuta

minka21
22. okt 2009

ahojky,tuto temu precitat celu tak to by mi trvalo asi do porodu🙂 ale chcem sa spytat,bude to moje prve babatko,a chcem to najlepsie,a vobec nemam predstavu co vsetko mi bude k latkovym treba🙂takze chcem poprosit keby ste mi tu napisali ze co vsetko tej mojej malej prdelke mam kupit,co sa tyka plienok,alebo nejaku stranku kde to vsetko kupim.a ako to vobec funguje ak mate aj na to nejaku speci stranku 😵 lebo vidim ze to nie je ako tie klasicke🙂za odpoved velmi pekne vopred dakujem

dudri
22. okt 2009

atemi, najlepsia nocna plienka nadovsetko
- jemné, štíhle, variabilné a nesmierne savé..., . Mám ich veľmi rada

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat...
🙂

dudri
22. okt 2009

BL bamboo slabo saje

wwcko
22. okt 2009

sisik a skratka IB su? 🙂

tak hovorite ze aj Baby Lucy Organic 3v1 su dobre na noc? lebo BunGeniusy su na noc slabe.... aspon pre nas 😒

Dudri tak tie vydu pekne draho. plienka 700 + vrchne nohavicky... 😖

minka21
22. okt 2009

uz som to trosku nastudovala,a prosim co by ste odporucali na uplny zaciatok? aku znacku alebo aky system? 😕

dudri
22. okt 2009

wwcko, nelutujem cenu mam 2ks, ale fakt super mimoriadne saje.tenucke vlozky.super.davam vlniacky.
aj BL organic davam s viacvrstvovou plienkou. bez vlozky organic...

dudri
22. okt 2009

minka, neviem ake plienky chces? klasicka stvorcova plienka alebo nohavickove plienky.
podla mna staci doma stvorcova plienka s vkladackou , spanok nohavickove plienky, vonku extra-vsetko v jednom-aio , kapsa

dudri
22. okt 2009

snikol, smiem sa pytat mas 3.rocneho syna este prebalujes alebo cakas druhe babo?

sissik
22. okt 2009

IB su Itti Bitti
pri inych plienkach to nepraktizujem, mam bud kapsove alebo take, co maju prisite vkladacky na jednej strane. tam sa to proste vymenit neda😉

zuzka v noci velmi necika, takze pre nas su BL bamboo OK. treba odskusat, co vyhovuje. dobre boli aj bum huggery, ale uz z nich vyrastla a zacali trochu smrdiet. ale po plakani s octom sa to vyriesilo

minka pre novorodenca urcite stvorcove plienky, snapi sponku, flecove separacky ak vam sadnu a nebudu robit problemy a na to pul nohavicky. potom neskor mozes dokupit nohavickove a nejake hrde AIO na von

jaandy
22. okt 2009

wild.horses
mam TB obycajne aj bambusove

obycajne mam na suchac, su fajn, len to frote je ako kazdy frote uterak po vela praniach trochu drsnejsi, pouzivam flisovu vlozku, saju dobre...schnu rychlo

bambusove saju priemerne, pre extra cikajuce by som este prilozila vlozku, mam tie na patentky, su fajne makkucke len teda bez flisu dost studeny a mokry pocit, ale zas vitam prirodnu farbu lebo nezasedne ako biela a nebojim sa perakarbonatu ked sa zaserkaju...schnu teda velmi dlho

flexi tots maju dobry tvar a su tiez uzasne jemne, neskusala som ale kamaratka vlastni a chvali si

tocim 25 plienok(2 su home made-nevyzeraju tak krasne ako kupene ale saju najlepsie 🙂 vnutro flis zvonka frote, strih TB), periem raz za 2 dni lebo mi to uz na druhy den smrdi, schnu mi 2 dni

minka21
22. okt 2009

dik baby za odpoved,idem si to nastudovat ze co je co 😉

atemi
23. okt 2009

Dakujem moc za rady 🙂
Asi zainvestujem do SWB teda. Kde sa daju kupit najlacnejsie neviete? Poradte prosim nejaky eshop.
A este otazocka na vlniaciky? Ktore fakt nepremoknu? My mame LVB jersey, ale noc nevydrzia, maly spava na brusku a vpredu sa mokro vzdy pretlaci az na matrac 😝 Takze dalsia anketa - top vlniaciky... ?

Snikol, ja periem stvorce na 60, ale podla mna neublizi ani 90, ale naco vsak?

Wild.horses, my mame TotsBots Bambusku a je velka okolo noziciek a to Kubino nie je az taky suchar. Inak vyzeraju vyyyyyborne, makkucke (vsetky ostatne mi tvrdnu), save, podla mna aj schnu celkom dobre na bambusky, prijemne fakt, len nam nesedia. A tiez PULky TotsBots - uzasne jemnucke tenucke, ale presne to iste - okolo noziciek su nam mega velke. Neviem ako u ostatnych...?

Sissik, ahoj. Ako sa mate? Ako sluzi nasa ruzova plienocka? Kupila som potom hned modru, ale preteka nam, normalne cez matros, nie cez okraje. Mozno som ju nemala prat na 60-tku :(

miruss
23. okt 2009

Ahojte.
Atemi, Minka máte IP.
Swaddlebees one size organic velour je super.
A Tots easyfit je tiež dobrá. 🙂
Ja mám rada aj Imse vimse AIO, dobre saje, rýchlo schne.
http://www.ekoplienky.sk/product/imse-2v1-zoo-154/

miracle
23. okt 2009

wwc
ja mam doma ucuranca, ktory sa hlasi, vzdy, ked sa pocika. Okrem vreckovych, AIO, zavazovaciek, tvarovanych a bohvie este akych som sa spoliehala aj na stoh (cca 60) obycajnych stvorcov (alias cc.) a k tomu nejake viacvrstvove (vv), prala som kazdy (!!!) den a niekedy, ked pradlo neschlo sme vysli len LTT. Pri takom malom babu by mi odporucanych cca 22 plienok vobec nestacila. Chcela by som vidiet inak to dieta, ktore treba prebalovat kazde tri hodiny.
Podla mna je vyhradne Bumgenius na takeho prcka dost neekonomicky, casto kaka a mozno po case zistis, ze mu na noc nebudu stacit. Ja som to testovala par krat, z roznymi vypchavkami a na noc pouzivam tvarovanu plienku a na nu vrchne nohavicky. Neskor, ked ti mala bude cikat vasci objem a menej casto ti mozu pretekat.

Budem opakovat mnoho inych mamiciek predo mnou, ale prihovaram sa za nakup roznych druhov a znaciek plienok, uvidis, co sa ti osvedci.

emmka3
23. okt 2009

baby, viete mi poradit dobre PULky vyslovene na klasicke stvorce?
dik.

sissik
23. okt 2009

emmka na klasicke stvorce boli zo zaciatku ako uliate IV, ale velkost L je na zuzku malo. tak teraz dam thirsties. su sice volnejsie, ale to nevadi

wwcko
23. okt 2009

miracle, ja som ich nastastie nekupovala ale dostala. mam ich od kamosky ktora ich kupovala vo Francuzsku a uz nechce mat deti tak mi ich dala. Tam boli asi lacne ked kupia tolko rovnakych, ale darovanemu koni na zuby nepozeraj a aj sa cudujem ze mi ich dala a nie predala. teraz pozeram po nejakych inych, ale stale sa neviem rozhodnut... 😒

snikol
23. okt 2009

dudri maly uz nema plienky,skusenosti si zbieram pre druhe babo. 🙂 😉

maminky vdaka za rady. 🙂 🙂