Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
26. apr 2010

co hovorite na loviky jersey?

emjee
26. apr 2010

dugy ja idem do bbh 😉 mam doma tie magicky a su uplne uzasne, sice schnu 1,5 dna, ale do nositka uplne perfis, davam ich na prechadzky, do autosedacky, ... v pohode 4 hodiny v nich a zadocek je suchy

dugyna
26. apr 2010

emjee aj mne sa najviac pozdvaaju a su este k tomu aj jednovelkstne....tie vase magicky su krasne..ale podla mna trosku skoda na novoska kupovat S..to neskor kupime 😉

inak nie si sklamana ze na brane ziadna akcia?

julia30
26. apr 2010

emje ja mam crepe doma a mam aj Mko aj Lko kvetus ma tak 8,5kg a v pohodicke oboje budeme nosit aj nosime su to jedny z najoblubenejsich nohaviciek vrchnych aj s babyidea short legs ;)

mneme
26. apr 2010

emjee, ak ti stacia vlniaky iba na den, jerseyky su podla mna idealne na leto. ja som chcela denne aj nocne vlniaky, tak som kupila crepe a mam ich velmi rada. su spolahlive, pekne sedia a oproti natahovackam BI sa dobre instaluju

julia30
26. apr 2010

presne tak aj my ked sme latkovali v noci sme ich pouzivali uz sice casom tie naloze o druhej v noci ktore pusta moja dcera nevydrzali a bohuzial sa mi budila len preto ze mala precikane az na pyzamko a to som nezvladla psychicky a teda sme zasa na alanach v noci :( ale aspon ze uz ako tak eko jednorazovky vyrabaju 🙂

ale tak mozno casom ked budeme odplienkovavat tak to budeme riesit zasa 🙂

mneme
26. apr 2010

emjee, objednavka z brany v IP 😉
uff, som sa ovladala ako este nikdy 😀 dufam, ze do stredy si uz nic ineho k tomu nevymyslim 😖

emjee
26. apr 2010

dugy co ja viem, ani nie, beriem len to, co inde nie je alebo je drahsie 😀 resp. z plienkovej vybavy beriem len BBH 😀

julia, mneme dik - ano chcem ich prave na den na leto, mam jedny disany a jedny little beetle, pouzivam na noc a na vychadzky, povodne som chcela dokupit este farebne disany, ale objavila som lakavu ponuku na loviky 😀 (latkovky)

mneme
26. apr 2010

to je super cena

emjee
26. apr 2010

ze? 😀

emjee
26. apr 2010

aktualny stav - 7 ludi, 9777 kc 😀

etuska
26. apr 2010

baby-ktora mate tuto plienku?:

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat...

ako ste s nou spokojne?

Pripadne tieto vlnene nohavicky SWB:

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/5-1-Vrc...

avila
27. apr 2010

No baby, vidim ze to tvrdnutie BL trapi viacere. Ja som ich uz dostala take - z 2. ruky. Nevie i ich operiem v avivazi troska, fakt som bezradna. Ked zehlit sa nesmu, ze by som ich prezehlila. No neviem. Nechcem zase robit na ne pokusy.

A osvedcil sa vam extendor? Je prakticke ho kupit, ci ee?

pipera
27. apr 2010

etuska: my mame tu kapsovu a rozhodla som sa,ze este dokupim. je dobra, zalezi cim vypchas. dolezite je, ze tam velmi prijemny material co je v kontakte s kozou. Ale mam pocit, ze je mensia, fakt sa neda riadit vahou,ale rozmermi. mala je drobnejsia a ma okolo 6 kg a mame L-ka a su na najmensie zapnutie ok.

avila: ja mam dva druhy BL na skusku a celkovo niesom spokojna, nemam ioch rada. pouzivam ich ako plienky do rezervi.... navyse v porovnani TB co maju rovnake zlozenie podstatne dlhsie bambusky schnu.

avila
27. apr 2010

Ved ja ich mam tiez dve a tiez budu sluzit ako rezerva, takto vidim...

kkaattkkaa
27. apr 2010

Už sa pomaly začínam orientovať, no vŕtajú mi v hlave "Nočné plienky" - sú podľa vás potrebné ? Nestačí len nejaká dobrá vkladačka ho ci aj do najbežnejšej nohavičkovej plienočky ? Dosť by sa na to ušetrilo. Alebo je v tom ešte nejaký iná háčik...?

lindauciatko
27. apr 2010

Baby, nemate este niektora problem so strankou branakdetem.cz?
Ja ked natukam alebo aj kliknem na odkaz, asi 10 sekind je stranka aktivna, potom ocernie, (ako keby bola na obrazovke ta tmava folia ako na autach proti slnku) a stranka ostane neaktivna, nemozem nikde klikat...Vsetky ostatne stranky natiahne moj PC v pohode...

izabelkak
27. apr 2010

lindaauaciatko a neotváraš ju cez mozilu? ak áno skús explorer...malo by to byť o.k.

lindauciatko
27. apr 2010

Izabelka, vdaka, mala si pravdu, cez explorer to ide, neviem co je s tou mozilou 🙂 😉 😕

avila
27. apr 2010

Linda, to iste som mala aj ja a uz teraz chapem preco 😉

mneme
27. apr 2010

avila, aj mne bl bambusky stvrdli, riesim to suchanim po vyschnuti a da sa. tiez nepatria medzi moje favoritky, ale nasaju podla mna viacej ako tb bamboozle. tak ich davam na denny spanok.

extendor je super, ja ho dost vyuzivam, lebo martina nie je obrik, takze jej je kopec bodycok dobrych aj v mensej velkosti vdaka extendoru.

katka, k nocnym plienkam - zavisi od toho, ci planujes v noci prebalovat alebo nie, ci babo v noci pije a kolko a samozrejme od toho, ako velmi "cikajuce" je. Ja investiciu do nocnych plienok nelutujem, neviem si to s obycajnymi dennymi predstavit, lebo u nas aj swb velourka alebo bi bambo extra s bi prefoldami su rano riadne premocene. osobne za najlepsie vkladacky na noc povazujem prave bi bambusove prefoldy.

izabelkak
27. apr 2010
izabelkak
27. apr 2010

tak pozerám že poštovné zdarma je až nad 7 tis., tak to neviem či dáme dokopy keď nie sú teraz vlniaky, ani AIO?)

izabelkak
27. apr 2010

na druhej strane ak by nás objednávalo ca. 10 tak to poštovné zase nie je také hrozné.... no som zvedavá čo dáme dokopy, akurát teda zistím kedy budú ca. vlniaky a AIO....

karaa
27. apr 2010

riesili ste plienky na novoska, takze ak mozem, aj moja skromna skusenost. Mala ma sedem tyzdnov a mam presne taky isty nazor ako pise busni. Latkujeme od prichodu z porodnice a prvy mesiac ked kakala po kazdom papani, tak nam boli urcite najlepsie stvorce. Kombinovali sme ich rozne, ci uz obycajne /bavlna, bambus, kasmir/, alebo viacvrstvove. Na noc vacsinou obyc, na to viacvrstvova nato separacka. Teraz ked uz nekaka do kazdej plienky, tak na noc a na prechadzky davame nohavickove a tie este dovypchavam stvorcami, najradsej viacvrstvovymi. A na take male mimco netreba ziadne drahe nohavickove, super stacia a aj sedia napr. baby lucy. Ale cez den stale vacsinou len stvorce - bezproblemove pranie, rychle susenie a mozu sa aj zehlit 🙂 , kym sme mali balit nasiroko, tak poskladane na sestinky, teraz na osminky a na to PULky /nie tie uplne gumene, lepsie na malej ritke sedia ked je vonkajsia vrstva bavlna alebo velur apod./. Tolko moja doterajsia skusenost 😉

bambuska1
27. apr 2010

jeeej, ta anavy stranka je aka pekna

barbyes
27. apr 2010

ahojte,
neviete mi prosím Vás poradiť či sú lepšie Baby Lucy organic bio velour SML alebo tie obyčajné BL organic SML? Nevidím v nich veľký rozdiel, ale ževraj by mali byť tie z bio velúru mäkšie, ale či zasa potom nesajú menej... 😕
Vopred Vám moc ďakujem za radu

etuska
27. apr 2010

Pipera-dik 😉
No ja mam od kamosky pozicane Baby Lucy S a v bazari som kupila Tots Bots(a tie su teda riadne tvrde 😖 )-BL sa mi zdaju teda ovela prijemnejsie na dotyk.

etuska
27. apr 2010

mate niektora aj tieto SWB vlnene nohavicky?????

bambuska1
27. apr 2010

barbyes, BLvelur su maksie ale menej saju, BL organic s bambusovou vlozkou niekedy pouzivame aj cez noc.