Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
5. aug 2010

@crysmile ,jasne ze mame, a paradny , posielam ti IP 😀

brisilda
5. aug 2010

kocky kazdu novu plienocku hodte aj tu az mrknem alebo link na stranku 😉 ja viem ze nesmiem uz nakupovat ale nech to cert vezme 🙂 necham saa inspirovat a este saa chcem opytat pokiial mi vyhovuju na noc pul nohavicky treba mi tak ci tak vlnaky? 😕 v com su lepsie?preto ze dychaju? ked ja sa stale bojim ze pretecu 😀

zojec
5. aug 2010

pomooooooooc... dostala som od kolegyn nejake korunky nech si teda kupim plienocky sama ake chcem... a uz som v kosiku presvihla limit o 10€ 😠 a stale sa neviem rozhodnut ci chcem anavy, alebo happy heinys... urcite si zadovazim oboje, len sa neda naraz.... jaj!!

crysmile
5. aug 2010

@zojec, ja by zobrala anavy.. podla mna sa viac vyuziju..
@sulky diky.. tak budem vediet, ze balzam na myti vlasu je sampon, hii.. som si to vobec nevsimla..

sulky
5. aug 2010

@zojec ,ja by som si zobrala HH,pretoze mame z kazdeho po 3kusy a neviem kedy sa bude objednavat dalsie,kdezto Anavy este su a stale budu 🙂

jonki
5. aug 2010

@milvasik ja zatial este nelatkujem ale myslim, ze ked sa spomina ten uteracik tak myslia baby tento: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2007...

brisilda
5. aug 2010

@zojec aj ja som za happy heins ta plienocka je uzasna 😉 na anavy mas cas 😉

crysmile
5. aug 2010

@sulky, tak to je potom logickejsie, tak HH..

zojec
5. aug 2010

dakujem... pomohli ste mi rozhodnut sa 😀

zojec
5. aug 2010

@brisilda k tym vlniakom... to zavisi od maleho.. ak mu pulky nevadia, nemusis mat vlniaky za kazdu cenu 😀 a neboj urcite nepretecu 😉

zojec
5. aug 2010

a uz dufam mam na chvilu pokoj s nakupovanim😀
@brisilda chcela som sa spytat, tu nadobu na plienky mas odkial?vedro mi nestaci, dnes pocikala 30stvorcov a 5plienok.. ale uz nekakoprdi... chvalabohu

emjee
5. aug 2010

@ivanajelinek bezvodovy lanolin je taka zlta pasta, vyzera to ako med aj to tak lepi 😀

sulky
5. aug 2010

@zojec , najlepsia nadoba na plienky je obycajny smetny kos s vrchnakom 😎 a sklaovanie na sucho

brisilda
5. aug 2010

@zojec ja mam klasiku nadobu ked som skaldovala plienky nasucho bolt o po 24 hodinach priserny smrad tak sme presli na mokre skladovanie dala som do vody lovelu a krasne to vonia ked tam idem hodit dalsiu plienku 😀 mne vyhovuje obdlznikovanadoba je lahko spratna 😉 kupovana v hypernove 😉

sulky
5. aug 2010

@brisilda , @zojec , preto treba ten vrchnak 🙂

brisilda
5. aug 2010

@sulky no to mi je jasne ale ked som mala menej plienok tak som to hned prala teraz mi to stoji aj 2 dni a zapach je hrozny ☹ na mokre skladovanie to je vyhodnejsie vodu menim kazdy den a tym padom to tak nezapacha len neviem ci pil nohavicky mozu byt namacane vo vode tak dlho 😕asi nie vsak? 😖vies myslim tu hh plienku a vonderoo

avila
6. aug 2010

Baby a ked tam date cajovnikovy olej? Mne to az tak nesmrdka zas, ale prepieram. Inak, Bun Hugger mi precural do nitky za chvilu. Je mozne, ze este nedosiahla maximalnu savost? Zatial pouzivame najviac klasicke stvorce, ale uz sme testli aj Little Lamb, tie su uzasne. Ak budete niekto predavat velkost 2, myslite na mna 😉

Inak, moj tiez kakoprdi do kazdej 😅 .

sulky
6. aug 2010

@avila , ja som prave LL cislo 2 predala 😉

sulky
6. aug 2010

@avila , a ktoré sa ti ešte osvedčili na novoška? Aké používate? 😉

zojec
6. aug 2010

@sulky tak kupim ten kos... to ma ani nenapadlo 😀 mne moje nesmrdia.. periem kazdy druhy den,, stvorce tak nesmrdia ako mokry bambus, alebo konope 😉 tiez mam suche skladovanie,
@avila veru LL su super , ja uz tiez mam aj 2ky zakupene.. a babatko v tom naozaj vyzera ako mala ovecka 😀

alenk
6. aug 2010

ahojte, poradite mi niekto dekalcifikacnu kuru na plieny? davam to tu do vyhladavaca a nic take mi nenachadza, no som si takmer ista ze tu raz niekto take nieco spominal.

cicimon
6. aug 2010

baby tie co skladujete stvorce nasucho, vyperu do tak dobre ako ked sa skladuju namokro?

alusha
6. aug 2010

@cicimon ja skladujem nasucho a su bielucke, ziadny flak, periem v lovele a do prania davam sol na skvrny

cicimon
6. aug 2010

ja skladujem namokro, len to trochu smrdi....a pokakane sa vyperu tak rozne (aj ked to ma az tak netrapi, po 2hom vyprati to zide).....skor o ten zapach

@alusha a nesmrdi to suche skladovanie?

brisilda
6. aug 2010

@cicimon mne suche skladovanie smrdi viac ako mokre skladovanie 😀 ja dam do nadobky vodu trosku prasku lovela alebo detsky persil a ono to nesmrdi ale vonia 😉 skladovanie nasucho mi nevyhovovalo lebo okakane plienocky tak ci tak treba rychlo sprachnut a preprat a uz ked su mokre tak nech poriadne 😀 kakanicka potom zijde hned po prvom prani 😉 inak ma v plane predat tu zltu chlpanu co mama aj v albume nam je mala ☹ 😠 a to sme ju mali na sebe iba 3 krat 😝 😔

cicimon
6. aug 2010

ok, tak ostavam pri mokrom 🙂

milvasik
6. aug 2010

@emjee A ako ho prosim ta pytate v lekarni-bezvodovy lanolin? A ake mnozstvo asi budem potrebovat, oni mi to navazia? A cena? Dakujeem

kaktusik007
6. aug 2010

@milvasik ja som si vypytala 100g, platila som cosi do 3€... a je toho fakt hodne... este som to sice ani raz nepouzila (nemam vlniaky - 😀 ) ale kedze do jedneho razu ide lyzicka, tak to je odhadom minimalne na 50x... 😉

sulky
6. aug 2010

@cicimon , ja skladujem na sucho vo vaku na plienky. Vobec nesmrdi kedze je zarety so snurkou.Kakanicky som ani neprepierala. Periem v ecoleafe a ten krasne voni 🙂
Inak, niekto tu minule spominal ze do mokreho skladovania nasype nappy fresh dezinfekcny prostriedok a plienky uz nesmrdia.

taanak
6. aug 2010

ahojte, ja skladujem plienky v kybli na balkone a tam nech si to smrdka 😎 Mam stastie, ze mame balkony 2, tak jeden je taky plienkovo-vesiakovy a druhy oddychovy 😉 Okakane plienky sprchujem silnym prudom vody a hadzem do kybla