Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mneme
30. júl 2010

@izabelkak jj ale to nic nemeni na tom, ze anavy ma v tejto verzii mensiu kapacitu ako bbh 😉 martine bbh bez problemov sedi. z mojho pohladu su anavy a bbh najlepsie nohavickove plienky, len kazda na ine vyuzitie. samozrejme, ako som uz pisala, pre menej cikajuce deti v pohode aj na noc 😎

miruss
30. júl 2010

@ikula2: Áno táto.

ikula2
30. júl 2010

@miruss a je to podobna ako tato konopna ci rozdielna http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/ell...

miruss
30. júl 2010

@ikula2: Bum Hugger je hrubšia, savejšia a má kapsu na dovypchatie. A má vrstvu flísu, čo udržuje pocit sucha a bábätko sa v oci nebudí na mokro.

izabelkak
30. júl 2010

kočky my odchádzame zajtra na dovču, som teda zvedavá ako dopadneme, ako tá spoločná sociálka bez balkonu bude sranda, budeme musieť fičať na separačkách lebo ako zmývať tam ešte kakoš to by som už bola asi hustá, tak som zvedavá ako to prijme Izabelina pokožka, ale prvé dni mám v pláne hodne používať tie ekovkladačky prípadne štvorce to sa dobre žmýka a suší, na noc anavy tie lahšie vyžmýkam ako kedby som brala BBH bambus... no uvidíme... a drahý mi práve oznámil že nemá šnúru čo som po nom chcela... bude to sranda.... 🤐 😝

ikula2
30. júl 2010

@miruss dakujem 😉

brisilda
30. júl 2010

@izabelkak dik ale mne sa neoplati objednavat zo zahranicia ine je cez ebay kde je postovne do 10 e 😉 😀 inak farby su krasne kiez by dorazili aj na slovensko

izabelkak
30. júl 2010

@brisilda na tej UK stránke je tuším do 20 libier poštovné 2 či 3 libri... nad 150 libier zdarma.... nie je tam to poštovné velmi drahé, ale ja myslím že tie BB budú čoskoro aj u nás v ČR už ich predávajú....

lindauciatko
30. júl 2010

@izabelkak tak krasnu dovolenku
joj a ten link, zase mam nad cim rozmyslat 🙂

lindauciatko
30. júl 2010

@miruss OK, pls co najksor, lebo ja uz potrebujem objednat tu Wonderku 🙂

lindauciatko
30. júl 2010

@zfidorka ty mas tusim tiez aj flip aj vv, nemozes prosim odskusat tie 40*45 po kratsej strane poskladat do nich? vdaka

zfidorka
30. júl 2010

@lindauciatko ja mam tiez len tie male vv ☹ , vsimla som si tvoju otazku uz skor 🙂

brisilda
30. júl 2010

@lindauciatko ja mam tiez objednanu wonderku ale tusim 2-jku 😉 takze neviem ci sa tam da alebo neda poskladat no podla mna ano 🙂

brisilda
30. júl 2010

ved mne sa vsetke moje usite vkladacky daju dat do kazdej plienky 😀 teda zatial ich nemam vela ale objednane su aj na ceste k nam tak uvidime 😀

lindauciatko
30. júl 2010

@brisilda ja chcem vv skladat do flipiek, wonderka je kapsovka na jednu ciku - tu chcem do kocika na rychle prebalenie... ak by to tam presne nepasovalo, tak ked to treba ohnut je to skoro ako ked ohynas organic do flipiek ak by to bolo pridlhe a to nieeeeeeee
@zfidorka vdaka 🙂 mne sa tie male zdaju uzke po dlhsej strane a na nohavickovy ich uz nezapnem ☹

zojec
30. júl 2010

@brisilda uz si dosila?? kolko ti toho vyslo? 🙂

brisilda
30. júl 2010

@lindauciatko ja som poskladala klasicku plienku bambus na taku velkost ako ma organic BG 😉 nevola dlha 🙂 neviem ake mas ty tak ti neporadim ☹ ale isto ti tam nejaka pienky ina zapasuje 🙂

lindauciatko
30. júl 2010

@brisilda ved hej, ale ta vv je taky prefold, podoba sa to na organic z flipiek
http://www.latkovepleny.cz/skladani-vicevrstve-... - ja by som ich skladala na holcicku, i tak sa mi zda ze cikame do stredu 🙂 - da sa to skladat aj inak, niekedy treba snapi sponku, niekedy nie

brisilda
30. júl 2010

@lindauciatko ja som organic vkladacku v pohode poskladala do HH plienky co nam dnes prisla 😉 zda sa ze je to nieco podobne ako vonder nie?

brisilda
30. júl 2010

cize mne sa plienky organic tato http://www.klingacik.sk/detail/694/vkladacia-pl... bez problemov vosla do tejto plienocky http://www.klingacik.sk/detail/764/happy-heinys... vonderka je nieco podobne takze problem by si nemala mat 😉

izabelkak
30. júl 2010

@lindauciatko tá velkosť vv čo sa pýtaš to je to M-ko tá vačšia? ja som to skúšala do flipky, na šírku o.k., na dľžku pri nastavení flipky na M-ko som musela ohnúť ca. tolko čo na originál stay dry vkladke, možem ich vlastne porovnať na dlžku...

izabelkak
30. júl 2010

@lindauciatko tak vv popoliny M-ko poskladaná na dievčatko je rovnako široká ako stay dry flip a asi o 1,5 max. 2 cm kratšia....

izabelkak
30. júl 2010

inak my to M-ko ešte zapneme aj na nohavičkový sklad, teraz ho má Iz na sebe a ešte v ńom má tú menšiu anavy vkladačku.... a pre úplnosť na tom naťahovacie disany vel.74/80 😀

a pred chvílou sa mi malá vrátila z vonku a bola precikaná, mala na sebe BG kapsu, vážila snať tonu tá plienka, aj dedko hovoril že dajako vela pila, no šak hej keď bola hladná chúďa 😝 tak neviem uvažujem že keď bude chodiť s ním von že dám namiesto tej malej origoš vkladky radšej BI twofold len neviem či to nebude zase moc objemné?...

lindauciatko
30. júl 2010

@izabelkak vdaka, myslim tu 40*45, u miruss je na stranke ako Lko... takze by si ju normalne dala do flipky, nie?

lindauciatko
30. júl 2010

@izabelkak myslela som, ze pouzila by si to tak? ci pre Iz uz nie? ja som ten nohavickovy potom asi zle skladala ked vam je este dobry

izabelkak
30. júl 2010

@lindauciatko vieš čo radšej ju premerám, čo mám ja totiž info L-ko nie je dostupné v predaji len S a M....

áno dala som ju tam v pohode, na M-ko flipku kúsok asi 2 cm ohnutá v predu...
inak ja som kočky včera dala flipku na S-ko so stay dray my sme asi fakt dajaký pidi čo čo 😝

izabelkak
30. júl 2010

@lindauciatko tak podla brány je M-ko 40 x 45.... 4 kusy som kupovala tam no a po premerané má moja plienka 40 na dlžku a 38 na šírku tak fakt nechápem či sa to tak zbehlo? určite nemerám S-ko lebo to mám tiež a tá je ovela menšia....

S-ko je aj nám kratke pri sklade na dievčatko, používam ju po tej dlhšej strane kedy je menej vrstiev tak ju zvyknem vycpať vložím do nej napr. BI bamboo hour....

zfidorka
30. júl 2010

@izabelkak ja som merala tie moje S-ka vv kvoli @lindauciatko, ze ci mam ozaj tu najmensiu velkost a tiez som bola prekvapena ze sa par cm zbehli 😅

lindauciatko
30. júl 2010

@izabelkak @zfidorka dakujem tak vezmem par tych vacsich L ci M do flipiek

izabelkak
30. júl 2010

@lindauciatko no ja bežne tú vv takto používam ale teda skor do vlniakov my PUL-ky nadoma nemáme t.j. ja som si flipku kupovala kvázy ako AIO, budem ju používať len s tou origoš vkladkou, ale po tej skúsenosti s kapsou neviem že či pod ňu nebudem niečo dávať a či to potom udržia tie chlopne?) sú teda problémy 😀

inak ca o 2 týždne chystá anavy bambusové prefoldy velmi savé, vhodné možno skor na nohavičkové sklady ale aj na rovno, https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/latkove-...
v odkaze je aj na testerovi a o dalšie dve strany na ďalšom...
viem že som trápna s tým ako furt omielam tie anavy mne sa však tak strašne tie veci páčia a ja si už nemožem objednať lebo toho mám veľa 😢

k tomu skladu.... predpokladám že na stránke brány nie je vzadu ohnutý ten okraj? tak by sme to neobliekli ani mi, urob tak že ohneš zadný okraj dovnútra asi tak 3 cm tým upravíš aj výšku sedu, no a tým že to takto ohneš sa tie uši predlžia aby si mohla vpredu zasnapkovať.... dúfam že som to vysvetlila zrozumitelne, žial neviem kde je ten link z kt. ten sklad mám... my to už takto máme len tak tak, mierne sa to uvolní tým že malá sa vrtí a tak, ale práve nám to spolahlivo odchytilo kakoša takže ešte sa dá 😀