Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

etuska
27. júl 2010

kočky-ktora mate tuto plienocku a ako ste spokojne?

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/24-1-VY...

jonki
27. júl 2010

tak uz som objednala 😵 bumgeniusky 3.0(4ks) a Flipky(jednu sadu s dvoma gatkami a siestimi vkladkami...zvysok budu klasicke stvorce a zavazovacie disany

kaktusik007
27. júl 2010

@etuska ja ich mam... najprv som mala dve, potom som prikupila dalsiu 🙂 sedia nam super, a uplne najradsej do nich prebalujem ked sme na cestach - u doktorky, na navsteve.... jednoznacne moc oblubena plienocka, dokonca uz mam nakupeny kompletny material na jej sitie, tak uvidim, ako sa mi tie AIO podaria 😀

zfidorka
27. júl 2010

@kaktusik007 a aka je ta vnutorna vrstva ked je ocikana? je velmi mokra?

stanusa
27. júl 2010

ahojte 🙂
latkujeme celkom dobre, aj ked sa priznam, ze striedam s jednorazovkami
mne sa dobre osvedcili viacvrstvove popoliny, vyplnim nimi aj frchne gate z AIO
zavazovaciu disanu som zatial neskusila, mam ju v skrini a chcem sa opytat ci na nu treba este vrchne gatuse? alebo ako ju pouzivate?

stanusa
27. júl 2010

sorry - vrchne 😀

kaktusik007
27. júl 2010

@zfidorka mne to nejpride nejako extra mokre.... ako ano, mokra ta plienka je, ale rozhodne je to prijemnejsie mokro ako ked je iba v klasickych stvorcoch.... celkovo na mokry bambus nemozem nic povedat, malemu nevadi.... detto BL bambus, aj tie su u nas uplne v pohode...

ono tie bambusove plienky sa tak divne skrutia, ked nasaju.... takze prave pri tychto AIO viem presne, ci je pocikany a kedy treba prebalit aj bez toho, aby som ho rozbalila.... ale to iste viem aj u econappies, alebo bluebery

zfidorka
27. júl 2010

@kaktusik007 BL bambus ocikany je v pohode 🙂 mas aj swb econappi? s tou si spokojna?

taanak
27. júl 2010

@stanusa ano, na zavazovacku treba aj vrchne gate 😉

stanusa
27. júl 2010

@taanak a pod nu davas nieco? lebo je dost tenka ako plienka

kaktusik007
27. júl 2010

@zfidorka ano, moze byt, akurat ze to co pytaju za nu na svk mi pride sialene..... maju dobru vkladku, hooodne nasaje... akurat mi vadi ze sa da zmensovat na patentky, kvoli otlacaniu.... tak teraz mu ich davam dopredu, kedze lezka, ked bude lozit tak uvidime... jediny nedostatok v nej vidim v tom, ze ju mam na patentky, preto TB vedu.... teda aktualne... ono uplne suhlasim s emjee, ako babo rastie, menia sa preferencie 😀

kaktusik007
27. júl 2010

@zfidorka ale ked sme boli tak malicki ako vy tak som econappi rada mala, davala som v noci.... 😉

ivanajelinek
27. júl 2010

kocky mozem sa spytat ze aky rozdiel je medzi nohavickovou plienkou Toots Bamboozle a Toots Bamboozle Stretsch? Pri oboch pisu ze su bambusove, len ta jedna je jednovelkostna..

alusha
27. júl 2010

@ivanajelinek ten material je na dotyk uplne iny... bamboozle je taka dost drsna, ta stretch je uplne jemnulinka, makka

kaktusik007
27. júl 2010

@ivanajelinek
@alusha
ja mam bamboozle, a je praveze uplne jemnulinka, aj ked ju periem tu v nasej neskutocne tvrdej vode.... je podstatne maksia ako ine bambusove plienocky

izabelkak
27. júl 2010

@lindauciatko tie disany sú skor na noc,alebo na doma že nedáš gaťuše ale babylegs, ja však postupne lanolínujem všetky vlniaky ako sme došli z chajdy a mám nedostatok, tak má malá teraz na sebe disany a na tom nohavice na plienky od sulky a ver že aj v tých hrubších disanách sa malá nespotí na rozdiel od PUL vrstvy.... vlniaky sú fantastické.... momentálne vedú u mňa veru tie bundle´...škoda že som ich nekúpila skor namiesto tých čo som kupovala najnovšie, myslím že na noc by sme v poho dali aj M-ko.... S-ko nám sedí ako uliate švihnem do neho štvorec na rovno a hotovka.... a menšiemu bábatku tiež musí sedieť na sklady alebo aj na nohavičkové šak keď nám sú teraz dobré... skúsim ich dať aj na nejakú menej objemnú nohavičkovú len na oskúšanie lebo si ich nechcem rozťahať kupovala som ich vyslovene na deň na rovné plienky....

taanak
27. júl 2010

@kaktusik007 ten rozdiel v cenach plienok v UK a u nas je kvoli DPH na plienky (UK - 0 %, SK - 19 % a napr. CZ - 10 %). ☹

taanak
27. júl 2010

@stanusa do zavazovavacky davam vacsinou vkladacky z inych plienok, alebo stvorce. Mozes dat aj vv, ale tie ja nemam 😉

henushka
27. júl 2010

Baby, dik za tip na male vrecko na plienky 😎 Vezmem to Popolini 🙂

kaktusik007
27. júl 2010

@taanak aha.... hmm, tak to je potom smutne.... zeby som napisala ujovi ministrovi financii, ked ho mam na facebooku v priateloch, nech daju 0 % dph na plienky??? 😀 😀 😀 - sotva to spravi, ked sme teraz v takom .... ako v 1998... 😠 😠 😠

dalsi dovod preco nemam rada predchadzajucu vladu!!! 😀

to len tak, kratky povzdych....

sulky
27. júl 2010

@etuska , tots easyfit mam aj ja rada, je to dobra volba 🙂
@izabelkak , neviem ako by vydrzali BOJ na noc,myslis ze by neprevlhli? Predsa len disany a BBh su ine drziaky 🙂

sulky
27. júl 2010

baby, kto mate flisove separacky tots bots,neviete mi povedat ich rozmer?

mneme
27. júl 2010

@sulky cca. 29 x 13,5 cm

sulky
27. júl 2010

@mneme ,dik, to bola ale rychlovka 😀

zojec
27. júl 2010

ahojte dievcata.. aj mne uz vcera dorazili skoro vsetky objednane plienocky.. prave doschynaju, no zistila som ze ich este toooolko pooootrebujeeeeeem.. 😉 @zfidorka, mala si pravdu tie ikeacke plienocky fantasticky pustili farbu.. esteze som na to myslela a nedala som ich prat so vsetkymi bielymi asi len 4ri som k nim fukla.. pustili aj na druhy krat? a inak sa mi nezdaju nejake tvrde.. ale pod hlavku je to jedno.. tie biele som povyberala a tie farebne nebudu na ritusu 😉
och a ked som videla bitti d'lish ake su krasne.. objednala som sice Sky, asi som mala Mky, no nevadi.. nam to vydrzi tak este asi mesiac, ale normalne mi je luto ich obliect 😀 myslim, ze uz ich viac neobjdenam... su take skor na paradu 😀 a kedze balime nasiroko tak ich vela krat ani neobleciem.. inak ste ma fakt nakazili.. som tri dni ani nesla na net, aby som neobkukavala plienky 😀 a hlavne neobjednavala... ale este musiiiiim 😀

sulky
27. júl 2010

@zojec , pod hlavicku babatka by som davala co najjemnejsie a najmaksie plienocky 😎

zojec
27. júl 2010

@sulky 🙂 juuuuj take mam este po mne.. ale skoda ze uz su trosku riedke, miestami s dierkami... pouzivam len na doma.. tieto ikeacke su celkom jemne po 1 oprati, a verim, ze ked ich este zo dva krat vyperiem, tak budu fajn.. 😉

sulky
27. júl 2010

@zojec ,tak tie po tebe ti zavidim

zojec
27. júl 2010

@sulky su fakt vyborne.. len skoda ze sa ich zachovalo asi len 20kuskov.. zvysnych 40 sa vypouzivalo za 30rokov na handry a tak ☹ ach, no kto mal vediet....

adriana7
27. júl 2010

mám na vás prosbu,
máte niekto vrchné flísové gaťuše?
potrebujem vedieť, ako ich ošetrovať, či sa perú v slize, aby ostali nepriepustné, alebo sa lanolínujú? ďakujem