Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dahlia23
27. feb 2010

ja dúfam, že akcia bude, kým pôjdem do pôrodnice. notebook neberiem, cez mobil to neni ono. 🙂 takže čakám ešte na akciu a idem rodiť. 😀 inak, dneska mám termín od lekárky. ale čo mám robiť, keď akcia na flip ešte nie je 😀

dahlia23
27. feb 2010

baby, ja viem, že je to od veci, ale máte niektorá kúpacie vedierko?

mneme
27. feb 2010

dahlia, napisala som ti do temy o vedierku 😉

ja si inak na tie flipky tiez robim zalusk, ale hladam partacku (idealne z ba), co by isla so mnou do toho - v modrej alebo zelenej farbe. uz fakt nemozem mat dalsie dve aio plienky 😖

inak baby, co ste vyuzili valentinsku bg akcosku - ako sa vam pozdava odtien zinnia? na fotkach vyzerala o dost krajsie, musim si na nu zvykat. ale na druhej strane bg v3.0 je moja oblubena plienocka, takze je to len taky nepodstatny detail 😎

inul, da sa poskladat cela vybava aj z aio plienok, ale a) je to riadna palka, b) nemozes ich vobec alebo nie tak dobre povypchavat ako nohavickove (to je minus hlavne na noc) c) niektore z nich dost dlho schnu (napr. bg organic) d) pre novoska problem v tom, ze vacsina z nich nezabezpeci balenie nasiroko . lepsie je mat z kazdeho typu plienociek cosi, na kazdu prilezitost sa ti osvedcia ine a kazdemu babu/mame sedi nieco ine. inak pred casom som aj ja v tom mala riadny hokej, som sa tu bab pytala na uplne hovadinky a teraz ako mudrujem 😀 do toho sa dostanes rychlo, uvidis 😉

julia30
27. feb 2010

mneme take sme boli asi vsetky ze najprv uplne mimo a teraz ked uz to riesime prakticky tak sme mudre jak radio 🙂

julia30
27. feb 2010

a este som zabudla dnes budu mat premieru GB 🙂 tak som zvedava mame aj dve nahradne vkladky tak dufam, ze nam to do vecera vydrzi 🙂 ked ne berieme este nase bambusove HD lebo tie GB mame vyprate len raz ale neda mi to neskusit ich v originale ;) lebo gatuse uz vo velkom pouzivame ako pulky lebo su nadherne 🙂

potom zreferujem 🙂

zajaciq
27. feb 2010

mne este nedosli BG 😕

zajaciq
27. feb 2010

inac akcia na flipku uz je teraz som klikla.. asi uz objednavate

zfidorka
27. feb 2010

zajaciq - ani mne este nedosli BG, to vies, kym dorazi posta do KE 😉

miruss
27. feb 2010

Ahojte.

Už som spustila akciu na plienky BG flip. 🙂

zfidorka
27. feb 2010

miruss - uz sme si vsimli 🙂 bude akcia casovo obmedzena?

miruss
27. feb 2010

To záleží od výrobcu, zatiaľ neuvádza žiadne časové obmedzenie.

dahlia23
27. feb 2010

ja som už objednala. 🙂
Mirka, prosím Ťa, nemohla by si zverejniť rozmer tých vkladacich plienok. Lebo som z toho jeleň obecný. Objednala som len tu organic.

mneme - ďakujem za to vedierko, snáď to bude ok. 🙂

zfidorka
27. feb 2010

dahlia -to je teda rychlost 😉
ja tiez hladam partacku na flip (najlepsie KE), farby sa tentokrat daju kombinovat 🙂

zajaciq
27. feb 2010

zfi ja by som vzala zelenu, ale zatial mi to neponahla 😉

mneme
27. feb 2010

zarobila som si sliz 😅 a chystam sa v nom oprat najblizsiu varku plienok. trochu sa ale bojim toho mydloveho puchu. aky etericky olej mozem pridat na extra plakanie do octu a v akom mnozstve? je napr. levandula vhodna?

mneme
27. feb 2010

bratislavcanky, neprida sa teda niekto k flip?

dalia, takze ked mas objednane, mozes uz zajtra porodit 🙂 ako sa citis?

dahlia23
27. feb 2010

mneme, vôbec sa necítim tak, že by som mala ísť rodiť. 🙂 Ale nakoniec teda určite porodím. 🙂

izabelkak
27. feb 2010

ahoj kočky, konečne mám čas trochu písať....

s tými BG láskavo neprovokujte... ani nejdem k miruss kuknúť🙂))

ad výbava len z AIO: popravde niektoré kvalitné nohavičkové stoja rovnako ako AIO, ak budeš mať len AIO nemožeš použiť vzdušnejšiu a prírodnejšiu variantu vrchných gatí - ja viem som s tými vlniakmi už trápna, ale človek nemože dopredu vedieť či nebude mať dieťatko citlivú kožu....

my fungujeme momentálne tak že: doma cez deň - štvorce, viacvrstvené,zavazovačky a rozne savé vkladky/plienky na to vlniaky, keď ideme von spravidla AIO, do nosítka skor nohavičková a vlniaky, a na noc nohavičková a vlniaky... ale ako to bude zase o pol roka kto vie... ja myslím že sa to počas plienkovania dosť mení, a každý si nájde to svoje naj....

na úvod radšej nekupovať vela klavne nie veľké množstvo z jednej značky a tipu plienky ale z každého tipu a značky čo to, štvorce to vždy istia a radšej dokúpiť potom....

mneme
27. feb 2010

iz, nie zeby som chcela provokovat, ale tie bg flip su aj s vkladackou organic 😀

henushka
27. feb 2010

baby, dneska mala bola asi tak hodku v nakakanom a mala cervenu ritku. ona totiz slecna je uuuplne pokojna aj ked je uuuplne pokakana 😅 ale nie som si ista, ci to nahodou nebolo aj flanelovou plienockou, ktoru som doposial nepouzivala. zrovna som testovala, kolko nasaje, a netusila som, ze ma vylozene 😕

mate niektora skusenost s tym, ze by ritka nejako zle reagovala na flanel?

henushka
27. feb 2010

a este dalsi dotaz - mate niektora skusenost s plavkami Popolini? Chystame sa chodit na kurz, tak ci je to bezpecne?

zmrzka1
27. feb 2010
izabelkak
27. feb 2010

henushka to ťažko povedať, ale skor by som povedala že ju podráždila tá stolica...

a koľko vrstiev má tá organic vkladačka? info je len pri stay dry... no ja si asi radšej počkám na vaše recenzie 😀

etuska
27. feb 2010

ahojte kocky,
ja som si BG Flip Stay Dry kupila pred par tyzdnami tu v UK a sice nemame odskusanu(kedze este nemam na kom) 😀 -ale skusila som vyprat a vyschlo to cca za 1 den-mam zelenu 2ks a je kraaaasna 😵

julia30
27. feb 2010

aj my uz mame objednanu s Dahiliou a uz sa na nu tesime 🙂 jeeeeeeeeejo 🙂 a ja budem mat zelenu 🙂

izabelkak
27. feb 2010

julia a ktoré vkladačky si si objednala? aspoň možeš porovnať s gro baby...

a tú ste už mali oblečenú?

julia30
27. feb 2010

gro baby su bomba ;) dnes sme cich mali prvy krat kompletne ;) lebo sme mali suche vkladky 🙂 ale boli len raz oprate tak moc nevieme ci nasali 🙂 nas kakos ich uz aj pokrstil :D ale len kusok 🙂

ale aj gate sme dali samostate na tie nase HD a tie gature GB su skvele 🙂

vlniaciky som si objednala tie co tu niekto ukazoval tie rucne pletene tieto. http://www.klbkovlny.sk/product_info.php/vlniac...

uvidime ake budu dufam, ze okis ;) zu by mali buduci tyzden dojst uz sa na ne tesim 🙂 lebo spavame v PULkach a tie mame ptoom taaaaaaaaaak mokre plifenke ;) uz sme zasa zacali prebalovat v noci dokonca 2x lebo sme zacali cez den davat vodicku 🙂 tak uz curame este vacej :D ale vodicku davame len na stikutku ale uz z poharika ;)

zuzu23
27. feb 2010

ahojte baby,
chystam sa objednat bg flip v akcii, ak by ste sa niekto z bratislavy chceli pridat, dajte vediet, usetrili by sme na postovnom 😉

A este jedna otazka na tie, co ste stihli vyuzit valentinsku akciu na BG (ja som nestihla☹ )Ak by ste mali niekto navyse jednu plienku BG organic, rada kupim

dahlia23
27. feb 2010

etuska, prosím Ťa, aká je tá stay dry plienka rozmerovo? A tú organic nemáš? Ja som objednala len tú organic, tú stay dry som nejak nepochopila... Tá sa dá použiť aj samostatne alebo len s tou organic?
Som happy, akciu som stihla,zajtra môžem porodiť. 🙂

izabelkak
27. feb 2010

dahlia používa sa to samotastne, ale možno by sa dalo aj spoločne len eviem či by to tam šlo zastrčiť, ale tak asi hej...