Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka888
22. aug 2010

@cinocka
je to super, ze ? 🙂 my latkujeme uz tyzden a dnes sme sa sli ukazat aj dedkovi a babke, spravne nabaleni....

cinocka
22. aug 2010

@katka888 - jj, parada...len ja mam este biedne zasoby tak budem musiet castejsie prat, tak ma to hadam neodradi 😉

cinocka
22. aug 2010

@katka888 - a co babka a dedko?? schvalili??

greeri
22. aug 2010

@miruss super na novú flipku sa tiež chystám 😵

katka888
22. aug 2010

@cinocka

hej, chvalili... akí sme moderní...
joj a tých slabých zásob sa neobávaj..... my teraz perieme každý druhý deň a používam do flipiek - nohaviciek miesto vkladaciek, ked nemam, na doma klasicke stvorce. ale uz pokukujem po kapsovkach, ake znacky dokupim na vyskusanie, nech viem porovnat.

moncika15
22. aug 2010

ahojte uz som sem parkrat pisala ale to som bola este uplne duta 😅 teraz uz mam nejake plienocky doma a viem o com hovorite tak sa k vam vraciam, teda ak mozem 🙂
@katka888 ja planujem pouzivat iba stvorce. kolko treba mat vrxnyx nohaviciek? mam zatial len jedny 😝

greeri
22. aug 2010

@moncika15 síce sa pýtaš katky, no my používame prevažne tiež štvorce a vrchných nohavičiek máme päť 😅 každé iné 🙂 to je dobrá zásoba, keď nečakane príde v jeden deň k dvom veľkým náložiam 😀

moncika15
22. aug 2010

@greeri dakujem za odpoved 🙂
takze netreba pouzivat zakazdym vrxne ? neviem kolko mam dokupit aby som mala zakladnu vybavu

sulky
22. aug 2010

@moncika15 , cca 3 kusy🙂

moncika15
22. aug 2010

@sulky ok dakujem.
nexapem ze to babo neprecika ved tie plienky nemaju nic co by zadrzalo vlhkost, asi to musim vidiet v praxi 😀
aha este by som sa xcela opytat... ked sa pouziva vkladacka da sa plienocka pouzit este raz z novou vkladackou?

sulky
22. aug 2010

@moncika15 , treba pouzivat vrchne nohavicky stale. Ale tie sa dajuviac krat pouzit.Ciye das stvorec,na to vrchne. Ked sa stvorec precika, vymenis iba vnutro a vrchne pouzijes znova. Alebo ich nechas preschnut a pouzijes na dalsi krat.
Aku plienku s vkladackou myslis? Ak kapsovku,t ak tu musis vymenit celu, ale ak myslis flipku, tak tam staci vymenit iba vkladacku.

moncika15
22. aug 2010

@sulky 😅 neviem podla nazvov aka plienka je aka takze na toto ti neviem odpovedat

greeri
22. aug 2010

@moncika15 tak ako píše sulky, zakaždým treba dať vrchné nohavičky, lebo od mokrého štvorca by hneď bolo všetko mokré 😀 my používame tak, že kým sa jedny vetrajú, sú na zadočku druhé a potom sa tie druhé vetrajú a používajú sa prvé 😉 ale keď je veľká kaku, tak aj vrchné idú do prania a vyťahujú sa čisté 😅

moncika15
22. aug 2010

@sulky napises mi prosim aky je medzi nimi rozdiel?

sulky
22. aug 2010

@moncika15 , poslem ti to do IP.

monikajan
22. aug 2010

Ahojte,
objednala som si nejaky tovar od Terky zo SD, (jednofarebne pul a zatkavane merino), takze ak by niekto chcel zo SD(sijemdetem) nieco, co este nemam v ponuke v inzerate (pozri moj inzerat tu na MK), tak mi napiste do IP. Terka to pribali k mojmu tovaru a postovne je len za poslanie odo mna k Vam.
Termin - do stredy.

miruss
22. aug 2010

@moncika15: Ak sa chceš lepšie zorientovať v plienkach pošli mi do IP Tvoj mail a ja Ti pošlem rady k výbave a k údržbe plienok, ktoré rozdávam na prezentáciách plienok.

moncika15
22. aug 2010

mam si do vybavi kupit aj separacne vlozky?

brisilda
22. aug 2010

@moncika15 ano budes ich potrebovat 🙂

miruss
22. aug 2010

@moncika15: Separačky sú dobrá vec. Ušetria Ti prácu so zapieraním plienok. Lebo malé bábo veľmi často kaká.

moncika15
22. aug 2010

@miruss fuu vycerpavajuce citanie, normalne sa mi z hlavy pari co som tolko informacii ziskala naraz 😅 😀 ozvem sa ti a dobehli by sme do kalnice aj s kamaratkou, ktora ma o latkovanie tiez zaujem a tiez nevie ako nato

kaktusik007
23. aug 2010

@moncika15 😀 - tie separacky, urcite... ja som spokojna s popoliny v rolke, fakt su fine, a daju sa dat napoly, takze... az tak to zase nestoji 😀

brisilda
23. aug 2010

kocky ja ked davam separacku tak len preto ze maelho nakremikujem inak mi nevadi kako na plienke lebo ide velmi lahko dole 😉 cize separacky skladam niekedy aj na 4 krat 😀 ozaj ake mate novinky? 😕 klinkacik nema nic nove? 😕 napr. plienky gro baby shell?

kaktusik007
23. aug 2010

@brisilda pocuvaj, ty si iny maniak... neprehanas to tak trosku??? 😀 😀 😀
a mne teda kako na plienke vadi... najma kvoli tomu, ze sa mi to tazsie perie, rep. ostavaju fliacky po 60st cykle... ale ked to operiem tak 4x tak je to uz prec... ale aj tak, 20€ plienky flakate... nejako nemusim 😉

brisilda
23. aug 2010

@kaktusik007 no ja plienky ktore sa mi nepacia predavam teda vzhladovo nepacia lebo inak su vsetke super najhorsiu plienku co mam je hadam wonderka aj to len preto ze mi tam chyba jedna patentka na zmensenie plienky v strede 😀 inak je super a kako ide lahko dole len preto ze vsetke plienocky mam s flisom na vrchu 🙂 alebo tam davam separacku flisovu a to ide pod prudom sprchy same dole 😉 ale pockaj ked zacneme papkat mrkvicku 😀 😀 😀

zojec
23. aug 2010

@kaktusik007 ja tiez nepouzivam separacky... tiez mi flaky idu v pohode dole..a v com peries?

brisilda
23. aug 2010

@kaktusik007 a nesom maniak lebo ja kupujem len plienky ktore maju vsetko v jednom uz mi aj anavy stoji v skrini 😖 lebo na noc mi vyhovuju viac BG ta moja kombinacia vkladaciek 😀

zojec
23. aug 2010

@brisilda ale mas pravdu, ked nam zacnu deturence papat mrkvicky a ine dobroty, tak tie separacky si zaobstaram ja... uz mam inak aj tu deku na vystrihnutie, len som sa k tomu este nedokopala... tento tyzden mam middle name "nestiham" 🙂

brisilda
23. aug 2010

@zojec ta deka z ikei je sv. modra? lebo tu mam ale neviem ci je vhodna na separacky ved neni urcena pre deti ci ano? ja stale vaham ci ju mam postrihat

zojec
23. aug 2010

@brisilda ja mam bielu deku z jysku... maju ju stale po 1€, mam dve, jednu som este dokupila, tu druhu pouzivam normalne na zakryvanie teraz v lete do kocika, je super tenka 😉 ... tak by hadam mala byt v pohode.. treba skusit na ritku co to bude robit.. hadam sa uz tento tyzden k tomu dostanem.. chcem uz zacat aj sit moju prvu plienocku 😉