Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

och
12. aug 2010

no ja som dnes skonstatovala, ze surne potrebujem dalsie dieta, aby mal kto nosit tie plienky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@alusha dakujem 😉
@kaktusik007 fuu to mi ani nehovor, ale mne normalne nepretiekli este ziadne, iba ked sme boli velmi velmi dlho prec a nemala som sancu ju prebalit, alebo ked lezi na bruchu tak vtedy mi pretecu hore nad pupkom, to mi dnes urobili BBH magic 😝

katka.carska
12. aug 2010

@katka888 ja pouzivam instantny sliz, sa mi nechce babrat s tym slizovytym - v jednej nadobke soda, mam praskovu, v druhej nastruhane mydlo - davkujem z kazdej tak lyzicu - ked som to mala spolu, soda klesla ku dnu 😖

katka.carska
12. aug 2010

Novoska som prebalovala cez den cca kazdu hodku - tak casto pil, tak casto kakal.
@avila prstom mu nasmerujem, kam to ma striekat - po tyzdni praxe budes proficka 😎
Miminko je momentalne cez den bez plienok, ked sa ochladi, plienky vratime. Pre mna to bolo tiez nieco nepredstavitelne, ale naozaj to funguje. Po tyzdni pochopil, na co je misticka a co od neho chcem, teraz hlasi uplne super, zatial 😀
Katka:
http://www.mokosha.info/component/option,com_fr...

lindauciatko
12. aug 2010

baby neviete prosim ci nie je v ostrave kamenna predajna plienociek? mozno tam budem mat cestu buduci tyzden tak by som sa stavila, vdaka

kaktusik007
12. aug 2010

@alusha tiez si myslim ze verejnu...

katka888
12. aug 2010

@katka.carska
díky, veľmi zaujímavé, keďže máme pomaly 6 mes, ideme skúšať....

petrinka
12. aug 2010

@henushka mam pocit, ze moj nebol kludny nikdy a tiez sa to zhorsuje... normalne si zo mna robi srandu, ked ho prebalujem...🙂

ivanajelinek
12. aug 2010

Kocky, vcera dosli plienky...Som sa nevedela na ne vinadivat. Oni su vsetky tak kraaaasne...Este sa chcem spytat.Je vobec nejaky rozdiel medzi BG Flip a BG 3.0? Ci len v tom ze pri flipkach mozem pouzit len samotne pulky a pri 3.0 nie? 😕 A inak tie vselijake vkladacky co boli k plienockam mozem pouzivat aj do inych plienok, ze? Napr. vkladacku z Bg mozem pouzit aj do kapsovky Wonderoo a tak podobne...A tie vselijake farebne pulky mam prat radsej prvy krat zvlast, ze? A este k tym Zaväzovacim disanam. Tie su tiez vlnene, ale tie netreba lanolinovat, ci? dakujem 😉

sulky
12. aug 2010

@lindauciatko,buduci tyzden 🙂

sulky
12. aug 2010

@alusha , verejnu 🙂

sonkab
12. aug 2010

@sulky pozri teta ako mi latkovky pristanu 🙂

sulky
12. aug 2010

@sonkab ,jeeej, ake krasne babo 🙂 daj aj foto vHH, nemas? 🙂 mozes na sukromny mail 😎

sonkab
12. aug 2010

@sulky mam aj v HH, ale len v telefone, tak musim pockat kym mi ich muz stiahne, potom poslem 🙂

sulky
12. aug 2010

@sonkab ,nejak sa mu fotenie nepaci 😅

sonkab
12. aug 2010

@sulky praveze na kazdej fotke co mame spi, tak som chcela nejaku kde sa certi. A vyslo to prave s plienockami 🙂

zfidorka
12. aug 2010

@ivanajelinek vkladacky mozes pouzit aj s inymi plienkami, podla toho co sa ti bude hodit a co budes mat v skrini 😉 zavazovacie disany su bavlna, nelanolinuju sa... farebne nezvyknu pustat, ale zalezi co mas, mozes ich pre istotu vyprat zvlast alebo s ostatnym farebnym pradlom - mne pustila bg 3.0 ruzova zinnia... bg flip osamote su pul-ky, 3.0 je kapsovka, cize tam mas pul+stay dry vnutornu vrstvu, mozes pouzit aj 3.0 ako pul-ky, ale je tam moznost ze ti navlhne aj ta vrstva prisita a budes to musiet aj tak prat cele...

zojec
12. aug 2010

@sonkab jaky fajny malicky.. 🙂 ako hamsik 😀 😀
@ivanajelinek mne tiez pustili pulky z BG farbu, ja som ich zatial prala len v rukach, po poslednej super skusenosti, ked mi potlacene plienky ostatne zafarbili na ruzovo.. 😠

och
12. aug 2010

damy akurat idem z rakuskeho metra a maju tam Frosch dvojlitrovy za 3,60 e uz aj s danou 😲 😀 😀 😀
som chcela kupit vsetky co mali, len neviem ci by tu bol zaujem o neho 😵 mozno ked bude skaredo skocim buduci tyzden ale neslubujem

zojec
12. aug 2010

@och no aka super cena.. 🙂 mozno by baby z blavy kupili.. 😉 inak ja som ho este nevonala, ani nemala.. ako vonia? tak krasne ako ecover?

izabelkak
12. aug 2010

@och a to ten aloe vera frosch ? 😕 a to bola dajaká zlava?

cinocka
12. aug 2010

ahojte babule, strasne rada vas citam a popritom si robim zoznam veci co mi treba kupit ako zacinajucej "latkarke" 😉 mam trosku obmedzeny rozpocet, tak kupujem po troskach..tak dufam ze uz coskoro budem aj ja latkovat, ked sa mi to doma trosku nazbiera 😀 😀

och
12. aug 2010

@zojec no mne voni velmi, nie je taky prenikavy hrozne, priznavam, ze na normalne veci davam aj Frosch avivaz, tak dufam, ze ma tu za to neukamenujete 😀

@izabelkak ano to aloe vera frosch, take v plastikovom sacku, tiez som kukala ako puk, som si zobrala dva kusy, tela, som mohla zobrat viac 😕 hlava dubova, neviem ci zlava ale cenovka bola v takom papieriku ze Raus mit ihm! tak asi dopredavaju stare zasoby

petrinka
12. aug 2010

@och to je super cena! a ako perie? ja som ho este neskusala, ja mam zatial frosh len na riad a na podlahu🙂

petrinka
12. aug 2010

@zojec ecover vonia krasne, ten pouzivam aj ja🙂

och
12. aug 2010

@petrinka ved to, v DM stoji 7,4 a v Bipa nieco vyse 6e 🤐 a perie fajn aspon ja som velmi spokojna

petrinka
12. aug 2010

@och tak to si vymakla super akciu!!! ja kupujem 1,5l Ecover za vyse 7E v DM. A v Rakuskej DM je lacnejsi ako na Slovensku 😒

sulky
12. aug 2010

@cinocka , daj pozor, je to navykove 🙂

sulky
12. aug 2010

@cinocka ,ved skus kombinovat zatial co mas, jednorazovky s latkovkami, aby si zistila co vam najviac sedi.

katka888
13. aug 2010

@cinocka
ahojky, aj my latame pomaly nejake kusy, zatial , kym dojdu, som malej zacala na den davat klasicke socik stvorce a tie postulky ci ako sa to vola, a ked pride tych par kusov co som si objednala na skusku, tak to skusim aj na noc a na vonku.
zatial sme mali jeden den socik stvorce a celkom fajn, dnes bude druhy den a vecer perieme, lebo vikend tu nie sme.
kamoska to robi tak, ze kaki preperie v umyvadle a plienky dava do vedra s vodou a prasom a raz za dva dni to cele da do pracky. tak skusame aj my, vobec v kupelke necitit plienocky

izabelkak
13. aug 2010

@katka888 na tie poštolky bacha je tam klasický igelit z toho sa Ti može malá zapariť jedna radosť... radšej si kúh hoc aj cez bazárik nejaké vrchné gate PUL alebo vlnené či fleesové....