Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brisilda
19. júl 2010

@emjee bambusova vkladacka tato http://www.ekoplienky.sk/product/vkladacia-plie... planujem davat do plienky kde sa bude dat vlozit 😀 co ja viem? uvidim ked mi to pride 😀 a sty dry http://www.ekoplienky.sk/product/sty-dry-2-ks-104/ planujem kombinovat s plienkami ked pojdeme niekam von alebo na vylet

luciferova
19. júl 2010

na kolko prebaleni to mam, na 6x?

miruss
19. júl 2010

@karaa: mne Bum Hugger vyhovuje strihom aj savosťou a v kontakte pokožkou nie je konope pri nej, ale flís.
@luciferova: tie sty dry chceš do čoho dávať?
@brisilda ja nedávam špeciálne flísové separačky, len na noc mám plienku flísom. V Tvojom zozname a mi zdá, že máš veľa vkladačiek, do čoho ich chceš dávať?

luciferova
19. júl 2010

@miruss tie sty dry do BG ano ci nie?

miruss
19. júl 2010

@luciferova: do BG radšej originál. Tieto od popolini skôr na dovypchatie. ako samostatná vkladačka málo savé.

brisilda
19. júl 2010

@miruss a co by si teda z mojho zoznamu vyhodila a co doplnila?

brisilda
19. júl 2010

@luciferova mas pravdu aj mne uz hrabe a chcem to cim skor objednat az mam pokoj aj ked som si povedala ze si to este po vybrati zoznamu necham tyden ulezat v hlave no ja uz ccem skusit latkovat 😀

brisilda
19. júl 2010

inak ja som vkladacky chcela na vymenu ale ako vidim to budsem musiet menit tak ci tak ćele plienky 😝

luciferova
19. júl 2010

@miruss myslis tuto? http://www.ekoplienky.sk/product/vkladacia-plie... kolko ks mam objednat?

luciferova
19. júl 2010

@brisilda preto som si ja vybrala ten SIO system 🙂

miruss
19. júl 2010

@brisilda: Extra vkaldačky by som zatiaľ nebrala, máš malé bábo nepotrebuješ dovypchávať plienky. Radšej náhradné vkladačky do flipky, buď originál alebo tam dobre pasujú, ale menej sajú viacvrtvové popolini 30x40. Atiež by som vzala náhradné balenie vkladačiek do Gro baby shell setu.

brisilda
19. júl 2010

@luciferova 😀 neboj budes dokupovat a´j plienky vsetko v jednom 😉

miruss
19. júl 2010

@luciferova. Na skúšku stačí 2 ks.

luciferova
19. júl 2010

@miruss dobre. je to vsetko? uz chceeeeeeeem skonciiiiiiit 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
19. júl 2010

@luciferova: Na chvíľu áno. Ak tomu prepadneš, tak nikdy nie je doť. 😀

emjee
19. júl 2010

uplny suhlas s @miruss 😀

brisilda
19. júl 2010

@miruss ok takze vkladacky skrtam a moj zoznam teraz vyzera takto
day pack sty dry bum genius flip za 47,47 €
kapsovka wonderooV2 1 ks za 13,44 €
gro baby shell set 18,45 €
gro baby vk. plienky 2 ks za 12,90 €
flisove separacky 10 ks pre lepsi pocit sucha 9,20 €
tak kocky co mate skusenosti co mam este objednat?

brisilda
19. júl 2010

zatial k nam valia plienocky 3ks baby lucy co som objednala s bazariku no na vrch vkladaciek planujem davat mikroflis

emjee
19. júl 2010

@brisilda nieco na noc - eh bum hugger alebo bi bamboo extra (aj ked pre take malicke mozno netreba az taketo save) a na to nejake vrchnaky (vlniaky); no to co si vybrala ty by som osobne davala len cez den

emjee
19. júl 2010

baby pri zdroji - flipky uz nebudu v inych farbach len v tychto troch? ja chcem aj inu farbu 😀

taanak
19. júl 2010

@emjee o flipkach zatial neviem, 2 nove farby bude mat BG 4.0 a bude na vyber sz/patentky

alusha
20. júl 2010

dobre ranko, baby a kedy by mali byt k dispozicii tie vlniaky anavy, co ste spominali?

lindauciatko
20. júl 2010

dobre ranko,
@alusha ze vraj asi o mesiac... a skusala si tu BBH jednovelkostnu na starsom? mozes vyskusat aj GB ci je ozaj az do odplienkovania lebo mne sa to nezda...@emjee praveze na stranke vyrobcu su aj 4 krasne ine farby, preco ich tu nemame??? hm? (otazocka na obchodnicky) mne sa paci ta bledomodra...

alusha
20. júl 2010

@lindauciatko takze davidko sa obetoval a odskusane 🙂 pre info, davidko je priemernej postavy, 2roky, ma 92cm a 13kg, je stihly 🙂 gro baby mu je uuuuplne mala, ani zdaleko mu ju uz nezapnem... BBH bambus je o nieco lepsia, ale taky bedrovy styl, ale zapli sme 🙂 ak chces nieco na noc, tak vyborna mu je babyidea bamboo extra, velkost L-XL a davam ju uz v pohode aj malemu, da sa zatiahnut takymi snurkami a zmensit a je aj dobre sava... inac, videla som ich aj v bazariku, ze niekto predava

lindauciatko
20. júl 2010

@alusha vdaka 🙂 ty mas hadam kazdu plienocku 😀

alusha
20. júl 2010

@lindauciatko to vies, mania 😀 ale nie, nemame vela, ja nakupujem vacsinou na bazariku a co nam nevyhovuje predam 😀 a kupujem take, co tu baby odporucaju 😀 zda sa mi skoda, davat do toho vela penazi, ked neviem, ci nam budu sediet 🙂

taanak
20. júl 2010

@lindauciatko bohuzial, nie vsetky farby co ma vyrobca, su aj na sklade pre europu 😉

ivanajelinek
20. júl 2010

Ahojte.este sa chcem spytat. Kedy ste zacali latkovat? Hned po narodeni alebo ste zacali neskor?

alusha
20. júl 2010

@ivanajelinek my po mesiaci 🙂

zfidorka
20. júl 2010

@ivanajelinek my po navrate z porodnice, cize ked mala natalka 5 dni 🙂