Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
14. nov 2008

ahoj verul a nedas sa nahuckat? tak by si mohla latkovat od zaciatku..
ozaj, uz minule som sa ta chcela opytat, ze ci si vyskusala tie vlastnorucne utierky na ritku malemu.. co na to hovoris?

verulka
14. nov 2008

crys, nakoniec som ich este neporiesila, tak umyvame ritku vodou v umyvadle..ale on teraz kadi ako hodinky, takze pohoda- vzdy sme doma..vsetko uz mam nachystane,len som sa est enedokopala k tomu to pripravit..mne aj dlho trva, kym sa rozhybem k lanolinovaniu 😅
no jasneee 😀 aj nosit budem od narodenia 😀 ale nie, kebyze mam kludnejsie deti, tak by som sa moooozno dala este ukecat( vsak casu mam) ale to u nas nehroziii 😀 ja budem potom radsej len dobrovolny poradca 😅 😀

olinka6226
16. nov 2008

takze baby plienky objednane a zaplatene. tak sa tesim kedy pridu. inak bihan dnes som objednala loviky tie roll up. tak ratam ze cca o mesiac mi pridu. uz sa tesim na colnicu 😠 😖 je mi zle uz ked si na tych 10 hodin na colnici spomeniem 🙄 ale tesim sa na ne strasne

kili
16. nov 2008

oli, nemáš náhodou prezentáciu ty plienok 26.11. v MC Budatko?

olinka6226
16. nov 2008

ano mam 🙂 prides?

kili
16. nov 2008

ešte uvidím, chcela by som nejaké látkové intimky, takže ak dovtedy zostanú nejaké peniaze 😀

kili
16. nov 2008

a teda som sa aj chcela spýtať, či budeš mať tam nejaké intimky 😅 , preto som sa vlastne pýtala 😀

olinka6226
16. nov 2008

intimky mam len od IV ak myslis slipky. ak myslis normalne tak tie mam aj BL

kili
16. nov 2008

myslím slipky, vložky nepotrebujem, mám kalich. A tie IV sú dobré? čo asi stoja?

olinka6226
16. nov 2008

tie su fajn. V baleni je 3ks a stoja 249sk

kili
16. nov 2008

fu, tak to je riadna pálka 😲 , tak to si teda ešte budem musieť riadne rozmyslieť

olinka6226
16. nov 2008

no jasne... inak ja pri kalichu nepotrebujem slipky... a na noc ked si kalich nedavam mam BL vlozky a tie vyjdu cca 85sk ta kapsa a vlozky po 30sk... na 3-4 noci miniem tak 1-2 vlozky. s tym, ze ja v noci velmi nekrvacam, cize uspinenie je minialne a to vzdy rano preperiem a do vecera pripadne dalsieho dna uschne.

kili
16. nov 2008

no ja chcem tie slipky používať proste furt, takže to je dosť veľa, prať ručne sa mi ich nechce. A tie BL majú slipky?

olinka6226
16. nov 2008

nie slipky som u nich nevidela ved si pozri na www.plienka.sk

sjuzocka
16. nov 2008

baby, chcela som si objednat ten cinsky nocnicek kedze sa nam dari bezplienkovat ciastocne, teda odchytavat kako, ale ked chcem z mokoshopu ist platit tak mi hadze error a neda sa to objednat :( ako to riesit? :(

fibi
16. nov 2008

tak som rada, že som tým IB odolala, lebo lujza za posledný týždeň pocikala asi 4 plienky 😵 A to mám už kúpené mydlo a sódu, že konečne vyskúšam vyrobiť sliz...

sjuzocka napíš IP bore, alebo jabrunkovi, ale tuším aj olinka bude mať čínske nočníky 😉

kili
16. nov 2008

sjuzocka, na pravo sa dá prepnúť jazyk ale tak isto aj mena, takže si to poprepínaj a potom ti vyhodí sumu v SK 😉

olinka6226
16. nov 2008

fibi nabuduce nekupuj mydlo. ti odsypem z toho mojho mydloveho prasku ved to neminiem do konca zivota 🙂

olinka6226
16. nov 2008

a navyse najnovsie periem v orechoch, cize sliz som uz nerobila asi mesiac.

fibi
16. nov 2008

tak fajn oli 🙂 skúšala som tie orechy od teba, vyskúšam sliz a porovnám.

mouse
16. nov 2008

Ahojte,
kocky, periete v tom slize a ochorechoch v automatickych prackach? Pred plachanim tie orechy vyberiete?

mon25
16. nov 2008

Oli a peries v orechoch aj biele pradlo? Mne sa teda zda ze z nich biele zltne.... u plienok mi to nevadi, ale ja periem vsetko naraz, tak sa bojim orechy na biele....mam aj sol ( Ulrich ) ale ta asi neni taka ucinna aby to nezozltlo, tak neviem 😠

mon25
16. nov 2008

Mouse, ja periem v aut. pracke a nevyberam pred plachanim

olinka6226
16. nov 2008

moni a ake orechy mas? take drobne alebo tie velke? ja periem v tych velkych, s tymi malymi nemam dobre skusenosti. a ked periem biele pridavam trochu bieliaceho prasku (sol na skvrny)

olinka6226
16. nov 2008

inak tie male orechy farbia a tie velke nefarbia. a ja tiez nevyberam

mon25
16. nov 2008

hm, ja mam asi tie male, je to skor taka drt 😝 a ani som nevedela ze su nejake velke a male 😉 a kde vezmem tie velke? tie male by som teda pouzila na tmave pradlo....

bihan
17. nov 2008

Ha, tak v poslednej dobe periem aj ja v orechoch, ale musí to ísť min na 60, lebo na nižších teplotách som mala pocit, že periem v čistej vode a pridávam kryštalickú sódu, ale biele prádlo v nich neperiem... natoľko im nedôverujem 😅 Tiež som nevedela, že sú dva druhy orechov.

olinka6226
17. nov 2008

mon tie mam v shope ja. ked ti budem davat tie plienky z uk, tak ti mozem doniest aj tie orechy

olinka6226
17. nov 2008

bihan a ktore mas ty?

taanak
17. nov 2008

Ja som doveru k orechom stratila, ked som v nich parkrat prala plienky - po oprati ich bolo "citit" 😝 . Takze naozaj skor na mierne spinave farebne pradlo.
Inak ak chcete prat a cistit ekologicky, tak DM rozsirilo svoju ponuku o znacku ECOVER 😉