Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
7. jan 2010

ja uz som mailovala do toho slovenskeho shopu, ci ich bude vediet zabezpecit. z ciech by boli pekne drahe, stacia mi tie australske predrazene 😀

dahlia23
7. jan 2010

nooo, sisa, tedaaa... tie sú fakt pekné.
ja tie plienky teda už riešiť nebudem... viacvrstvové nejaké aj mám, to ma ani nenapadlo. 🙂

verulka
7. jan 2010

cafte kocky-
mam dotaz...nemate niektora ten zlavneny kupon na babykind?
a druha vec- idem predavat plienky, kedze odkedy mam susicku a nocnikove dieta, potrebujem max polovicu..ide hlavne o kapsovky a AIO velkost L 😉
ak mate zaujem, pisnite mi ip 😉 veeelmi priazniva cena bude 😀 zajtra upratujem krpcovi skrinu a budem triedit, takze bude aj zoznam konkretnych kusov 😉

dahlia23
7. jan 2010

sisa, super nápad to bol s tými vv
môj muž na mňa pozerá ako na cvoka, lebo som sa dotrepala do obývky s plienkami, snapkou a bábikou a čarujem 😀
sa mi páčia aj BL bambusové štvorce 40x40 zložené na nohavičkovú plenuchu, do toho vkladačka a na to snapka. asi si ich pribalím do nemocky 😀

emjee
7. jan 2010

poznate plienky sketch? prave bezi aukcia, tak reku ci mam prihodit 😀

dahlia23
7. jan 2010

emjee, ja som niekde v diskusii že ktoré plienky sa neosvedčili čítala, že Sketch nebrať. teda, ak platí, že výrobca je firma medley...

dahlia23
7. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

koty a lusita to napísali. tak neviem... 😒

dahlia23
7. jan 2010

a ešte tuto, som sa celkom pobavila 🙂
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?...
si vyklikaj to o sketch, mňa zaujímali aj IB, tak som to čítala celé

dahlia23
7. jan 2010

ale na weboch, kde ich predávajú, vyzerajú tie plienky dobre, aj by som sa dala nahovoriť 😉
a čo sa týka toho, že vyrobené v Číne, aj Gro Baby sú Made in China a jedna stojí bezmála 20 eur

sisa.b
8. jan 2010

dahlia, aj IB su vyrobene v cine 😉

jaandy
8. jan 2010

izabelkak
mam flisove separacky od ellas house a potom take co som si nastrihala z metraze, dzabem to do pracky vsetko spolu 😉

podla mna tie orechy zas az tak neperu 😀 takze keby som ich do pracky nedala tak si rozdiel nevsimnem 😀 ked je nieco flakate tak to isti zlcove mydlo a kopa perkarbonatu na namacanie aj do prania (davam aj na farebne veci a nic nevybledlo)

dievcata perie vam ecover normalne ako prasok alebo len tak "akoze" ako orechy?

(inak sem tam pre svoju radost periem v lovele lebo zboznujem tu vonu) 😀

jaandy
8. jan 2010

emjee
BL nevediem ale flexitot su super!!! nasaju dost a tvarovo su sikovne, stale rovnake aj po x praniach, je to teda draha ale velmi sikovna plienka, tak isto sa mi osvedcili este kissaluvs, dobre tesnia okolo noziciek a nasaju celkom slusne na to ze su tenke, na von by osm do nich supla este vlozku ked ides na dlho ale inak dobre aj bez, niekde som ich videla po 7€ 😉

stanusa
8. jan 2010

ahojte,
sisa.b chcela by som sa ta opytat na tie vv - viacvrstvove plienky, daju sa skladat aj ako klasicke stvorcove? a to potom dovnutra davas este nieco? som uplny amater popri vas baby 😕
dakujem za odpoved

masabi
8. jan 2010

erikasadek,poradis nejaky kontakt kde si kupovala latrkove plienky toho druhu co mas bambino mio?

dahlia23
8. jan 2010

jaandy, podľa mňa ecover perie o málinko lepšie ako orechy. ale na Lenkine zapatlané oblečenie to aj tak nestačilo. museli sme ho zrušiť.

izabelkak
8. jan 2010

stanusa, tuto je dobrý návod, len ja to nerobím také bokové, na velkosti M zohnem podla návodu len vzadu, vpredu nie, S-ká neohýbam nikde tie už mám ltt, dudri tu dávala slovenský odkaz ešte pár strán dozadu pohladam Ti to http://www.diaperswappers.com/forum/showthread....

dahlia23
8. jan 2010

ja som ju včera takto skladala, tú vv
http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c...
skúsim ešte ako napísala izabelkak 🙂

izabelkak
8. jan 2010

podla mna tá bokovečka je asi skor pre vačšie mimi čo už chodí, ale dost sa mi šiklo zložit ten zadný okraj podla toho návodu pri tej velkosti M inak nám bola ešte velká takto super, a vv mi v pohode takto udržia praženicu, max. malinká bodečka na vrchných gatkách... a ak budeš mat celuloz. separačku v plienke tak je to o to lepšie dost do seba natiahne tak to potom tak lahko nepretečie....

izabelkak
8. jan 2010

inak aby som to zložila tak ako v odkaze na nosime, musela by som mat asi ešte vačšiu vv? no stále sa človek učí, postupne, ale vv sú podla mna super, asi ešte dokúpim, aj ked by som radšej ten prefold od Anavy....

dahlia23
8. jan 2010

inak, tie prefoldy od Anavy sú úžasnéééé. nepísala si jej náhodou. Ja mám pocit, že jej pomahá s tým šitím aj sestra. Mne robila tie vlniaky, len musím kamoške zavolať, či ich už zaplatila. Keby nebol taký problém s tou platbou do ČR.... ☹

crysmile
8. jan 2010

baby nemate niektora zaujem o loviky - vlniaciky? predavam.. 😉

alenk
8. jan 2010

ahojte latkovkarky 🙂 tak mi napadlo, mozno to tu uz je - ak ano prosim usmernite ma, ci niektora skusena mamicka neviete spravit nejaky zoznam - ake typy latkovych plienok treba na zaciatok. kazda ma skusenosti s inymi znackami, takze o znacky mi nejde, ale skor o pocet kusov pre ten ktory typ.
browsujem kade tade a tych informacii je strasne vela, ide mi z toho prasknut hlava 😒 myslela som ze nacerpam vedomosti z tejto diskusie, ale je fakt rozsiahla (ja zvladam velke diskusie, ale toto je fakt veeela 🙂 )
tak ak by ste niektora mali cas, tak mozno nejaky album, hm?

labutka
8. jan 2010

crys, jaku velkost mas tie vlniakz? a farbu?

tie gro babz nemaju flis navrchu?

matja, my chodime plavat s imse vimse plavkami, a ziadne protestz neboli. a adam 1 x do nich aj kakol (stihol skor nez som ho vytiahla s vody) a neprepustili nic.

dahlia23
8. jan 2010

labutka, gro baby sú biobavlna v základnej plienke. ten extra booster je z jednej strany bavlna, z druhej flís. asi ako komu vyhovuje.

stanusa
8. jan 2010

alenk kukni na str.440, mozno ti pomoze 🙂

stanusa
8. jan 2010

diky baby ste mi pomohli, uz mam aku taku predstavu a myslim, ze to aj zvladneme 🙂
este dokupim celulozove separacne pl. , vv aj velkost M a snapi sponky a sme vybaveni...zatial

etuska
8. jan 2010

ahojte kocky,
dik za rady-plienocky som uz objednala-teda len znacku Baby Lucy,ale zobrala som "z kazdeho rozku trosku" 🙂 -Organic,Classic i bamboo-tak uvidime ako sa osvedcia-dalsie budem dokupovat priebezne.

emjee
8. jan 2010

diky diky 🙂

kolko vam schnu vlniaky? som cih lanolinovala predvcerom a mam pocit, ze su este mokre 😅 a lepia jak svina 😀 nepolepi nam to potom gate?