Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brisilda
4. sep 2010

@michaela80 mio fresh som kupovala v ziline v obchodiku 😉 a nappy fresh u sulky Klinkacik sk

michaela80
4. sep 2010

@brisilda ja ze ci sa neda niekde zohnat obidve jednou ranou... 😀 😀 😀 😀 😀 kvoli postovnemu...

brisilda
4. sep 2010

@michaela80 jaaaj tak to teda neviem ale zase klingacik ma aj ide pracie prostriedky na plienky 😉 nemusis kupovat prave Mio 😀 popripade skus mrknut ekoplienky.sk

maryol
4. sep 2010

zienky, viete mi poradit, kde vo Zvolene, pripadne v B.Bystrici sa da kupit lanolin?
manzel obehal 3 lekarne a v kazdej ho odbili, ze to nepredavaju, ze z toho robia masti a nemaju to nacenene...

@zojec vo Zvolene sa ma otvorit walfdorská skolka

zojec
4. sep 2010

@maryol ja som kupila lanolin u spasitela oproti centrumu,.. predali mi bez problemov 100g, za cca 3 €. a ani sa nepytali naco to ma byt 😀 o tej skolke som uz pocula od avily.. 🙂 uz len cakam kedy spravia stranku... ale dakujem 😉

crysmile
4. sep 2010

@maryol vo zv som ho kupovala v lekarni oproti plavarni - u spasitela, alebo myslim ze avila v nejakej lekarni pri nemocnici.. ale neviem presne v ktorej..
waldorfsku skolku? a kde to chcu urobit? a neviete o niecom takom v BB?

maryol
4. sep 2010

dakujem 🙂
@crysmile skusim sa ti opytat na tu BB, zistim daco blizsie aj o tej zvolenskej

crysmile
4. sep 2010

@maryol dik, lebo o mesiac sa stahujeme a do dediny pri BB, ale to je mimo temy.. 🤐

maryol
4. sep 2010

@crysmile, kam, ak to nie je tajomstvo? IP 😉 ja som v BB studovala

luciferova
4. sep 2010

aj ja som v BB studovala 🙂 a este asi aj budem 🙂

kaktusik007
4. sep 2010

@luciferova ja mam popoliny 100ks v rolke, ale to uz pre teba nie je, mas stare babatko, takze si kup popli v krabicke....
k tomu vaku, mam L baby lucy, a pouzivam ho na cesty, vychadzky, doma mam zatvaratelne vedierko z baumaxu 😀

emjee
4. sep 2010

@luciferova ja mam popoliny v rolke, pretoze krpec este vela cucka a nema moc pevnu stolicu, viskozove separacky mu pretekali 😝
vak mam tiez popoliny

alusha
4. sep 2010

@luciferova my mame popolini v rolke a vak grobaby ten velky a doma tiez vedro s vrchnakom

alusha
4. sep 2010

@kaktusik007 kukam, ze budes mat babo, gratulujem, to budete mat presne rocny rozdiel, my mame presne dvojrocny🙂 tak plienocky budu vyuzite dvojnasobne

kaktusik007
4. sep 2010

@alusha 🙂 diky... no to budu teda vyuzite, asi to na zimu bude istit susicka 😀 😀 😀 a budem musiet teda posit hodne vela... 😝

alusha
4. sep 2010

@kaktusik007 ti poviem, bude ti ich treba kopu a susit teda bude co🙂 ale budu z nich partaci, nasi sa uz teraz spolu hraju, aj ked filipko sa nehra s hrkalkami, ale s traktormi, kedze mu davidko vzdy nejaky vopcha pod nos

brisilda
4. sep 2010

kocky a my mame presne 7 rocny rozdiel 😀 😀 😀 inak ja vak na plienky nemam cize asi mrknem ten popoliny 😀 co sa tyka lanolinu tak mne mm tiez dnes isiel kupit do lekarne lebo zajtra planujem cezden odskusat vlnaky ked nepretecu bude super ak pretecu ide sa lanolinovat 😀 😀 😀

brisilda
4. sep 2010

@kaktusik007 fiiiha ake prekvapko tak srdecne blahozelam k malej zubrienke 😀 😀 😀 inak to budete mat super rocny rozdiel a po 2 rokoch to budu ako dvojicky 😀 😀 😀 potom som tuzila aj ja 😀

kaktusik007
4. sep 2010

@brisilda len este aby to tie dvojicky neboli aj naozaj 😀 😀 😀

brisilda
4. sep 2010

@kaktusik007 no ved ty sa posmejes ak nahodou budu 😀 😀 😀 ja som chcela mat teraz dvojicky 😉 no tretie si uz netrufam jedine ze sa zadari nechtiac 😀 😀 😀 ale aspon by som plienocky vyuzila maximalne 🙂

luciferova
4. sep 2010

@kaktusik007 a preco je pre vacsie babo lepsie v skatuli? Tiez gratulujem a mas moj respekt 😉

Kocky tak ktory vak mam objednat? Kyblik sa mi dalsi uz nezmsti, chcem to pouzivat doma, to supnem hockde 😉 dik 🙂

kaktusik007
4. sep 2010

@luciferova pretoze v rolke su celulozove, to su vhodne ked je babo malinke a je kojene a ma teda riedku stolicu... ak ju ma uz hustejsiu, su vhodnejsie tie v krabicke 🙂

brisilda
4. sep 2010

@luciferova odskusaj to najvacsie a najlacnejsie 😀 tot moj nazor 🙂 inak kuk aky sme nabaleny v latkovke bumhugger a vlnakoch 😀 odskusame teda na noc ako to ddopadne 😀 😀 😀

petrinka
4. sep 2010

@kaktusik007 gratulujem 🙂 ste planovali takto skoro, alebo sa len podarilo? 🙂

@luciferova ja mam gro baby vak ten najvacsi. je fakt obrovsky, ani som necakala, ze bude taky velky... smradek z neho trochu citit, ale ja ho mam zaveseny a nie vzdy uplne utiahnuty, takze mozno aj preto. A este po oprati dost dloho schne, lebo ked ho zavesim, tak ta voda stecie a dole je mokry aj na druhy den 😒

labutka
4. sep 2010

@luciferova ja by som brala radsej 2 male vaky ako 1 velky.

brisilda
4. sep 2010

@luciferova veru aj to je super napad 2 male 😀 jeden na vkladacky a druhy na pul nohavicky 😀 ja si ho asi tiez zajednam alebo zbehnem do metrae a kupim latku u nas maju aj nepremokavu a zda sa mi ze tie vaky su site s pul materialu ci nie?

emjee
4. sep 2010

@brisilda a kolko mas puliek ked na ne potrebujes separatny vak na plienky? 😀 ja mam 3, z toho v obehu vacsinou jedny, max. dvoje (a 3 vlniaky, tiez vzdy dvoje v obehu)

brisilda
4. sep 2010

@emjee ja mam kapsovky 😉 a dost vela 😀 denen spotrebujem 6-7 ks no a treba mi to zbierat niekde aspon 2 dni 😀

katela
4. sep 2010

@maryol v bb kúpiš lanolín v nemocničnej lekárni v rooseveltke, neviem presný názov. Nie je to ani jedna z tých vo vstupnom vestibule,ale až tá vzadu za nimi.