Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

och
28. júl 2010

no ja periem v orechoch alebo gely z orechov, ocot a PUER na 60 obca zide obcas nie 😉 az teraz zacali byt citi ked sa pocika ale to bude asi tymi prikrmami 😀 😀 😀 inak plienky nesmrdia 😉

sulky ma poprosila o referencie na Happy Heinys 😀 takze mam jednovelkostnu AIO ktora sa uz hodku susi (prala som ju na 60 s ostatnymi a farby ostali ani nic ine nezafarbili) vytiahla som ju skoro suchu aj vkladky 😀 😀 😀 takze zajtra odfotim mojho potomka a podam dalsie referencie 😉 myslim ale ze bude rychlo schnuca (to nemam balkon a susim v kuchyni 😀 )

sulky
28. júl 2010

@och , ale myslela som referencie mne, nie do fora 🙂 kedze som ju sama este neskusala

sulky
28. júl 2010

@och , ak budu referencie dobre, tak do fora, ak zle, takiba men do IP 😀
Ale nie, srandujem 😵

och
28. júl 2010

@sulky jaaaaaj som myslela ze verejne 😀 😀 😀 😀 no zatial sa plienka nema za co hanbit, ci skryta reklama? 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
28. júl 2010

@och a ty mas tu plienocku ziarive ci ake kvety? ja sa tesim na svoju kravicku 😀

och
28. júl 2010

@brisilda ano ziarive kvety mam 😉 zajtra poobede, ked prideme z plavania, hodim foto, ale velmi prijemny material je vnutri a je velmi podobna Fuzzi Bunz ale zmensovanie je ako na GB alebo BL ci flipke

luciferova
28. júl 2010

ahojte prosim vas viete mi povedat recept na sliz? alebo hodit link, nejak to neviem najst...

od dnes skusame latkovky a som velmi spokojna 😉 gro baby sa mi zda lepsia strihovo a flip zase savejsia. paradne su obe! vdaka za pomoc pri vybere 🙂

brisilda
28. júl 2010

@luciferova ahoj aj ja som si doobjednavala gro baby shell uvidime ci budem spokojna ale asi ano kedze plienky nepatria medzi lacne 😀 ozaj da sa gro baby dovypchavat aj inymi vkladackami? pasuju tam flip vkladacky?

och
28. júl 2010

@brisilda nie Gro Baby sa neda vypchat nie je to kapsovka a vkladka sa tam pripina v predu aj v zadu na cvocok 😉 to ta extra vkladacka inak normal sa len polozi ale vydrzi jedno cikanie, flipka je v tom uzasna ze ma len na koncoch "zalozky" a tam das vsetko, snad aj nastrihany uterak 😀 😀 😀

luciferova
28. júl 2010

@brisilda co ja viem, v najhorsom pripade by sa tam mohlo dat daco napchat 😀 ci to bude drzat netusim, este to skusam len 1 den a vkladky sa mi neminuli este (poobede som sla mimo dom tak som musela nasadit "hnusku" ci ako to tu volate 😀)

periete plienocky normalne v slize?

och
28. júl 2010
dahlia23
28. júl 2010

@brisilda ja dávam do gro baby "obalu" aj flip sty dry. a dneska tam zapadli aj BL bambusové štvorce 🙂

luciferova
28. júl 2010

kocky prosim vas... ten recepis na ten sliz 🙂 dakujem vopred 🙂

emjee
28. júl 2010

pre slizu chtive nech sa paci slizova tema https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/sliz-na-pranie-2/ 😉

sophy
28. júl 2010

my sme sa dnes pridali medzi latkarov, mame moc pekne plienocky a chystam sa usit si v najblizsich dnoch vlastne 😀 i treningove nohavicky na nocnik...

brisilda
28. júl 2010

dik kocky ja viem ze gro baby su na cvoky no myslela som ze nato hodim este aj flipku alebo sty dry vkladacku 😀 inak mam bambus latky na vkladacky tak si posijem ake budu pasovat 😉 😀 ozaj ten zliz si idem mrknut aj ja 🙂 dakujem

lindauciatko
28. júl 2010

@sulky tiez objemne, ale akurat chcem dokupit tak neviem ake budu 🙂

lindauciatko
28. júl 2010

@brisilda ktoru latku si presne vzala, frote silne ci stredne? ci ten flis? ja som to tiez kukala joj ty budes mat zachvilu najviac plienok 🙂 🙂

sulky
28. júl 2010

baby,kto mate disany natahovacie pre male babo?

sulky
28. júl 2010

@lindauciatko , ked sme boli mali,nenosili sme disany takze netrufam si radit, ja by som vzala tie vacsie. Ale spytala som sa ostatnych bab, snad niekto odpovie 😎

brisilda
28. júl 2010

@lindauciatko mna si nevsimaj ja som zavyslak je ked nieco chcem tak poriadne 😀 ale zase nechcem mat milion druhov plienok preto si posijem vkladacky presne ako ma BG organic 😉 a nejake podobne flipkam len bambusove nato dam flis. separacku a bude to ok inak kupovala som bambusovy flis silny ,bambusove frote french terry a aksamit biely 😉 uvidime ci sa velmi zrazi lebo ma porazi 😀

lindauciatko
28. júl 2010

@brisilda joj tak sa tesim na novinky ze ako sa darilo sit 🙂

brisilda
28. júl 2010

@lindauciatko no ako asi vystrihla som to podla flipiek a organic vkladaciek a teraz to spolu iba obnitkujem a je po robote 😀 som zvedava ako sa zrazia ked ich vyperiem 😀 😀 😀 sakra no strihala som o 1 cm vacsie 😀 😉

kaktusik007
29. júl 2010

@brisilda tak to by si sa mala trafit, zrazenie bude podla mojho skromneho odhadu do tych 10% a ak vkladka ma 10cm a ty si strihla 11, tak to si presne v tej tolerancii 😀
a konopny flis si si na vkladky nekupila? ten je predsa len savejsi... a vo viacerych znackovych dobre savych plienkach je vnutorne jadro prave z neho 😉

brisilda
29. júl 2010

@kaktusik007 nie konope som nekupovala lebo ste pisali ze smrdi 😀 tak ci tak ja budem ajtak prebalovat po kazdom pocikani prave som to posila a hodila do pracky 😉 aj katka pisala ze maximalne 10% sa zrazi no uvidime lebo na jednu som dala aksamit neviem co to spravi ked sa bambusove frote zrazi a aksamit nie 😀 😀 😀 dam vam vediet ked to vytiahnem s pracky cca o 2 hodky 😉

sulky
29. júl 2010

@brisilda ,ty toho stihas pri dvoch detoch.. 😉
Ja som prveho pol roka po porode nemala kedy ist na internet, alebo do tesca, nie este sit vkladky 🙂

brisilda
29. júl 2010

@sulky ja som si privstala uz od 7 rano buntosim spavat chodim o pol 2 az 2 rano co narobim ked nemozem spat? kebyze nesijem vkladacky ver tomu ze spim do 11:00 a inak cakam postarku 😀 dufam ze ak nepride dnes tak zajtra naisto 😉

kaktusik007
29. júl 2010

@brisilda tak ta diskusia o smrdeni mi nejako unikla 😀 - moja osobna skusenost je ze to nesmrdi viac ako ostatne pocikane plienky.... ono, konope sa dava na najma na noc, a ako nocna plienka drzi aj tych fakt neuveritelnych 12hodin.... no a ked 12hodin cikas do jednej plienky, jasne ze toho vycikas moc a samozrejme potom ten moc je citit.... ale to je myslim klasika 😀 - periem na 40 v persile sensitive a po vyprati su vsetky plienky vonave rovnako, bez ohladu ci sa jedna o konope ci bambus....
ja na tvojom mieste by som do toho konopneho flisu sla - teraz ti staci bambus, ale ako bude maly rast, velmi rada prejdes na konope 😀