Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
4. máj 2010

ja davam celulozove, lebo krpec este pije vela mliecka, takze stolicka pomaly ako u novorodenca 😅 na noc nedavam ziadne separacky (jedine ak potrebujem nakremovat)

etuska
4. máj 2010

Vdaka Emjee-mam zatial kupenu jednu 200ks rolku celulozovych-niekde v bazari som zohnala tak ani netusim aka znacka:Osvedcili sa vam nejake konkretne?

emjee
4. máj 2010

ja mam tiez nejake z bazaru, znacku neviem, ale co som citala vraj celulozove disany su dobre

etuska
4. máj 2010

tak púopozeram po nete neskor nejake akcie 😅 Idem tiez uz spat,lebo babo sa nejako mrvi.... 😅

etuska
4. máj 2010

Dobru noc 🙄 😵 😵

hezora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka138
5. máj 2010

bambuska väčšie deti síce menej kakajú, ale určite menej necikajú, aspoň u nás nie

dievčatá ja sa vám divím, že za tie návleky na nožičky dávate také ťažké peniaze. Ja mám dvoje za 100korún, kúpila som u nás v obchode kde sa predávajú ponožky a som spokojná 😉

mneme
5. máj 2010

iz, tebe som zabudla odpovedat. prec pojdeme asi na tyzden, ale na samotu v horach bez pracky a vodovodu. jedine ze by som prala na potoku 😅

denisse
5. máj 2010

ahojte ...
prosim vas, baby, podarilo sa uz niekomu kupit tie latkove plienky v DM-ke?
Ja som asi v troch hladala a nenasla, dnes som sa v jednej drogerii tetusky opytala a ta na mna vyvalila oci, ako keby som v drogerii pytala kilo hovadzieho masa 🙂
hovorim teda o Prahe 😉

izabelkak
5. máj 2010

denisse myslíš tie Kikko alebo všeobecne látkovky?

ak žiješ v Brahe tak to máš super, možeš ísť do obchodu bárna k detem, kuk na adresu na ich e-shope www.branakdetem.cz alebo objednaj odtial...

izabelkak
5. máj 2010

heh mneme tak to ma veru nenapadlo že bez vodovodu🙂)) tak to je jasné ... ale tak plienok máš dosť tak od polovice možeš začať látkovať🙂)))

denisse
5. máj 2010

myslim tie Kikko ...
o branakdetem viem a tam zajdem ... ale predsa len DM-ku mam na kazdom rohu, tak som chcela skusit tam .. 😉

monr
5. máj 2010

u nás v dm-ke tiež nemajú a o ničom ani nevedia.

izabelkak
5. máj 2010

no mne tá tetka z DM písala že by už začiatkom mája mali byŤ v obchodoch, no ale v ČR ich uvádzala DM na trh ale o 2 mesiace skor tam by mali byť....

dugyna
5. máj 2010

iz ja som bola v DM vcera este nemali ziadne plienky a ani o nich nevedeli ale este dnes im mal dojst nejaky tovar

zajaciq
5. máj 2010

caute dievcence, dnes mi dosla ellevillka satka, tak od zajtra sa nosime. velmi prevelmi sa tesim, je fajna tenucka, krasne farby, uz len dobre gatky plienky do toho zriesit. uz ste si tu o tom pisali sej-hoj, ale predsa, v ramci nudy, ktore plienky sa vam pri noseni osvedcili? mne sa vidi,ze BG organic by mohla byt OK.

inac, ja asi dopouzivam popku rolku a nekupim uz separacky, ked ta moja Aurorka sa tak vie dokadit, ze nema sancu nejaky kus papiera, esteze je to len raz denne 😀 😀 😀 mozem byt rada ale, ze zatial nie sme alergicki na ziadnu plienku, teda ziaden material. klop klop

emjee
5. máj 2010

zajaciq z tych fajnovejsich mam na nosenie rada blueberry minky onesize a tiez bbh magic, ale na kratsie nosenie (ca. 2 hodinky) si vystacim aj s obycajnymi nohavickovymi a nato vlniaky

emjee
5. máj 2010
mneme
5. máj 2010

na vkladackach z itti bitti mi zostali malo, ale predsa len viditelne flaky od mocu 🙄 . napriek tomu, ze periem kazde dva-tri dni a do prania pridavam ecover bielidlo alebo denk mit sol na skvrny. na ziadnych inych plienkach flaky nemam. riesili ste to niektora? co s tym?

zajo, podobne ako emjee davam do satky blueberry minky alebo magicku plus bg 3.0 (organic zriedkavejsie kvoli slabsej kapacite, ale u mensieho mimi to neva). inak blueberry minky maju rovnaky strih ako bg. volila by som teda akukolvek sirsiu plienocku, ktora strihovo sadne tak dobre ako tieto. ale zavisi aj od toho, v akej polohe nosis - ak v koliske, v zasade si nemusis s vyberom plienky tak lamat hlavu ako pri vertikalnych uvazoch 😉

dugyna
5. máj 2010

babmbuska citam ze si mi pisal o tej satke..ale ja chcem astku pouzivat aj ked bude mimi vacsie a pokial viem elasticcke satky nie su ta celu dobu nosenia..pri tejto je to inak?diky

dugyna
5. máj 2010

tak citam ze ta satka nie je taka uzasna ☹

kocky ake jenorazovky do flipiek....?

etuska
5. máj 2010

...no teraz citam,ze su vlastne "biodegradable"-cize v komposte rozlozitelne 😝

vanesska
5. máj 2010

caute baby mate niekto skusenosti s tymi ceskymi anavy plienkami??
ako saju, ako schnu, ako sedia... ??

a ten hamburger co spominate 😅 to je ktora plienka? ten bum hugger od EH?
hodi sa aj pre male babo na noc ci tam stacia bambusky??

emjee
5. máj 2010

vanesska ano hamburger je bum hugger od EH

csikike
6. máj 2010

miruss, dnes prisiel balik a MM sa vytesoval aku uzasnu plienku vybral 😵 uz sa perie, tak sa na nu tesim kedy ju odskusam.
palda mna je satka prakticka na novorodenca a potom uz je ovela lepsi nosic (ja som mala elasticku liliputi), nemas od koho zapocizacat co ja viem, tak na 4 mesiace?

avila
6. máj 2010

Caute baby, v nemocke som bola, tak ste mi chybali 🙂 Nemala som s kym rozoberat latkovky. Ludia to povazuju za divne...

etuska
6. máj 2010

avila-vitaj spat 😉
No veru-akoby sme prisli z doby kamennej,ze nekracame s dobou 😒 -hmmm-ja uz sa tesim ako budem maleho nosit v latkovkach a vysvetlovat kamoskam co to ma na ritke 😅

mneme
6. máj 2010

dievcata, na tomto som sa pobavila

https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/k2zp/pl...

baba predava hnusky, ale ako promo tam ma obrazok na krasne bodkovane vrchnaky na latkovky 🙂

zuzi26
6. máj 2010

mneme ja na IB nemam flaky, ale mam iny problem. Vydrzia malo, teda vzdy pretecu, neviem ci mi vypovedali sluzbu alebo co, lebo s inymi nemam problem. Tak asi budem pouzivat IB vkladacky do inych vrchnych gati. Skoda, lebo stihlostou aj materialom sa mi IB najviac pacia...