Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mirca
12. feb 2010

Dievcata, ktore latkujete dlhsie a mate svoje oblubene plienky, po kolko kusov z nich mate? Viem ze mam skusit co mi bude vyhovovat, len chcem mat predstavu 🙂

dugyna
12. feb 2010

baskaj to aj mna by azujimalo ci by sa nedala ta akcia skombinovat..aby sme mali aj taku aj taku plienocku..

mirrus fakt dobra akcia 😉

katia7
12. feb 2010

ahojte,pouzivate prosim vas ten extendor ci co to je? a je lepsie dovypchavat tymi vkladacimi plienkami co predavaju alebo stvorcovymi napr. tymi bambusovymi? a ako maju byt velke,toje dobra ze 40 na 40cm? ja si tofakt neviem predstavit vdaka

emmka3
12. feb 2010

katia, extendor som pouzivala len ked bol maly maly ... cca do 10 mes. potom sme sa nejak vmestili do bodyniek aj bez neho a uz ficime bez neho ... plienky dovypchavas podla potreby, ja len na noc, BL bambusovym stvocom 40x40, vpredu este ohnem raz na chlapceka 😉

baskaj
12. feb 2010

dahlia, dugyna - IP

emmka3
12. feb 2010

mirca, ja mam svojich oblubenych 5ks, BL Organic, mam ich na den ... ostatne mam max po 2ks, aj ked su tiez oblubene, napr. BG Organic, IB SIO, BI Bambo Extra, SWB Velur Onesize, ...

dugyna
12. feb 2010

baskaj dik za info 😉

diocka
12. feb 2010

ahojte
idete si niekto z BA objednavat tie BG - zanie? zeby sme sa sajbli na postovnom🙂

julia30
12. feb 2010

mirca tak ja latkujem od zaciatku co sa mala narodila a mala som len klasicke stvorce a kedze som chcella usetrit co najviac tak najviac teraz mam positych haipa daipa tych mam 19 ks 🙂 a kedze nepoznam ine su super ;) este tam davam bL vkladku 30x30 ale teraz som si posila bambusove vkladky 30x30 z bambusoveho takeho sametu tak uvidime ake to bude ;)

a potom mam este 4ks sckoon organic ale tie davam tak na noc alebo na dlhsiu dobu von a tak kedze lepsie drzia a tesnia ako tie moje vytvory 🙂 ale kedze som si na tie haipa daipa kupila BL pulky tak je to dobra kombinacia ;)

emjee
12. feb 2010
zajaciq
13. feb 2010

emjee maly predator v akcii 😀

etuska
13. feb 2010

labutka-dik 😉

dahlia- z ktorej stranky objednavate?-z tej UK na kt. som dala link?

dahlia23
13. feb 2010

etuska, nene, ja som myslela na tu akciu u miruss

etuska
13. feb 2010

dahlia-tato?

http://www.ekoplienky.sk/product/bum-genius-org...

Ja mam BG Flip Stay Dry-zatial len odlozenu pre mimco-ale je paradna-uz sa tesim ako ju vyuzijem 😵

dahlia23
13. feb 2010

etuska, áno, tá

baskaj
13. feb 2010

baby, do koľko kg cca ste využili IB Sko??? neviem, či mám kúpiť aj S pre ďalšieho krpca, keď už idem objednávať ďalše IB Damiánovi (ako reprezentačné)... alebo od koľko kg ste dávali Mká???

izabelkak
13. feb 2010

ahoj dievčatá, chcela by som sa opýtať na kikko bambusové štvorce ako savé sú tieto plienky? dalo by sa to prirovnať k vv?

nám sa už lanolínujú BI shorties, hodím ich do albumu sú krááásne...

emmka3
13. feb 2010

baskaj, my sme davali IB Mka od zaciatku, Ska su malicke ... neviem kolko maly mal v tych 4,5 mes., mam to v albume, tak kuk ... on bol malinke babo ... na Mkach sme frcali, frcime doteraz 😅

izabelka, mne pridu bambusovefarebne kikko savejsie ako vv ...

izabelkak
13. feb 2010

emmka dík za info, a vv skladáš na chlapčeka či dievčatko🙂)) no myslím či na 12 sacích alebo a 24, to len pre porovnanie, lebo tie kikko mi prídu že by mohli byť štíhlejšie do zavazovačky ako vv na dievčatko...

emmka3
13. feb 2010

ja davam vv vacsinou len klasicky, na obdlznik, na tretiny po dlzke ... niekedy ked sa mi chce, tak dam na chlapceka, ale to sa mi musi fest chciet 😉

izabelkak
13. feb 2010

aha takže dávaš na 12 sacích, tak to by nám mohli cca tie kikko bambusky stačiť... tak asi oskúšam...

etuska
13. feb 2010

Baby-tak na novoška davate na noc bambusove stvorce+snapka+vrchne nohavicky?
-alebo mam davat Baby Lucy +pripadne dovypchavat?

mimkao
14. feb 2010

Ahojte. Nečítala som diskusiu, keďže tu je strašne veľa príspevkov, tak prepáčte, ak položím otázku, ktorá tu už možno bola... Chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s plienkami BumGenius Onesize, ale nie organic. A ešte, že či to je dobrá cena 19.88€ za jedny vrchné nohavičky + k tomu dve vkladacie plienky. ďakujem.

crysmile
14. feb 2010

mimkao, tak bum genius onesize vraj chvalia, ja s nou osobnu skusenost nemam.. par stran dozadu bolo o tom pisane.. a ake myslis nohavicky a vkladacie plienky? bum genius?

mimkao
14. feb 2010

Áno, áno, bumgenius. Len chcem vedieť, či je to dobrá cena.

crysmile
14. feb 2010

no tak takto sa dako pohybuju ceny za BG.. a nevies hodit link, ze ake tie vkladacie plienky? ale teraz bola aj akcia na BG farby zinnia, neviem ci vies na ekoplienky.sk.. len horsie je, ze neviete pohlavie..

mimkao
14. feb 2010

tu je link:
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

no, pohlavie zatiaľ nevieme, ale bude to chlapec... 😀
idem pozrieť na tie ekoplienky.

crysmile
14. feb 2010
crysmile
14. feb 2010

heh, to je dobre, pohlavie este neviete, ale bude chlapec 😀
ved vlastne ty uz mas aj nejaku skusenost so styrmi detickami.. a ides latkovat prvy krat?

mimkao
14. feb 2010

hej, idem prvý krát. dovtedy som o tom nepočula, teda ma to nejak extra nezaujimalo. Ináč, by som začala už skôr. No, ale tak aspoň teraz chcem skúsiť... 😅 No, hej, pohlavie ešte nevieme, ale ten chlapček je taká túžba naša. 😵 😵