Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bihan
4. máj 2010

ja radšej vezmem jednorázovky... nerada by som šaškovala v pôrodnici s večne okakanými a oblepenými gaťušami.. a teda hlavne tých "prázdnych" Puliek veľa nemám 😝

mneme
4. máj 2010

monr, aj na slovenskom konikovi 😉

https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/8wth/bu...

bihan
4. máj 2010

Koník aký pokrokový 😀

monr
4. máj 2010

mneme, vďaka 🙂

izabelkak
4. máj 2010

mneme a na kolko ideš preč? ja plánujem tiež týždeň a to tak že budem prať len prvé dni, budem sa snažiť používať štvorce ak budem v blízkosti ubytka, no a posledné tri dni budem len hádzať do vreca a doma operiem.. - teda taký mám plán, som zvedavá ako víde🙂))

izabelkak
4. máj 2010

kočky tak idem testovať BG bambusovú jedna holka načeskom MK ju dosŤ chválila no na bráne ju už dlhšie nemajú, akurát vraj dlhšie schne lebo má jadro všité.... a inak je v bazáre aj BBH bambuska ak ste niektorá nestihli bránu, cena vychádza s poštovným narovnako ....
https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/otwn/bu...

izabelkak
4. máj 2010

a ešte ako tak pozerám na bazár uvedomila som si že tu dlho nebola dahlia čo je s ňou neviete??? halolooo....

etuska
4. máj 2010

Bihan-tie jednorazove vkladky do BG som sice nazivo nevidela-ale citala som niekde na nete-ze tiez obsahuju ten gel ako ktorakolvek hnuska-takze to ma odradilo-tam nie je podla mna o com... 😒 -tym padom ekologicka stranka zanika 😒

Ja tiez vezmem do porodnice radsej hnusky a latkovat zacneme doma-tu v UK sa ide po 2och dnoch domov z porodnice 😅 😕

bihan
4. máj 2010

Etuška, určite nie sú ako klasické hnusky, lebo rozložiteľné na 100%, z ekologického hľadiska sú oveľa šetrnejšie ako eko jednorázovky, lebo nepotrebujú ten nepremokavý igelit, ale čo z toho, keď sú nepraktické na použitie? 😒

bambuska1
4. máj 2010

baby, ja som neodolala bum geniusovym baby legs, tak si zoberiem jeden balicek tych jednorazovych vkladiek na skusku. kazde dieta je ine, niektorym alany pretekaju nam napriklad nie. My sme precikavali huggiesky, co inym vydrzali aj 12hodin🙂

bambuska1
4. máj 2010

a napadlo ma, ze by som ich mohla pouzivat do natahovacich vlniakov. A hlavne , ked vacsie deti menejcikaju a kakaju, mozno vydrzia.
Tak potom vam poviem na ne referencie 🙂

zajaciq
4. máj 2010

bambuska BG baby legs?? kde ? 😅

izabelkak
4. máj 2010

zajaciq v bazare... ale nové... len tá cena... neviem čo je to za matroš? ja mám návleky z merino vlny za tolko... ale tak platí za značku....

etuska
4. máj 2010

baby -mam v bazariku tiez babylegs-len tam nie je logo 😅 -ale su nove-ak by mal niekto zaujem-mali by mi dojst zajtra-pozajtra-tak dam vediet podrobnosti

zfidorka
4. máj 2010

viete niekto porovnat baby legs a design socks? lebo podla popisu zlozenia mi pridu rovnake, v cene je vsak dost rozdiel... 😕

izabelkak
4. máj 2010

ja mám design socks a prídu mi tie gumičky dosť tesné, máme ich asi od 5 mes. a už vtedy sa mi nepáčili otlačky čo nechávajú tak ich vlastne nepoužívame, je fakt že tie merino návleky sa zase mierne zošuchavajú ale ja proste otlačené nožičky nemusím... neviem však či tieto drahé návleky otláčajú alebo nie, tu vyzerá byť zaujímavý lem že by mohl aj držať a zároveň neotláčať http://www.branakdetem.cz/merino-navleky-hopped... no neviem či si jedny ešte nedám doplniť do objednávky🙂))

mneme
4. máj 2010

zfidorka, babylegy su podla mna ovela prijemnejsie a po par praniach vyzeraju lepsie ako design socks. rozdiel sa mi zda este aj v tom, ze design socks su uzsie ako babylegs, resp. ze maju uzsie tie patenty na koncoch. ja mam z kazdej znacky po dva pary a myslim si, ze aj design socks dobre posluzia 😉

izabelkak
4. máj 2010

jak na to kukám je to len nafotené preložené že hore majú aj tieto taký klasický lem, a veru neviem čo za matroš je modal??? neviete niekto.... no asi si nechám zájsť chuť a vystačíme si s tými bundles of joy návlekmi....

zfidorka
4. máj 2010

mneme, iz - dakujem... mam objednane design socks, chcem vyskusat na novoskovi, ked sa narodi 🙂 tym ze su uzsie by mali byt akurat...

emjee
4. máj 2010

iz ako doplnas do objednavky? pises im maily?

hasisihanulka
4. máj 2010

Ahojte, dlho som tu nebola, takze sa ospravedlnujem, ak ste to uz niekde riesili. Mate niekto skusenosti s tymi Bum Genius Flip Organic? Ako saju? Ako sedia?
A na poslednych stranach som si vsimla bihaninu otazku k PULkam: jednovelkostne PULky ma este Blueberry - Coveralls, ale nemam s nimi osobnu skusenost. Iba ich kapsove bambusove su moje naj.

etuska
4. máj 2010

Kočky-ak niektora pouzivate pri latkovkach aj krem-davate asi medzi plienku a ritku separacku,ze?
Ako je to u novoska.Budem asi pouzivat stvorce,ale chcela by som vyskusat aj ostatne plienocky

emjee
4. máj 2010

etuska ano davam separacku ak potrebujem dat krem, u novoska asi do kazdej plienky separacku, kedze vela kakaju

etuska
4. máj 2010

Emjee-davas asi celulozove,ze?
Kedy je lepsie davat flisove?-az na vacsie babo-ked uz nema taku riedku stolicu? 😕

mneme
4. máj 2010

hasisi, sedi super, na bavlnu saje tiez dobre, podla mna lepsie ako bg organic 😉

mneme
4. máj 2010

etus, ja davam flisove len na noc, cez noc viskozove - tie su pre vacsie mimi, pre babo s prazenickou sa vraj hodia viacej celulozove. ja kremujem sice iba na noc, ale napr. do bum huggerov uz potom separacku nedavam 😎

mneme
4. máj 2010

uz asi musim ist spat - chcela som napisat na noc flisove, cez den viskozove 😔

etuska
4. máj 2010

Mneme-dik 😉