Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

diocka
30. apr 2010

lenka, ja mam disany a drzia jak keby boli z igelitu. prave dnes som ich zase lanolinovala a asi som to prehnala s lanolinom bo lepia 😒 . podla mna su uplne perfektne, mne ani raz za pol roka neprevlhli. tebe kde nedrzia?

diocka
30. apr 2010

lenka, a plienka vyzera super🙂))

karaa
30. apr 2010

dugy, bol tam stanok latkovky.sk
uz mame aj my prve vlniaciky, aj little lamb mozeme testovat 🙂 aj labutku uz pozname, nam povysvetlovala ako a co 😉
ale inac celkovo to expo dost velka bieda ... teda aspon mne sa zdalo tych par stankov dost nezaujimavych /detske postielky, kociky, poistovne, anglictina od 3mesiacov, disney a polske vecicky... /
este ze mame tie nove plenuchy 😀

zajaciq
30. apr 2010

lenka si sikovna, pekna je ta tvoja prva plienka 😎 veru, keby som vedela sit, aj ja by som si posila... 😕

lenka138
30. apr 2010

emjee, ja som to robila tak ako si napísala. Vyskúšala a ked pretiekli, tak neopraté zase šup do lanolínu. Nechcelo sa mi po jednom cvrku prať.
Diocka ja mám tie disany nové a nie a nie ich dolanolínovať tak aby držali. To držanie, to som myslela na tie vlniaky čo dala link dugyna, že nepriliehajú okolo nožičiek

ďakujem za pochvaly, len mohla som aj skôr s tým začať a nie až teraz. No ale však bude hádam aj pre druhé 😉

julia30
30. apr 2010

lenka plienka vyzera perfis 🙂

emjee loviky som kupila oboje pouzivane tak neviem ;( ale na druhej strane ja ked nieco preperiem nejake vlniaky tak k nim hodim aj dalsie nejake vzdy :D

mneme
30. apr 2010

lenka, pekna plienocka, sikulka 🙂

monr
30. apr 2010

na výstave boli látkovky, na vlastné oči videné, kúpené bambusové vkladky a zajednaná šatka 😀

izabelkak
30. apr 2010

lenke je to fakt zvláštne, používaš lanolín z lekárne? a skúšala si nalanolínovať suché?

my máme tiež disany nepriestrelné....

och
30. apr 2010

ahojte

na vystave boli latkovky.sk a este jedna firma ale to som si nazapamatala 😉 akurat kocka z latkoviek zabudla doma krabicu a prave s tym tovarom co som chcela ja 😝 😀 inak vobec nedoporucujem celu vystavu dala som 9 eur za vstup a parkovne a minula som tam 7,5 e za separacky, takze asi tak

lenka plienka fakt vyzera super 😀

monr
30. apr 2010

och, ja som išla na výstavu špeci kvôli látkovkám, liliputi a a chcela som nejakú vzorku kaše pre malú. V podstate iné veci som pokukovala pomenej, ale za takú sumu je pravda, že tam toho bolo málo (ja som síce lístok neplatila, čiže som čo to ušetrila).
Takže ja by som skôr napísala tak, že ak niekto niečo ide kvôli niečomu špeciálnemu, tak sa oplatí, inak len tak pokukať ani moc nie. 😉
a aká iná firma tam bola, to som vôbec nezaregistrovala? 😕

monr
30. apr 2010

kočky a zas do noci veľa píšte, potom sa ráno vytešujem, keď vás čítam.

ozik, aj som zabudla spomenúť, kúpila som disany zaväzovačky (prsky vďaka ešte raz) a som z nich úplne unesená.

vanesska
30. apr 2010

ahojte...
no super ze pisete akurat sme sa zajtra na tu vystavu chystali tak asi nepojdeme dame 7 eur za vstupne za to uz mozeme mat nejaku plienocku 🙂

inak baby chcela by som sa spytat na vase skusenosti s par plienockami co som nasla na nete...
prve su plienky Baby Beehinds.
nasla som plienocku BBH bamboo onesize ktora ma fakt dobre referencie aj na male babatko vraj je super sava aj na noc a na von a super sedi... akurat ze sa trochu zrazi...
no a potom este BBH AIO magic tie tiez vyzeraju super... a su podobne itti bittkam... 🙂
a este som nasla nejake krasne plienocky volaju sa Cuddle newborn igulee vyzeraju fakt nadherne ale nemam o nich info...
no a potom este tie plienocky haipa daipa pastelka tie som chcela zaradit do vybavicky ze rychlo schnu ale neviem ake mate s nimi skusenosti...
dakujeeem

dugyna
30. apr 2010

lenka ako si sikulka 😉 aky matros
inak a co tak dat do tych vlniakov na boky trosku gumicky?

mneme
30. apr 2010

vanesska, bbh magic aio su super, ale dost odlisne od ib. maju sice rovnaku "minky" povrchovu upravu a zapinanie na patentky, ale system aj strih je uplne iny. tu mas vsite jadro z mikrovlakna v otvorenej kapse a v nej este jednu bambusovu vkladacku. ak treba, mozes si tam dat co este chces, ale plienka je aj tak super sava a je v nej uplny pocit sucha. strihovo je ovela sirsia ako ib, rovnako je aj velkostne vacsia. takze ak chces spolahlivu plienku a nevadi ti, ze nie je stihla, je to to prave orechove 😉

dugyna
30. apr 2010

kocky ja viem ze tam mali byt latkovky.sk ale co som sa pytala kocky jednej co tam bola..tak ze tam nebol ziadens tanok z latkami..
ale ked pisete ze hej tak fajn. 🙂
vstup pre tehule je 3 eur, dospely 4

rosienka
30. apr 2010

ahoj vanes 😉 tak aj ty ides latkovat? 😅 ...urcite ti tu "stare" harcovnicky poradia, ja tiez este len zbieram info

inak tie vlniaky som objednala tiez Disany velkost 62/68, takze ajtak ich novoske davat nebudem, ale dost rozdielne skusenosti mate ohladne nepriepustnosti...som teda zvedava. A ktore vrchne nohavicky su ohladom nepriepustnosti najlepsie? teda podla vasich skusenosti.

och
30. apr 2010

monr

ak tam ide niekto koli znacke o ktorej vie ze tam je, urcite by som sla, ale kupit si vybavicku ci kuk nove trendy, to teda nie a mala som to stastie kojit v tej "budke" co tam pre nas pripravili, no zazitok krasny 😀 fakt za tych 9 euricok mohla byt peknucka plienocka 😉 i ked tie prednasky co tam pripravuju mozu byt naozaj fajn 😉 len mi tam liezli na city ti ludia co predavali tie gumenne naplaste, na kazdom rohu ma tam lanarili

ten druhy stanok (stolik) bol hned v ulicke oproti latkovkam, taka baba tam sedela opustena chudina, mali imse vimse aj popoliny ale asi o 4 eur drahsie ako na internete,

dugyna hej su hned na rohu ked vojde do hlavnej haly hned do prava 😉 bude tam kopec maminiek 😀 ja som bola rano o desiatej a bol to jediny stanok kde bolo narvate 😀 😀 😀 😀 😀

vanesska
30. apr 2010

mneme... dakujem... ale kedze je taka sirsia asi sa skor hodi potom na vacsie babo nie na uplneho novoska vsak...? asi by krpcek mal v tom riadne velku prdelku... 🙂

hej rosi... aj ja sa snazim dat si dokopy nejaku vybavicku ale fuuuha je to fakt zaberak to cele prestudovat uz mam plny zosit poznamok a uz ani neviem co kde mam poznacene a stale tie zoznamy prepisujem no hrozne... 😀 ale snad uz coskoro dam nieco finalne dokopy... 😅

ozaj a co sa tyka rozmerov plienok stvorcov na novosklad su lepsie 70x70 alebo 80x80??

vanesska
30. apr 2010

jaj a este som sa chcela spytat na tej stranke latkovky.sk ake je postovne pre mensie zasielky? ja by som si chcela objednat little lamb plienocky ale urco nedam tych 80 eur za dopravu zdarma a info o cene dopravy som tam nikde nenasla... 😕

karaa
30. apr 2010

vanesska, haipa daipa pastelka je super plienka, vdaka zapinaniu na snapi sponku perfektne upravis na taku velkost ako potrebujes, nam sedi uplne najlepsie zo vsetkych... teda este s One Size Organic Velour Swaddlebees ... akurat, ze je to skor denna plienka ako nocna

och
30. apr 2010

vanesska latkovky.sk sidlia v Bratislave v Raci, tak sa skus s kockou dohodnut, ci si mozes prist preto 😉 je zlata dnes som sa s nou bavila 😀

rosienka
30. apr 2010

vanes- tak ja som sa na poznamky vykaslala, aj tak je toho take nepreberne mnozstvo, ze az. objednala som väscinou po jednom az dvoch kusoch a uvidime, co sadne 🙂

emjee
30. apr 2010

vaneska klik na informacie - obchodne podmienky, tam je to napisane 😉 dobierka 3,95, pri prevode na ucet 1,98

vanesska
30. apr 2010

jej kocky tak dakujem za infosky... 😉

este jedna vec mi stale vrta hlavou ci sa viacej oplati kupovat take plienocky one size alebo vzdy menit podla velkosti...
tie one size mi pridu na male babo dost objemne ale zasa ked rastu s babom tak je to financne vyhodnejsie ked netreba kazdeho pol roka menit velkost... a tiez neviem ci na taku malu prdelku predsa len tie one size plienky aj ked sa prisposobia tak ci nepretecu a ci dobre sedia?

rosi... no ja uz tiez asi poobjednavam aspon nieco lebo to aj tak najlepsie odskusam na vlastnom babu ked sa narodi...

emjee
30. apr 2010

vanesska na novorodenca su najlepsie stvorce 😉 nielen kvoli velkosti, ale aj preto, lebo novorodenec kaka do kazdej plienky a treba castejsie prebalovat ako vacsie deti - stvorce ti rychlejsie uschnu ako ine plienky

co sa tyka tych onesize, asi zalezi od znacky a tiez od velkosti novorodenca

labutka
30. apr 2010

och a monr, co ste sa nepriznali??? inak myslim ze monr som zaregistrovala, chvilu som na teba tak kukala, ci nejsi dugyna, ale potom mi doslo ze bez bruska asi nie...
expo celkom OK, ja som si doniesla plno "jedla" pre krpateho, kase, prikrmy, ale dost hlucno (okrem programu pre deti kde sa spieva tam je nejaky stanok s takymi bubnami...)

inak, ja som parkovala na parkovisku pri auparku, to je zadara, vstupne je 4 EUra, tehosky 3 eura. ked si to zratam, vyplatila som 4 E a vralita som sa s prikrmami za cca 10 E, tak celkom dobra investicia. 😀

olina zajtra na expo donesie vsetko ostatne, co nechala /zabudla doma, tak vyber bude, bohuzial kvoli zrusenym letom meskaju aj vsetky dodavky plienok, takze zbytok sa bude dat objednat, ak to je v ramci vystavy, vie vam to dat bez postovneho. alebo sa da prevziat osobne u nej (nie v raci ale v lamaci), pripadne ja sa s nou tiez stretavam, tak sa to da aj cezomna. 🙂

mneme
30. apr 2010

vanesska, osobnu skusenost s novoskom nemam, ale bbh magic su viacvelkostne, takze na male mimi mozes dat S-ko. na uplneho novosa je ich skoda, ale inak su podla mna fajn aj na male mimi, lebo su vhodne na siroke balenie.
niektore jednovelkostne plienky su super a ani zmensene vobec neposobia objemne - napr. bum genius alebo swb organic velour

labutka
30. apr 2010

inak blavacky, chystam sa urobit prezentaciu pod holym nebom. 🙂 Sad janka krala, medicka zahrada, kuchajda alebo nieco podobne. ak mate chut prist, dajte mi do IP vediet, kedy a kde by vam to vyhovovalo.
vaness, treba nakombinovat, rastuce aj nerastuce plienky.
no idem si lahnut...
rozmyslajte o tom stretku, 🙂

izabelkak
30. apr 2010

kočky ja sa musím pochváliť, vyhrala som anavy plienočku🙂)) vyplnila som anketový dotazník k jej plienkam a jej dcérka ma vylosovala ako výhercu 😵