Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
4. aug 2010

@zojec 😀

brisilda
4. aug 2010

@fialllka lanolin sa pouziva na vlnene vrchne nohavicky aby nepretekali cize aby neprepustali vlhko ja ma doma tek. lanolin ktory sme kupovali spolku s ovcim runom 😉 ja osov´bne s nim cistim doma kozusinu 😀 ale tuhy lanolin sa da kupit v lekarni 😉

dugyna
4. aug 2010

@avila gratulujem k matuskovi 😉

fialllka
4. aug 2010

dakujem za odpoved kocky 😉

fialllka
4. aug 2010

no uz si len vybrat nejake pekne plienocky, lebo manzelovi sa to celkom pozdava ... 😉

alusha
4. aug 2010

@avila aj my gratulujeme k babatku 🙂 baby, objednavali ste niekto lanolin aj z e-shopu? lebo urcite aj u nas v lekarni budu na mna cumiet ako puk, ked to budem pytat 🙂 poradte, ak mate niektora z netu, ze aky je dobry 🙂

alusha
4. aug 2010

@fialllka myslim, ze je z coho vyberat, plienocky su naozaj nadherne niektore, ja tiez neviem odolat, ked objednavam ine veci, tak musim aj plienku 🙂

zfidorka
4. aug 2010

@alusha ja mam tuto kuru imse vimse: http://www.ekoplienky.sk/product/lanolinova-kur... je fajn, mam aj sampon tej istej znacky

fialllka
4. aug 2010

@alusha no este tak vediet, ze co sa skryva v brusku 😉

zojec
4. aug 2010

@alusha ja mam objednavany z e shopu http://www.ekoplienky.sk/product/lanolinova-kur..., som spokojna 😉 ale myslim, ze vsetky su v pohode , objdenaj odtial, odkial aj ostatne veci.. 😉
a ani nehovor o plienkach.. ja uz mam v plane kupit dalsich 6ks.. ale musim to rozlozit aspon na 3 mesiace.. 😀

alusha
4. aug 2010

@fialllka tak zatial neutralne farby a uz mate aj nieco kupene?
@zojec ja to tiez tak na mesiace rozkladam, ze kazdy mesiac nieco 🙂 tak hovoris, ze je dobra ta kura? lebo som odtial akurat robila objednavku, tak si ju este doobjednam, ak sa bude dat...

zojec
4. aug 2010

@alusha no len raz som ju pouzila zatial, a este nepretieklo... uz dva tyzdne ich mame vzdy na noc, a este gatusky pekne vonaju 😀
@fialllka ja mam tiez skoro vsetky plienocky biele alebo kremove, ovela lepsie sa to potom perie, mozes vsetko naraz.. 🙂 ja by som nevedela dat k bielym plienkam zelenu...

zojec
4. aug 2010

inak vykutrala som doma deku, co som niekedy kupila v jysku.. bielu za cca 3€, myslim, ze je to to iste ako ta z Ikei.. asi ju obetujem na tie separacky..

alusha
4. aug 2010

@zojec aj ja som sa bala, lebo mame aj tmave farby, hlavne itti bitti, a v pohode, nefarbia 🙂

zfidorka
4. aug 2010

@alusha na tu ulrich kuru som citala nejake negativa, ale si uz nepamatam v com bol problem 😒

zfidorka
4. aug 2010

@alusha strana 402 diskusie:

dudri – najlepsia lanolinova kura Imse Vimse. zostane mastny film.Takto ma byt.
Ulrich skoro nic, casto pretiekla az mokru plachtu.
Cakam Disanu...
30. sep 2009 o 22:05 • 1 dieťa • Odpovedz

henushka
4. aug 2010

@zojec farebnych plienok sa bat nemusis 😉 a vyrobcovia zvyknu uviest, co na uvod s nimi, napr. BG zinnia prve 2-3 razy pusti trosku farby, ale potom uz nie, kludne periem dokopy, aj IB mam napr. fuchsiu a pohodicka 😎

alusha
4. aug 2010

@zfidorka dakujem, takze imse? baby, este nejake rady, nemate este niekto z netu?

henushka
4. aug 2010

@zojec a farebne plienocky su tak kraaasne na babatku 😎

zfidorka
4. aug 2010

@alusha ja mam imse a v pohode... ale pozrela som este raz dozadu na diskusiu a vyzera ze ulrich mali len vadnu varku...

zojec
4. aug 2010

@zfidorka
@alusha no mne nepretiekli este.. ale predsa len babatko tak veela necika a prebalujem 2x v noci.. ale pod tym plienka byva poriadne mokra.. a mastne nie su.. su fajne na dotyk a vonave 😉
ano farebne plienocky su fajne.. pulky mam aj farebne aj AIO sa chystam kupit este nejake farebne...
bola som vyvesit moju plienkovu vybavu a prihoreli mi zatial zemiaky... 😠

miruss
4. aug 2010

@avila: Gratulujem k Matúškovi.

crysmile
4. aug 2010

@zojec, tu deku z jysku som aj ja mala na separacky.. urob si trosku vacsie separacky, lebo odstrihnutim sa ti trosku zmensia.. a som rada ze je tu nas viac z okolia zv a podpolania.. uz som si pripadala divne ze nas tak malo latkuje..

zojec
4. aug 2010

@crysmile super.. 🙂 myslim ze som ju uz prala pred tym, ale urcite nie na 60tke.. aj ja sa tesim, ze nas je viac.. ja mozno este nejake mamicky nabalacham 😀 suseda caka v novembri babatko, a uz sa pytala, ze co a ako.. dovtedy uz budem aj ja mudrejsia.. 😀

crysmile
4. aug 2010

@zojec, ty si uz bola na ortopedii vo zv? co ti povedala doktorka na latkovky? lebo ja s nou nemam dobre skusenosti..

crazybabenka
4. aug 2010

@adriana7 ak sa smiem spýtať, čo všetko si musela kúpiť?

zojec
4. aug 2010

bola som tam, ale mali sme vtedy pampersku a na to dve plienky a postolky... cize vsjo ok.. 🙂 ale mame balit nasiroko do 3 mesiacov este.. ja sa snazim balit.. prevazne preto pouzivam stvorce cez den a v noci davam na nocnu plienku stvorec a este postolky bez igelitu a vlniaky.. mala je ako robocop 😀 ... tie pulky co mam su vacsinou dost siroke aby som mohla balit nasiroko.. najlepsie su gro baby wonder wraps, dostatocne siroke medzi nozkami🙂

crysmile
4. aug 2010

jasne zojec, chapem.. no mne sa ta doktorka zdala ako keby naschval nechavala deti nasiroko balit.. vsade dookola kazu detom len tak okolo mesiaca a na noc a tato stale niekedy aj do 5 mesiacov.. ale latkovka je tak ci tak sirsia ako jednorazovky..

zojec
4. aug 2010

@crysmile ja som nasiroko balila od narodenia, to som vtedy este nelatkovala.. aj ja som na nu vselico pocula.. moja vraj nema este poriadne dovyvijane jadierko na pravej nozke.. zvazujem, ze na kontrolu pojdem bud do DT, alebo BB... mne to siroke balenie zatial nevadi,ani malej hadam nie..ale uz ked sa zacne prevracat, tak to s tou kilovou plienkou asi nedokaze 🙂

etuska
4. aug 2010

@crysmile
@zojec
my sme dnes boli na očkovanie so Šimim a lekarka ked ho pozerala,tak vravela,ze sa jej nieco nepozdava-ze na jednej nozke ma o 1"faldik" viac-tak ze nas posle na vysetrenie klbov(tu v UK sa nerobi rutinne)-tak som aj celkom rada.Aj som jej vravela ze latkujeme tak bola milo prekvapena-no hadam bude vsetko v poriadku