Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

quika
2. dec 2008

miri, flisove vrchne skus oprat mydlom, to ich trochu impregnuje. preto sa flisove separacky nemaju prat mydlovymi prostriedkami. ale inac nechapem ze ti to avivaz az tak pokazila, ja som jedny doma robene omylom oprala s avivazou a nic to nespravilo.

olinka6226
2. dec 2008

baby co ste objednavali na ellashouse.co.uk ake ste platili postovne? podla ich stranky mi to vychadza 10 libier, ale tu niekto pisal ze postovne zadara...

bihan
2. dec 2008

Oli, žiadne.. poštovné vrámci EU je zadara.

olinka6226
2. dec 2008
sjuzocka
2. dec 2008

tak uz to spoplatnili 😨

bihan
2. dec 2008

To sú pekní hajlíci! Keď som ich objednávala ja, tak tam bolo len EU a zvyšok sveta.. no.. smola.. to potom odporúčam www.kittikins.co.uk - hamburgery za 9 libier, poštovné len toľko, koľko stojí naozaj.. je s nimi trošku horšia komunikácia, ale po zaplatení to došlo rýchlo.

taanak
2. dec 2008

ale maju zaujimavy sposob zaradovania krajin do EU zon 😕

sjuzocka
2. dec 2008

to hej, madarsko a polsko su v zone 1 a cesko a slovensko v zone 2 🤐 asi mali vela objednavok od nas 🙄

taanak
2. dec 2008

a nemci sa im tiez nepacia ale proti rakusanom uz nic nemaju 😝

bihan
2. dec 2008

Ani Frantíci sa im nepáčia...ale Estónci sú v jednotke.. fakt to majú nesmierne zvláštne rozdelené... nemôže to byť tým, že by mali nejakých výhradných zástupcov s týmito krajinami? Fakt mi to akosi nesedí... Napíšeme im mail? 😀

quika
2. dec 2008

tak to je od nich pekne nechutne. ale tak im treba, teraz ma to uz nebude lakat nieco tam kupit 😀

olinka6226
2. dec 2008

no tiez som sa cudovala preco sme v zone 2 hoci rumunsko a slovinsko je dalej ako my a su v zone 1. ale ako sjuzi pise asi bolo vela objednavok a platili vela na postovnom 😠

olinka6226
2. dec 2008

no pre cechy a sr je dovozcom MAMAJA.cz cize moze to byt tym

olinka6226
2. dec 2008

a preco zacinam kazdy prispevok slovickom no??? 😀 😀

verulka
2. dec 2008

fuuuha, tak to fakt drsne...bihan napis, mna to zaujima 😀

miri.b
2. dec 2008

ja som objednavala 28.11 a este som postovne neplatila 😀

quika
2. dec 2008

miri, tak si to super stihla 🙂
a co ked je to len vianocna akcia? 😀

olinka6226
2. dec 2008

zeby? 😀

bambusko
2. dec 2008

tak veru na peciatke hamburgeroveho balika /3ks/ je postovne 4,31Ł, su to ksichti 🙄 😠 😖 to by im nestacilo 5Ł??? aspon raz som nieco stihla 🙂 mozno im pisali dovozcovia, ze kupujeme v uk, lebo od nich je to drahsie, nemali sme sa chvalit 😒

taanak
2. dec 2008

ja som nic nepisala 😎

verulka
2. dec 2008

bambu, vsak naco by nam potom bola globalizacia? to by snad nespravili...

sjuzocka
2. dec 2008

biznis je biznis. ale ked si myslia, ze tym teraz nieco ziskali, tak su na omyle 😠 zahajujem bojkot objednavok hamburgerov zo stranky ellas house 😎 to sa mi to bojkotuje, ked uz mi hamburgery dorazili 🙂)

verulka
2. dec 2008

sjuzi 😀 😀 😀 😀

bambusko
2. dec 2008

verulka, na novy zeland je nizsie postovne ako na slovensko??? 🙄 co nevedia, ze tu bola ich kralovna a ze fakt nelozime po stromoch? 😀

quika
2. dec 2008

pozrite si na ich stranke "find a retailer" a je to jasne - kde maju distributora, tam davaju za drahsie postovne 😠 esteze to nezahrna madarsko, kamoska sa odstahovala tuto za hranice, tak mozem zneuzit 😝

olinka6226
2. dec 2008

ani ja som nic nepisala 😝

taanak
2. dec 2008

mali by sme im prezradit, ze mamaja zahajila utok aj na madarov 😀

bihan
3. dec 2008

Ľudia, tak to ma teraz nasrali ešte viac! To čo má znamenať? Zásielky do krajín, kde majú retailerov sú postihované vyšším poštovným ako do zvyšku sveta? Je to vôbec zákonné?

bihan
3. dec 2008

Tak som im napísala poriadne štipľavý mail a som hrozne zvedavá na reakciu.. kočky, toto fakt nie je normálne. zahajujem bojkot Ellas house a idem to napísať do fr. fór... toto fakt nie je normálne.

olinka6226
3. dec 2008

joj som tu tusim rozputala boj 😀 a ano tana ma pravdu, mamaja otvara pobocku aj v madarsku