Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
7. máj 2010

a zabudla som, farba zelena, z kazdeho 1 kus.

labutka
7. máj 2010

sulky ved to, ze su fasa a rozmyslam ci na leto netreba este jedny. 😀

emjee
7. máj 2010

doprcic nerobte mi to 😀 ja ich nepotrebujem 😀
labutka tie jersey su suprove, na leto uplne stvorene, som spokojna 🙂

labutka
7. máj 2010

fuu, sulky, nastastie mas zelene, taku mam aj ja, a dve rovnake farby nechcem urcite. FUUU, som si vydychla. 😀 😀
emje, ja take kridielkove nemusim...

vanesska
7. máj 2010

sulky... nestihla som ti napisat.... k tym plienkam anavy... ja ked uz tak by som mala zaujem skor o tie jednovelkostne nie tie novoskove...

baby a vy od kolkych mesiacov ste zacali pouzivat tie vlniaciky? a v lete v tom nie je malym teplo?? 😕

sulky
8. máj 2010

vanesska,katka
ake vzory chcete? chlapcenske alebo dievcenske,alebo neutral?

dugyna
8. máj 2010

vladka ja viem ake su to 😉 plienocky mam take doma mam 5ks su super
to su made in china a su to kapsove...

dugyna
8. máj 2010

iz v pohode ja mam cas na tu branu 🙂
inak pocom maju tie kikko? a ake druhy?

vladkaz1
8. máj 2010

Dudy no vidis super ,ja nema na kom odskusat ale material a strih super aj dcere su este dobre 😀 ,nechcela ju dat dole ... no je odplienkovana uz davno pockaju uz na maleho .. mne sa pacia hrozne tie chlpatice ak vies 😉 ,urcite par kupim ,co neni teraz cina?
tie kikko maju 7.45 sa mi zda ... 3ks aj farebne aj nebielene ...u nas ich maju doost .
Ja silno uvazujem nad tou BG flip ,ale len ako gatky bez vloziek ,sa mi to pozdava velmi ... co vy na to ? mate?

vladkaz1
8. máj 2010

Dugy prepac ... skomolila som ti meno ,to je u mna caste 🙂

dugyna
8. máj 2010

vladka ja ich tiez nemam oskusane..ale jaadny ich pouziva a ta si ich nveie vynachvalit 😉 a ze ich perie normalne na 60 a v pohodke...lebo na lsitocku budes mat asi napisane ze len v studenej vode..
toto su tie nase 😉 :

dugyna
8. máj 2010

vladka to je v poho aj mne sa to stava 🙂

no flipka ako jenovelkostne PULky mi to pride v pohode..sak aj GB co su jendovelskotne PULky maju cca taku istu cenu...
a vzdy ich nahodou moze pouzit prinajhorsom pouzit aj ako plienky kuby ti nestihali schnut plenuchy

ja mam domka zatial BL clasic organic a bamboo myslim ze prijemna cena az dorbu kvalitu, potom mam tie popoliny co mam v albume, mame jedny zavazovacie disany a jednu XS haminko, tieto cinske, a este sme kupili na expo LL bambusovu ta je take jemnucka juj a mam objednannu BBH bamboo

vladkaz1
8. máj 2010

NO super teskam sa ze su fajn ,neviem este som nestudovala zlozenie ,len som ich vyfotila a dala na komodu budem to celkovo potom prat a nebudem v studenej vode ,mozno svihnem na nejaky program do pracky vyberiem podla materialu ,pracka mi dezinfikuje na 60 tke a kde sa znica no maju smolu co uz ...
Teraz tuzim po tych chlpaticiach , 😀 ,potom GB by som chcela a tu Flipku a zatial koncim s nakupovanim ,potom az s prispevku na maleho neda sa vsteko ,ale mam kupene len 2 je hnusky do porodnice a na doma ak budem moc zasivana alebo tak tak dufam ze ani dokupovat uz nebudem a budeme pekne latkovat .
Tu zltu mas krasnu a ja by som este zelenu prijala 😉

vladkaz1
8. máj 2010

Pozerala som ti do albumu ,ja mam pofotene co mam ,mrkni ak chces ,nemam to po jednej ale v kuse fotene .. este treba potom dokupit bud save jadro alebo stvorce preto som uvazovala nad kikko ale ked sa lubia tak scvrknut kaslem ich radsej kupim bamboo stvorce tie vacsie ,no za smala mala cervene bodky po nich uvidim ako bude maly na tom,po pripade objednam zo sijeme ten askamid a dam este posit dalsie stvorce

dugyna
8. máj 2010

kukala som fotecky tie so zltymi cvockami su popoliny? a tie s jemne ruzovym si sila sama..kranse si sikula..aj nemam stroj a neviem ci by som zvladla usit..
z kikko mam zatial 1stvorec bambusovy a ten bvyzera byt v pohodke..a babmusove objednam asi este tie BL stvorce alebi kupim latku so sijeme a s toho ..

no my sme v decemrbi s mm nakupili najeke tie baliky hnusiek kedze mali akcie a az potom som objavila latkovky...a planujeme mozno aj do pordky zobrat latkovky..ked nie tak hnusky a doma uz len latkovky a ..potom hnusky predam na inzerat..

dugyna
8. máj 2010

inak mas krasnu malu taka princeznicka 🙂 sa uz tesi na braceka

vladkaz1
8. máj 2010

😀 😀 dugy chapem ,sila som tie so zltymi cvockami ,material je zo sijeme takze mal by byt po vyprati dobry savy a je to kapsa 3X ich mam ostatne som uz nestihala alebo nemam chut aj ked mam este pul material asi spravim este mini pulky nejake z neho 2 je len na doma ...
popoliny su tie blede tie som dostala ,mam aj klieste na pantky tak som skusala potom predam ked nebudem potrebovat .
Inak ked som skusala minuly rok sit plienky tak som spotrebovala celu deku hahaha nez sa mi podarilo usit normalnu tvarovo plienku ,tak som sa zabavala 😀 😀

vladkaz1
8. máj 2010

Dakujem mala sa tesi ,ale dnom co dnom zostava nejako viacej uplakana ... snad nebude ziarlit az moc a vsetko vynucovat placom ..

dugyna
8. máj 2010

vladka a to mas ake popoliny ktory tip vyzeraju tak jemnucko..
ale fakt si sikula za kapsu si usila parada
neboj mala bude v poho..treba sa roovnako venovat jej a malemu a bude to ok

vladkaz1
8. máj 2010

Dugy ja ani neviem idem kuknut ake su tie popoliny .... tie us na foto na suchac s takym pasom pockaj pozrem zlozenie ...

vladkaz1
8. máj 2010

je tam napisane 100 perc.organic bw./co .som dostala 4 ks od kamosky Janky 🙂

vladkaz1
8. máj 2010

takto som ti ju odfotila ak ta zaujima 🙂

dugyna
8. máj 2010

zaujimavo vyzera ta popoliny a aj tak mekkucka vyzera na fotke to je jednovelkostna? alebo viecvelkostna
vyzera jemnejsie oproti tym co mam doma..aj ked je rozlozena

vladkaz1
8. máj 2010

je to jednovelkostna ,inak som ich este neprala a su jemne ,musim ist prepac mala sa na mna obesila pisem jak debil 😀

avila
8. máj 2010

Babule, do porodnice si este planujem zobrat hnusky - nemal by mi kto latkove prat, ale vsak 4 dni prezijeme. Viem, ze ste kedysi davnejsie spominali nejake eko-hnusky. Poznate nejake aj v newborn velkostiach?

dugyna
8. máj 2010

vladka v pohode 🙂 chod sa jej venovat popiseme aj neskor 🙂
jaj a nie su taky matros ako BL organic?

avila su eco hnusky maju ich v dmke a na branakdetem...ale neviem ci maju novorodenecke skus kuknut..

nakolko pojdeme rodit do BS tak nebudeme mat ako prat takze asi budeme aj hnusky aj latku pouzivat..v porodnici

vladkaz1
8. máj 2010

U nas som nepocula ze by sme mohli pouzivat latkovky v porodnici ,asi nie ,zas taka narocna niesom ,v porodnici vydrzim aj s hnuskami ,dufam ze ma neukamenujete ,kto vie aky budem mat porod a vsetko a potom doma pekne pojde maly do latky .
nakukam na striedacku ,nemozem tu byt stale ... 🙂

dugyna
8. máj 2010

vladka nie neukamenujeme 🙂
ja beriem oboje a uvidime ako to bude mozne alebo nemozne..ale v BS by nemal byt problem nakolko je to baby friendly hospital..ale 4 dni su 4 dni a nemam tolko plienociek aby nam na celu tu dobu vystacili...takze zoberiem aj hnusky..a posldeny den uz budem davat asi latkovky 🙂

bambuska1
8. máj 2010

avila, su aj ekojednorazovky do flipky BG. Ja ich prave testujem, zatial som mala jednu vkladacku v pop in plienke, a dopadla super 🙂

bihan
8. máj 2010

Bambuska, testuje, testuj, veľmi ma tie eko-jednorázové flipky zaujímajú 🙂