Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

izabelkak
13. apr 2010

kočky a aké ca. zľavy bývajú v ten týždeň látkových plienok?

crysmile
13. apr 2010

ja som mala dnes bg organic u kamosky na navsteve a pekne vydrzala.. aj ked si myslim ze tym ze si ju setrim este nema uplnu savost.. ale dnes na plavarni sme machrovali s IB oranzovou, boli sme prvy krat a maminy len tak pozerali ze co to je.. ta osveta by sa veru zisla, mnohe to v zivote nevideli..

emjee
13. apr 2010

prosim vas, niekto tu raz pisal, ze kupuje vonny olejicek na plienky v dm - kde to mam hladat (resp. mm ked ho tam poslem)? 😀 dik

crysmile
13. apr 2010

emjee u nas su vonave oleje tam kde su sviecky tie vonne, neviem ako to vy mate usporiadane..

emjee
13. apr 2010

to ani ja crys 😀
a ake mate plavecky?

emjee
13. apr 2010

tie shorties / logies od BI sa lanolinuju?

izabelkak
13. apr 2010

emjee je to pri aromaterapy, ako píše crysmile, pri sviečkach .... je to vlastne olej do aromalampy....

jasan, a treba ich nalanolínovať min. 3 x aby začali držať, ja do tých longies idem, na von budú super nebudem musieť na shorties rvať ešte tepláky a pod. a keď oskúšam anavy vlniaky potom si asi kúpim aj od nej longies, ona robí taký strih skor teplákový či akoby som to napísali, pričom tie BI sú skor ako kamaše....

crysmile
13. apr 2010

emjee hanba, hnusky som mala.. 😝 ale dnes to bola necakana akcia, zobrala nas kamoska, ze ked prsi, tak urobime aspon detom radost a pojdeme sa kupat.. a ja ziadne plienky ani nemam, takze sme mali hnusku hnusnu.. no ale vdaka za tu radu zobrat to popolini vrecko na mokre plavky.. parada.. a kedze sme tam prisli aj odisli v latkovke, tak aj tie som si tam rovno hodila..

emjee
13. apr 2010

iz myslis taky ako boli tie farmers teplaky - s tym pruhom uprostred?

crysmile
13. apr 2010

inak baby, ja som teda mimo, ale ako to idete tie kikko kupovat v dmke? kolko na to treba bodov? lebo ja mam zatial len tri tieto bambusky, ale zboznujem ich.. super stvorce.. ja mam nazbieranych velmi vela bodov, ale neviem ako to vyuzit..

emjee
13. apr 2010

crys - 150 bodovu knizku a odtial vyuzit 15% zlavu na dalsi nakup - tak myslim ja

emjee
13. apr 2010

jaj este je tam 25% joker na vyrobok podla vlastneho vyberu

izabelkak
13. apr 2010

resp. použiješ žolíka či ako sa to volá v 150 bodovej je 50% na jeden lubovolný tovar a v 100 bodovej je 25% zlava na jeden lubovolný tovar,to vychádza lepšie....

emjee myslíš tie od anavy? no videla som ich len na tom jej novoškovi a vyzeraloto ako velmi slušivé tepláčky, nájdem tú foto....

izabelkak
13. apr 2010

emjee tu sú tie anavy longies, sú krásne, ja si asi vezmem tie modré s ružovou či aké sú to, mne sa dajako viac páči tie chlapčenské farby..... biele sú tiež krásne no ale tie by vyzerali🙂))

http://www.flickr.com/photos/ivuskah/4368290514...

http://www.flickr.com/photos/ivuskah/4358978263...

http://www.flickr.com/photos/ivuskah/4358978285...

reva
13. apr 2010

Ahojte,
neviete mi poradit kde zohnat wonderos kapsy ??
A este jedna otazocka... ako periete vlniaky ....setrne a predsa ako znich dostat skvrny po prazenicke ??

Veelka vdaka 🙂)

crysmile
13. apr 2010

aha, tak to si musim tu knizku vybrat? akoze pridem, dam kartu, dostanem tu knizku? a potom je tam kupon na zlavu? no my tam mame asi okolo 250bodov

izabelkak
13. apr 2010

reva tie wonderos inzerovala wild.horses, neviem či to má ešte v bazári keď tak jej napíš...

no asi nepomožem lebo mám všetky vlniaky farebné a není na nich kaku vidno, ale teda aj tak najprv zaperiem žlčákom a potom periem v prostriedku na vlnu, ak je len trochu chytení okraj zaperiem ho žlčákom, potom tuhou lanzou a usuším a použijem znova....

izabelkak
13. apr 2010

crys v takom stroji Ti vybehne kupon - teda najprv načítaš kartu, navolíš čo chceš, vybehne kupon a ten dáš pri pokladni a ona Ti dá knižku, odtrhneš čo chceš v aktual.nákupe použiť a dáš jej....

izabelkak
13. apr 2010

reva no už ich tam nemá, ale tak skús jej napísať, ona predáva nové plienky zvačša...

ewulalia
13. apr 2010

čafte dievčence,
ja len taká otázočka... zas idem čerpať od skúsenejších 😉 😀
Keď nakupjete na bráne... ako jednoducho si prerátate koľko to cca vychádza v €čkach. Lebo akože sa mi nechce pri každej jednej veci prerátavať a rozmýšľať či sa to oplatí, teda či je to super cena alebo ... Inak na výber je tam tohooooo... kým sa v tom zorientujem a preštudujem zas novinky... to bude hádam aj po plienkovom týždni 😀

mneme
13. apr 2010

ewu, ja ratam orientacne 25 czk ku 1 € podla nbs

crysmile
13. apr 2010

diky baby.. a teda sa lepsie oplati vybrat si knizku za 100 bodov, hej? lepsie sa to potom oplati? kolko podla vas budu stat eur tie bambusky? asi okolo 8, nie? tak to s tou zlavou bude fajn cena

emjee
13. apr 2010

iz nech kukam ako kukam ja v tej 150 bodovej vidim len 25% jokera - aspon tak maju na stranke napisane 😅

emjee
13. apr 2010

ocujte a tie kikko bambusy su len 70x70 a potom ta osuska 90x100? nie je to malo tych 70x70?

crysmile
13. apr 2010

emjee, z toho sa ti aj tak stane obdlznik.. ale je to dobre, poskladas na obdlznik a vlozis ako vkladku, saju super 🙂 a su makke 😵

crysmile
13. apr 2010

takze len v 150bodovej je joker?

emjee
13. apr 2010

crys nie, podla mna je v kazdej 50, 100 aj 150 bodovej ale v kazdej je len rovnaky joker - na 25% zlavu (tak pisu na stranke dm-drogeriemarkt)

crysmile
13. apr 2010

hej, je to tak, len 25 percent je v kazdej, ale potom si mozes aj nejaku zlavu na cely nakup uplatnit.. potom to zas bude lacnejsie..

emjee
13. apr 2010

😀 myslis, ze mozes pouzit jokera a zaroven zlavu na cely nakup? 😀

izabelkak
14. apr 2010

aha tak mi už asi hrabe🙂)) crysmile v tej 150 bodovej je vačšia zlava na celý nákup je tam 15% v 100 bodovej 10% dúfam že toto som nepopletla🙂)) nechápem potom kde som prišla na tých 50%....

emjee u vačšieho bába s dajú použiť len ako vkladačky tie štvorce, ale ja presne to potrebujem 80 x 80 mám MaM happy square a som spokojná....

inak som čítala ževraj tie nebielené bambusky menej strácajú tvar ako tie farebné, tak ja asi skúsim tie kúpiť....